Dön Nasıl Nerde Kimleysen

+ Yorum Gönder
Aşk Sevgi ve Sitem - Pişmanlık Bölümünden Dön Nasıl Nerde Kimleysen ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  FrEeDoM
  Usta Üye
  Reklam

  Dön Nasıl Nerde Kimleysen

  Reklam  Dön Nasıl Nerde Kimleysen

  Forum Alev


  Yanımdayken zaman dururdu sanki.. Her saniyeyi bir ömür gibi dolu dolu yaşardım.. Şimdi ise zaman diye bir kavramım yok.. Güneşin doğuşluyla anlar oldum yeni bir güne başladığımı.. Uyanırdım, sol yanım hep boş.. Anlamsız gözlerle bakardım odamın soğuk duvarlarına.. Her an kapı çalacak ve sen gelecekmişsin gibi umutla beklerdim yinede.. Gelmeyeceğini bile bile kulağım kapıda olurdu.. Bunun acısıyla hazırlardım kendimi gecenin karanlığına.. Ve gece olurdu.. Gözlerimde gözyaşı, yüreğimde hatıran, sözlerinde ise sitem eksik olmazdı..

 2. 2
  FrEeDoM
  Usta Üye

  --->: Dön Nasıl Nerde Kimleysen

  Reklam  Bir gözlerin vardı, gözyaşım kaldı..
  Bir yüreğin vardı, hatıran kaldı..
  Bir sözlerin vardı, sitemim kaldı..
  Bir hayat aşkım vardı, gitti yarım kaldı..
 3. 3
  FrEeDoM
  Usta Üye
  Ne zormuş meğer senden ayrı kalmak.. Bunları ilk kez bu gece döküyorum satırlarıma.. Her anımda, her dakikamda seni yaşamak nasılda acıtıyor yüreğimi.. Hayalde olsa hatırlıyorum oysa, yüzün ellerimin arasındayken aşka bakıyordun gözlerime.. Hiç aklıma gelmemişti ki seni doyasıya yaşarken birgün yollarımızın ayrılacağı.. Şimdi nasıl kanıyor yüreğim farkında olmadan bir bilsen.. Durduramıyorum bedenimde sızlayan ince sızıyı..

  Son bir acım vardı, o da sensiz kaldı..
  Ah bu canım güllere yandı, sensiz nefes aldı..
  Yar yalan degildi, bir rüya gibiydi..
  Bitti.. Yüregimde acısı kaldı..
 4. 4
  FrEeDoM
  Usta Üye
  Yokluğunda herşeye isyan etmek geçiyor içimden.. Kimsesiz kalmış bir çocuk gibi çaresiz ve yalnızım.. İmkansızlıklar içinde yaşadığımız bu aşkı her anımda anımsıyorum şimdi.. Bir çılgınlık yapıp ta gelmeni nasıl istiyor kalbim oysa ki bir bilsen.. Hiç olmazsa düşlerime gir.. Rüyalardımda hissedeyim seni.. Tenim tenine hasret.. Tenim kokuna, sana hasret.. Bir yanım delirirken yokluğunda, diğer yanımsa hep sineye çekiyor herşeyi.. Anla artık.. O senin kadar çok sevmedi.. Ve gitti..

  Dön; nasıl kimle nerdeysen..
  Dön; beni biraz sevdiysen.. 5. 5
  FrEeDoM
  Usta Üye
  Kaç saat, kaç gün, yada kaç ay geçti sensiz sayamadım.. Ama anladım ki acın bir cam kesiği gibi işlemiş içime.. Önceleri farkında değildim yüreğimde açtığın derin izlerin.. Ama sonra farkettim günden güne kanıyor.. Şimdi anlıyorum ki bir tarafım hep eksik.. Bitsin istiyorum artık bu acı.. Yüreğimde yanan bu ateşi söndür artık.. Günden güne eriyip tükeniyorum.. Yalnız geçen gecelerin karanlığına mahkum etme beni.. Bir sabaha daha sensiz uyanabilecek gücüm kalmadı..

  Dön..
  Yüreğimde hasret
  Çaresiz kaldı..+ Yorum Gönder
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi