Kadınları tavlamanın yolları?

+ Yorum Gönder
Sohbet Forumları ve Sohbet - Muhabbet Bölümünden Kadınları tavlamanın yolları? ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  LeGoLasS
  Üye
  Reklam

  Kadınları tavlamanın yolları?

  Reklam
 2. 2
  Metin175
  Üye

  --->: Kadınları tavlamanın yolları?

  Reklam  Kadinlari Tavlamanin Yollari
  Ask bu, boru degil. Dikkatli olmali, dikkatli davranmali, taraflardan birisinin kadin oldugunu asla unutmamali.

  1. Bir kadin seni ilginç buldu, sen de bu durumu ilginç buldun. Durum ilginç olmadigi gibi iliskiyi ilk onun baslatmasi olasiligi da çok zayiftir. Toplum, her durumda kadinin kitabidir ve toplum der ki iliskiyi baslatan bir kadinsa o kadinin kötü söhreti vardir. Kadin için toplum, ilginç bir adamdan daha önemlidir. Kadinlar hakkindaki bu bilgiyi atlamamak gerekir.

  2. Kesinlikle iliskiyi baslatan sen olmalisin. Çünkü onlarin hisleri ve düsünceleri bütünüyle safsatadir.

  3. Eger baska bir erkekle çikiyorsa ona adamin ise yaramaz oldugunu onun tipi olmadigini mutlaka yanlis bir tercih yapmis oldugunu söyle.

  4. Kadinlarin hisleri ve düsünceleri önemsizmis gibi, hatta yokmus gibi davranmak en iyisidir. Onlar bu tutumunu "Bana kadin gibi davraniyor" diye yorumlayacaklardir.

  5. Derin düsün. Bir kadina kendi tarzinla onun ne kadar harika gözüktügünü söyle, ama öyle ki, gözlerinle onun düsüncesini ve vücudunu yiyip bitirmek istedigini söyle. Bu onu etkileyecek ve ne kadar derin biri oldugunu düsünecektir. Kadinlar her türlü yalanin derin bir düsünce oldugunu sanirlar.

  6. Zerre kadar gururun yokmus gibi davran. Spor yap, iyi giyin, popüler ol. Bütün bunlar bir kadin için senin ne kadar ahlaksiz kadin meraklisi yenir yutulur bir lokma olmadigini göstergesi olacaktir.

  7. Baslangiçta seksten baska bir sey düsünme ve müskülpesent olma iyisine ulasmak için yiginla kadini elden geçirmen lazim. Gururundan baska kaybedecek birseyin yok. Gurur ise sadece kaybedenlerindir.

  8. Kendini kaliteli, düzgün biri olarak gösterirsen bu kadinlari sogutur. Çünkü diger bütün kadilarin da bundan feci sekilde sogutacagini kalplerinin ta derinlerinde bilirler.

  9. Birsürü kadini seviyor olsan bile kadinlarin herbiri sadece kendilerini sevdini sanirlar.

  10. Bütün kadinlari çekici buluyormussun gibi davranirsan bütün kadinlar da seni çekici bulur. Çünkü kadinlar kendi baslarina düsünemezler (toplum kadinin kitabir hatirlarsaniz). Eger diger kadinlar sizi önemsemiyorsa ancak o zaman o da sizi önemsemez.

  11. Kadinlarla birlikte oldugun o degerli zamanlarda onlari asagila küçük düsür ve ne yaptigini biliyormussun gibi davran. Elbisesinin basit ama saçlarin sahane oldugunu söyle ona. Ona zamanla dogru dürüst giyinmeyi ve öpüsmeyi ögretecegini söyle.

  12. süphede misin hemen davran onu biryere götür öp onu dokun ona nazikçe elinden tutup yatak odana götür onu. Kadinlar senin onlari harekete geçirmeni bekleyip dururlar. Eger ne yapacagina kararsiz kalirsan öyle bir degisirler ki neden hala birsey yapmiyor diye sasirip kalirlar. Bu bir kadinin bir erkegi ciddiye almasi için neredeyse her kadinin basvurdugu erkeklerden istedigi bir kendine güven testidir. Kadilarin da kendilerine ait bir zekasi vardir diye düsünürsen senin aptal oldugunu düsüneceklerdir.

  13. Artik farkina var ki reddedilmek öyle çok da mühim bir sey degildir. Bir kadin sana hayir dedinde bunun tam da o anda esen rüzgarin dogru yöne degil de ters yöne esmesinden hiç te farki yoktur. Bütün kadinlarin birbirine benzemesi gibi okyanusta daha bir sürü balik vardir.

  14. Reddedilmekten korkarsan kadinlarin gerçekten bir karar verecekmis gibi hissetmelerine neden olursun! Bundan ötürü seni küçümserler. Olasi seçenekleri degerlendirip gerçekten bir sonuca ulasabilecek duruma sokulmayi hiç bir kadin istemez elbette.

  15. Kadinlari siraya diz. Üç kadina sevisme teklif et biri kabul edecektir. Onlara böyle basit metodlarla yaklasirsan gururlari oksanacaktir.

  16. Kadinlarin bildigi kadariyla kelimeler ask ve ihanet içindir. Bundan dolayi ASLA ve ASLA bir kadina öpebilir miyim diye sorma. Onu dikkatle dinle ama sakin söyledigi herhangi birseye inanayim deme. Daha ziyade onu tanidigin kadariyla sözlerini onun sözlerini yorumla.

  17. Kadinlar beyinli degil fizikli yaratiklardir. Yani onlara asik oldugunu söylemektense elini dogruca kasiklarina götür.

 3. 3
  Y-MaC
  Üye
  sana qatılmıom bnce aşk yaşanacaq bi duygudur 4. 4
  SpeedyOguz
  Üye
  Vay Beee Bı Cok Sey Ogrenmıs Oldum

 5. 5
  cacoboy
  Emekli
  ben hep aynı taktıgı kullanırım ( ya ben senın pesınden 1 haftadır kosuyorum ama cesaret edıp te yanına gelemıodum sımdı geldım yanına acaba sende ıstersen bıraz yuruyup konusabılırmıyız:D --evetttttttt):D:D

+ Yorum Gönder
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi