Esra Dermancıoğlu Kimdir? - Esra Dermancıoğlu Biyografi

+ Yorum Gönder
Müzik ve Sinema Köşesi Bölümünden Esra Dermancıoğlu Kimdir? - Esra Dermancıoğlu Biyografi ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  SuyunGizemi
  Bayan Üye
  Reklam

  Esra Dermancıoğlu Kimdir? - Esra Dermancıoğlu Biyografi

  Reklam  Esra Dermancıoğlu Kimdir? - Esra Dermancıoğlu Biyografi

  Forum Alev
  Esra Dermancıoğlu yeni sezonun en çok konuşulan ve reyting rekorları kıran “Fatmagül’ün Suçu Ne” dizisinin kötü kadın karakterini ve çok iyi performans sergileyen yenge Mukaddes’i canlandıran Esra Dermancıoğlu’nun resimleri.
  Gaye Sökmen ajansına bağlı olarak çalışan ve 1968 doğumlu olan Esra Dermancıoğlu, dizide canlandırdığı ‘Mukaddes’ karakteriyle kısa sürede herkesin nefretini kazanmayı başardı.
  Henüz ikinci bölümünün yayınlandığı dizideki rolü sebebiyle Facebook’ta “Mukaddes”i tokatlamak isteyenler” sayfası açılan Dermancıoğlu, rolünü hakkıyla yerine getiriyor..
  Oyunculuk serüveni çok da uzun yıllara dayanmayan Esra Dermancıoğlu, sanat tarihi mezunu.
  Şahika Tekand’ın Stüdyo Oyuncuları’nda eğitim alan Dermancıoğlu, yurt dışında katıldığı workshoplardan sonra Laçin Ceylan’dan ders almış. Daha sonra Derya Alabora’nın konservatuvardaki derslerine katılan oyuncunun kamera karşısına ilk geçişi 2008 yılında ‘Sen Harikasın’ diziyle gerçekleşmiş.
  İkinci tecrübesini ise ‘Avrupa Yakası’ dizisiyle kazanan oyuncu, daha sonra çekimleri sadece bir gün süren uzun metraj komedi filmi olan “Moral Bozukluğu ve 31″de rol almış.
  Şimdilerde ise ‘Fatmagül’ün Suçu Ne? de rol alan başarılı oyuncu, dizinin henüz ikinci bölümü yayınlanmışken Alaçatı sokaklarında yürümekte zorlanıyormuş.

  Resimler

  alıntı.
 2. 2
  AYKIZ
  Bayan Üye

  Cevap: Esra Dermancıoğlu Kimdir? - Esra Dermancıoğlu Biyografi

  Reklam  türk dizi ve sinema oyuncusu kıryedi yaşında oyuncunun parlaığı dizi olan fatmagülün suçune dizisi olmuştur burda oyndığı kötü kadın karakteri ile çok sevilmiş ve tutulmuştur+ Yorum Gönder
esra dermancıoğlu biyografi,  esra dermancıoğlu kimdir
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi