Foto diye gelen msn virüsü

+ Yorum Gönder
Yudumla ve Soru(lar) ve Cevap(lar) Bölümünden Foto diye gelen msn virüsü ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Ziyaretçi


 2. 2
  Hasan
  Özel Üye

  Cevap: deneyin.
  Avira AntiVir Removal Tool »

  Tanıtım:

  Avira AntiVir Removal Tool ücretsiz bir virüs temizleme yazılımıdır. Sahip olduğu zararlı tanımlama tabanı ile aşağıda adı yazılı olan kötü niyetli yazılımları tespit etmekte ve bunları sistemden temizleyebilmektedir. Sistemde etkin biçimde çalışan virüsleri de etkisiz hale getirebilen araç, kayıt defterinde oluşan hasarların çözümünde de oldukça etkilidir. Kullanımı çok kolay olan yazılımın boyutu da küçüktür.  Yazılımın Genel Özellikleri

  # Onarma işlevi: sisteme ağır hasar vermemiş olan kötü niyetli yazılım hareketleriyle oluşmuş bozuk dosyaları düzeltme.

  # Kötü niyetli yazılımları ortadan kaldırma: sistemde etkin olarak çalışan kötü niyetli yazılımları durdurma.

  # Kötü niyetli destek dosyalarını kaldırma: bazı virüsler bilgisayarın içinde kötü niyetli sahte yardım dosyaları oluştururlar ve bunların içinden sisteme zarar verici olanlar belirli aralıklarla etkin hale gelir. Bu araç bu türden dosyaları tanımlayıp etkisiz hale getirebilmektedir.

  # Kayıt defteri temizleme: kötü niyetli yazılımlardan birkaçı Windows Kayıt Defteri`nde sisteme zarar verecek olan yeni girdiler oluşturabilirler. Ayrıca mevcut kayıt defteri girdileri üzerinde de zararlı değiştirmeler yapabilirler. AntiVir Removal Tool kayıt defterinde oluşan bu sorunları tespit edip eski sağlam haline geri getirebilir.

  # Kolay işlem yapma: aracı çalıştırmanız için üzerine tıklamanız yeterlidir.

  # Sabit şeffaflık: araç bilgisayarınızı tararken, size tüm bilgileri açık biçimde anlık olarak göstermektedir.

  # Raporlama işlevi: tarama, temizleme işlemleri bittikten sonra sonuç hakkında ayrıntılı bilgi veren bir günlük dosyası kendiliğinden oluşturulur.  Tanımlayıp Temizleyebildiği Zararlılar

  # Worm/NetSky.P

  # Worm/Sober.J

  # Worm/Sober.P

  # Worm/Sober.Y

  # W32/Stanit.A  Önemli Uyarı: AntiVir Removal Tool kesinlikle bir Antivirüs yazılımı değildir. Sisteminizi korumak için mutlaka bir Antivirüs yazılımı kullanmalısınız. Bu aracın temel işlevi tanımış olduğu zararlıları sisteminizden kolayca temizleyebilmektir.


  http://dl.antivir.de/down/windows/tool_en.com+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi