Bedava antivirüs programı istiyorum

+ Yorum Gönder
Yudumla ve Soru(lar) ve Cevap(lar) Bölümünden Bedava antivirüs programı istiyorum ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Ziyaretçi

  Bedava antivirüs programı istiyorum

 2. 2
  Hasan
  Özel Üye

  Cevap: Avira AntiVir Personal – Free Antivirus.
  Sürüm : 9.0.0.407
  Boyut : 32,40 MB
  Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)
  Dil : Ingilizce
  İşletim Sistemi : Windows 2000/2003/XP/Vista
  Üretici Firma : Avira GmbH
  Ücretsiz olarak dağıtılan kişisel sistem güvenliği, antivirüs programıdır. 9 numaralı bu son sürümü ile bünyesine çok iyi özellikler ekleyerek daha başarılı bir yazılım haline gelmiştir.

  Zararlıları algılama ve sistemden temizleme konusunda en az ücretli rakipleri kadar başarılıdır.

  http://dlce.antivir.com/package/wks_...ersonal_en.exe  BitDefender 10 Download – Ücretsiz Antivirüs Programı İndir

  Herşey için ücretsiz antivirüs
  BitDefender ücretsiz sürüm size dünyanın en etkili antivirüs motorunu ücretsiz kullanma fırsatı sunuyor!
  BitDefender Free Edition(ücretsiz sürüm) ICSA laboratuvarlarından sertifikalı bir antivirüs uygulamasıdır. Diğer tüm BitDefender ürünlerinin de sahip olduğu tarama motoruna sahiptir. Bu sayede ücretsiz bir antivirüs korumasına sahip olursunuz.

  BitDefender ücretsiz sürüm bir virüs tarayıcısı gibi çalışır. Ancak sistem onarımı gibi önemli bir işten de başarılı ile çıkar. Eğer her daim internete bağlı iseniz size daha fazla özelliklere sahip bir antivirüs yazılımı kullanmanızı öneririz. Sitemizde bulunan diğer BitDefender ürünlerine de göz atın.
  Virüs taraması ve temizliği
  Oldukça güçlü bir tarama motoru sayesinde virüsleri bulur ve temizler.
  Takvimsel tarama
  Ajanda size bilgisayarınızın başında olmadığınız zamanlarda bilgisayarınızın kendi kendine virüs taraması yapma olanağı sunar.
  Hızlı ve kolay tarama
  Sağ klik ile istediğiniz dosya ve klasörleri taratabilirsiniz.
  Değiştirilebilir arayüz
  Yazılımı kişiselleştirebilirsiniz. Yeni arayüzler dizayn ederek bu dizaynları kullanabilirsiniz. Veya başkalarının dizayn ettiği BitDefender arayüzlerini kullanabilirsiniz.
  Karantina
  Zararlı içerik bulaşmış dosyaları karantinaya alabilir ve diğer dosyalara bulaşma riskini ortadan kaldırabilirsiniz. İsterseniz bu dosyaları BitDefender laboratuvarına da yollayarak kontrol ettirebilirsiniz.
  Raporlar
  Tarama yaparken bir rapor dosyası oluşturabilir ve istatistiklerinizi anında görebilirsiniz.
  Sistem gereksinimleri
  * Pentium MMX 200 Mhz veya daha hızlı işlemci
  * Minimum 64MB RAM (128MB önerilir)
  * Minimum 40MB boş sabit disk alanı
  Dosya Boyutu: 21,10 MB
  Lisans: Ücretsiz
  Dil: İngilizce
  Platform: Windows 98/NT SP6/Me/2000/XP
  Uninstall Seçeneği? Evet
  Limit: Yok  AVG Anti-Virus Free Edition çok iyi bilinen bir antivirüs korunma aracıdır. AVG Free ücretsiz olarak ev kullanıcıları için tasarlanmış basit, kullanımı kolay bir güvenlik programıdır. Güçlü ve sürekli güncellenen yapısı ile tam bir koruma sağlayan bu program dünya üzerinde milyonlarca kişi tarafından kullanılmaktadır.
  Rapid virüs veritabanı güncellemeleri ile her zaman en güncel tehditlere karşı hazır durumda bulunan AVG Anti-Virus Free Edition yüksek derecede koruma sağlıyor. Yerleşik koruma kalkanı, casus yazılımlara karşı anti-spyware özelliği, e-posta tarayıcı, güvenlik eklentileri, istek üzerine veya otomatik tarama ve testler gibi seçenekler ile mümkün olan en üst düzey korumayı sizlere ücretsiz sunan bu yazılım bilgisayarınızın performansında da hiçbir yavaşlamaya sebep olmadan verimli bir şekilde çalışabiliyor.

  AVG Resident Shield (Yerleşik Koruma Kalkanı) özelliği ile sisteminizde gerçek zamanlı bir koruma yapabileceğiniz, güncellemeleriyle sürekli en yeni tehlikelere karşı bilgisayarınızı koruyabileceğiniz, zarar gören veya enfekte olan dosyalarınıza en güvenli müdahaleleri yapabileceğiniz bu bedava antivirüs programı gelişmiş polymorphic virüs yakalama, genişletilmiş yardım ve diğer çeşitli güncellemeler ve geliştirmelerin yapıldığı son sürümü ile karşınızda.
  Sürüm 9.0.698 ile AVG Anti-Virus Free Edition kullanıcılara entegre edilmiş anti-spyware (casus yazılım) koruması, yeni LinkScanner özelliği ile kullanıcılara Google, Yahoo ve MSN aramalarını değerlendirme şansını verirken ayrıca birçok güncelleme, eklenti ve hata düzeltimi de yenilenen sürümle gerçekleştirilmiş bulunuyor.

  Sistem Gereksinimleri:

  • Inter Pentium 300 Mhz
  • 256 MB RAM
  • 30 MB boş sabit disk alanı (kurulum için)
  • Windows 2000/XP/Vista/7

  http://www.avg.com/filedir/inst/avg_...0_698a1730.exe+ Yorum Gönder
bedava antivirüs programı
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 4 kişi