Yeni sürüm msn çıktığından beri msn açamıyorum

+ Yorum Gönder
Yudumla ve Soru(lar) ve Cevap(lar) Bölümünden Yeni sürüm msn çıktığından beri msn açamıyorum ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Ziyaretçi

  Yeni sürüm msn çıktığından beri msn açamıyorum

 2. 2
  Hasan
  Özel Üye

  Cevap: inceleyin.  Zorunlu Messenger Güncellemeleriyle İlgili

  MSN Messenger 7.5.0324
  sürümünü kullanmaya devam etmek istiyorsanız ekteki msnmsgr.7.5.zip dosyasını indirip C:\Program Files\MSN Messenger\ klasörüne kopyalayın. MSN Messenger'ın tamamen kapalı olduğundan emin olduktan sonra ZIP içindeki iki dosyayı buraya çıkartın ve eski dosyaların üzerine yazın. MSN Messenger 7.5 kullanmanıza olanak sağlayan bu dosyalara aynı zamanda A-Patch uygulanmıştır (Reklamlar kaldırılmıştır, çoklu oturum açma ve diğer bazı özellikler aktif edilmiştir).

  Windows Live Messenger 8.0.0812.00 sürümünü kullanmaya devam etmek istiyorsanız ekteki msnmsgr.8.0.zip dosyasını indirip C:\Program Files\MSN Messenger\ klasörüne kopyalayın. Windows Live Messenger'ın tamamen kapalı olduğundan emin olduktan sonra ZIP içindeki iki dosyayı buraya çıkartın ve eski dosyaların üzerine yazın. Windows Live Messenger 8.0 kullanmanıza olanak sağlayan bu dosyalara aynı zamanda A-Patch uygulanmıştır (Reklamlar kaldırılmıştır, çoklu oturum açma ve diğer bazı özellikler aktif edilmiştir).

  Windows Live Messenger 8.1.0178.00
  sürümünü kullanmaya devam etmek istiyorsanız ekteki msnmsgr.8.1.zip dosyasını indirip C:\Program Files\MSN Messenger\ klasörüne kopyalayın. Windows Live Messenger'ın tamamen kapalı olduğundan emin olduktan sonra ZIP içindeki iki dosyayı buraya çıkartın ve eski dosyaların üzerine yazın. Windows Live Messenger 8.1 kullanmanıza olanak sağlayan bu dosyalara aynı zamanda A-Patch uygulanmıştır (Reklamlar kaldırılmıştır, çoklu oturum açma ve diğer bazı özellikler aktif edilmiştir).
  .

  Tüm dosyalar Kaspersky Internet Security 2009 ile taranmıştır ve oturum açma denemelerinde başarılı olmuşlardır.

  Alternatif olarak mevcut msnmsgr.exe dosyasına sağ tıklayıp Özellikler > Uyumluluk > Bu programı aşağıdaki için uyumluluk modunda çalıştır: Windows 2000 > Tamam işlemini de uygulayabilirsiniz. Ancak bu yöntemle Messenger Plus! çalışmaz hale geliyor. Messenger Plus! kullanıyorsanız uyumluluk değişikliğini geri alıp ekteki zip dosyalarından uygun olanını indiriniz.

  Bununla birlikte Microsoft'un bu zorunlu güncellemeyi devreye sokmasında bazı güvenlik nedenleri ve yeni sürümle birlikte gelen Messenger protokolündeki bazı değişiklikler yer almaktadır. Bu nedenle en son resmi Windows Live Messenger sürümüne güncellemeniz önerilir.

  Ayrıca oturum açabilmeniz için paylaştığımız bu dosyaları kullandıktan sonra yama ve eklentilerde sorun yaşayabilirsiniz (Messenger Plus! sorunsuz çalışıyor). Herhangi bir problemle karşılaşırsanız lütfen bu konu altına not düşün. Bir çözüm mevcutsa yanıtlayacağız.+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi