Telefonum arama yapmıyor

+ Yorum Gönder
Yudumla ve Soru(lar) ve Cevap(lar) Bölümünden Telefonum arama yapmıyor ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Ziyaretçi

  Telefonum arama yapmıyor
  Soru: merhaba suan telefonum arama yapmıyor ve daha yeni aldım bana acıl yardım edermisiniz ? 2. 2
  naberya?
  Bayan Üye

  Cevap: Sabit arama seçeneği aktif kılınmış ve siz sabit arama listesinde olmayan bir numarayı aramaya çalışıyor olabilirsiniz. Sabit arama, cihazınızdan PIN2 (Süper PIN) kodunu girmeden cihazınızın sabit arama listesine kaydettiğiniz numaraların dışındaki her hangi bir arama yapılmasını engeller (örneğin, bir işveren çalışanına tahsis ettiği telefondan kendi işyeri numarası dışında başka numaraların aranmasını yasaklamak isteyebilir). Bu durumda, aramak istediğiniz numarayı ya sabit arama listesine kaydetmeli ya da sabit arama seçeneğini kapalı konuma getirmelisiniz.
  Numaranızın yollanması seçeneğini kapalı konuma getirmiş olabilirsiniz. Şu an için şebekeler bu özelliğin cihazdan kullanıcı tarafından kontrol edilmesine izin vermediklerinden, eğer hattınız açılırken bu özellik açık olarak açılmasına rağmen siz kapalı konumuna getirmişseniz şebeke ya numaranızı yine de aradığınız kişiye yollayacak ya da arama yapmanızı engelleyecektir (şebekeye göre değişir). Sorunu gidermek için bu ayarı standart (şebekenin farzettiği ayar) konumuna getirmelisiniz.

  Alıntıdır. 3. 3
  Ziyaretçi
  gardas telefonun arama yap sebebi sebek ayarında sorun var veya sizin oldugu yerde sebeke kırıcı programı kullanlılıyor+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 3 kişi