Caddelerde Rüzgar Flüt Notası

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu
Yudumla ve Soru(lar) ve Cevap(lar) Bölümünden Caddelerde Rüzgar Flüt Notası ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Ziyaretçi

  Caddelerde Rüzgar Flüt Notası
  Soru: caddelerde rüzgar flüt notası

  mi-mi-mi-mi-fa-mi-mi-mi-mi-fa-mi-re-re-re-mi-re-re-re-re-mi-re-do-do-do-do-re-do-do-do-re-incedo-si-si-si-incedo-si-si-si-do-si-la
  ? 2. 2
  gagarok
  Yeni Üye

  Cevap: devamıda var arkadaslar 3. 3
  kakestra
  Üye
  mi-mi-mi-mi-fa-mi
  mi-mi-mi-fa-mi
  re-re-re-re-mi-re
  re-re-re-mi-re
  do-do-do-do-re-do
  do-do-do-re-do
  si-si-si-si-do-si
  si-si-si-do-si-la 4. 4
  kakestra
  Üye
  Yalnızca biraz, biraz üşüyorum...
  Caddelerde Rüzgar , Aklımda Aşk Var ..
  Caddelerde sisli, puslu bir kış ikindisi. Ağaçlarda salkım salkım eski zamanlardan kalma anılar... Yapraklarda yere düşmeye hazırlanan yağmur damlaları... Bir yaprak kıpırdıyor işte, gümüşi bir damla usulca yere düşüyor. Sen sanki, yaprakların arasından bana müzipçe gülüyorsun. Beni her zaman şaşırtırsın zaten. Beni her zaman güldürmeyi bilirsin. Farkına bile varmadan bir şarkı dökülüyor dudaklarımdan "Caddelerde rüzgâr, aklımda aşk var."


  Rüzgâr keskin ıslığı ile şarkıma eşlik ediyor. İstasyon Caddesi'nin tenhalığı nedense ilk defa içime dokunuyor. Arabaya binsem ve birlikte gezdiğimiz yerlere gitsem, evimde şiirler okuyarak telefonunu
  beklesem, telefonunun gelmediği zaman seni başka yerlerde arasam. Sonra sen gelsen yanıma, yine "seviyorum" desen, ben yine senin gözlerinde sonsuzluğa mahkum edilen aşkımı görsem. Ayrıca şarkılar gerçek oldu bu kez. Caddelerde rüzgâr, aklımda aşk var.


  Yalnızım, üşüyorum, özlediğimse çok uzaklarda. Bahçeme melekler yağıyor, hepsi de tanıdık. Senden doğan, gözlerinde hayat bulan, bizi koruyan, kollayan ve en önemlisi ikimizi bir araya getiren melekler... Son kez yine seninle gezmiştik oraları. Sen kimbilir belki de, uzak bir kıtanın, uzak bir şehrindesin şimdi.

  Benimse herşeyim aynı. Geceleri bodrum katlarına yağmur daha çok yağıyormuş, bugünlerde bir tek bunu ögrendim. Bir de geceleri daha uzun sanki, bitmek bilmiyor. Bana anlatmak için neler biriktirdin içinde? Benim sana anlatacağım yeni birşeyler yok. Dedim ya, her şey aynı. Ama sanki biraz mahsunluk çöktü üzerime, bir de gülüşlerim sanki biraz azaldı. Sen olsaydın hemen anlardın. Sen benim herşeyimdin. Arkadaşım, dostum, öğretmenim, talebem, sevdiğim.

  Koşulsuz bir sevgiyle sevdim seni, bağlandım. Sen kimbilir belki de, uzak bir kıtanın, Uzak bir şehrindesin şimdi. Benimse içimde kocaman bir boşluk var. Hayır, Üzülmüyorum, içimdeki boşlukta birtek özlemin yankılanıyor. Hayır, sana anlatmak için yeni şeyler biriktirmiyorum içimde, çok istesen hikayeler uydururum. Ama hikayelerimden önce itiraflarım olacak. Kendimden bile gizlediğim duygularımın itirafları. Sana aşık olmaktan delice korktuğumu, sana bakarken içimin titrediğini. Daha pek çok, sırrımı anlatacağım sana.

  Gerçi anlatmama gerek yok, sen zaten hepsinin çoktan farkındasın... Sen kimbilir, belki de uzak bir kıtanın, uzak bir şehrindesin şimdi.

  Bense odamda senden uzak. Hayır beni merak etme, üzülmüyorum. Biliyorum, ikimizde yoktuk bu aşk başladığında ve çok iyi biliyorum, sonsuzluğa mahkum edildi bizim aşkımız. Dedim ya, beni merak etme. Üzülmüyorum. Yalnızca biraz, biraz üşüyorum...

  __________________
  Hiçbir şey diyen bir cümlenin ortasına terk edilmiş bir kelimeyim.Öznesiz, zamansız, zarfsız, mektupsuz, adressiz. Seni arar durur bir körebeyim. Çık ortaya ne olur,yaralarım iyileşsin. Çok zaman geçti, çok zaman geçti.. (F.D)


 5. 5
  Ziyaretçi
  kardşe baya efkarlısın

 6. 6
  Ziyaretçi
  ya doğru düzgün nota bilen varmı caddelerde rüzgar ?

 7. 7
  Ziyaretçi
  Mi mi mi mi fa mi mi la mi re re re re re do re re re do i do si la

 8. 8
  Ziyaretçi
  çok güzel bi şarkı

 9. 9
  Ziyaretçi
  çok güzel bi şarkı çok begendim

 10. 10
  Ziyaretçi
  bencede güzel ama tem notalar yok oluyo ama biraz bozuk çıkıyor

 11. 11
  Ziyaretçi

  çok güzel ya sağ olun ödevime yardımcı oldunuz

 12. 12
  Ziyaretçi
  Ve en baştakini yaptım süper çıktı

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu
caddelerde rüzgar flüt notaları,  caddelerde rüzgar notaları flüt,  caddelerde rüzgar flüt,  caddelerde rüzgar notaları,  caddelerde r
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 22 kişi