Kısa panel metni örnekleri

+ Yorum Gönder
Yudumla ve Soru(lar) ve Cevap(lar) Bölümünden Kısa panel metni örnekleri ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Ziyaretçi

  Kısa panel metni örnekleri

 2. 2
  EFSER
  Bayan Üye

  Cevap: Panel Metni Örnekleri

  1
  Büyük Millet Meclisimizin Sayın Başkanı, sayın milletvekilleri, Sa*yın Vali Muavini, Sayın Büyükşehir Belediye Başkanı, Sayın Rektör, çok değerli öğretim üyeleri, sayın panelistler, sayın konuklar, sevgili öğrenciler; demokrasimizin temeli Büyük Millet meclisimizin açılışı*nın 66. yılı ve anayasalı parlamenter döneminin 100 üncü yılı kutladığımız bugünlerde Büyük Millet Meclisimizle birlikte Üniversitemizin tertip etmiş olduğu, "Millî Egemenlik Düşüncesinin Gelişimi" konulu panele hoş geldiniz. Şahsım ve üniversitem adına, başta Sayın Başkanımız olmak üzere, Hepinize saygılarımı, teşriflerinizden dolayı teşekkürlerimi arz ederim.

  2
  Ömer ÇİÇEKSAY- Sorum Osman Hocaya olacak: Üretim sektörünün geleceği hakkında güzel sözler duyduk Osman Hocamdan. Geleceğinin olduğunu, aslında üretim sektörünün öldüğü falan söylenirken, Osman Hocam geleceğinin olduğunu söyledi. Peki hammaddeye bağımlı olarak çalışan üretim sektörlerinde, gelecekte hammaddenin azalmasından dolayı yaşanacak sıkıntılarla, yaşanacak problemler hakkında ne düşünüyorsunuz?

  Oturum Başkanı-Teşekkürler.
  Başka soru var mı?

  3
  Salondan- Benim sorum da Osman Hocama olacak: Osman Hocam endüstri mühendislerinin, işletme mühendislerinin oynayabileceği rolleri anlatırken, profesyonel rol, akademik rol ve siyasi rolden bahsetti, başlık olarak bunları söyledi, profesyonel rolü biraz açtı; ama “diğer akademik rol ve siyasi rolü zaman yetersiz olduğu için açmayacağım” dedi. Merakımızı gidermek açısından bunlardan biraz bahsedebilirse, kendisine teşekkür ederim.

  Oturum Başkanı- Biz teşekkür ederiz.
  Başka sorusu olan var mı? Çünkü soruları toplu alacağım, bir daha soru hakkı vermeyeceğim. Buyurun.+ Yorum Gönder
kısa panel örnekleri,  panel örnekleri,  panel örneği kısa,  panel metni,  panel örnekleri kısa
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 3 kişi