Dragon ball z sayijan seviyeleri

+ Yorum Gönder
Müzik ve Sinema Köşesi Bölümünden Dragon ball z sayijan seviyeleri ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  mustafa3325
  Usta Üye
  Reklam

  Dragon ball z sayijan seviyeleri

  Reklam  Dragon ball z sayijan seviyeleri

  Forum Alev
  Normal Saiyan:
  Normal Saiyanların (melez olanların hariç) siyah saçları vardır.Trunks ın mordur çünkü o tam anlamıyla saiyan değildir.Ayrıca Saiyanların siyah gözleri ve kuyrukları vardır(tabi kesilmediği sürece)  Super Saiyan:
  Bu seviye sınırların çok zorlanarak gelindiği bir seviyedir.Göz ve saç renkleri değişir.Gözleri yeşil saçları sarı olur.
  SUper saiyanlar daha büyük kaslara ve uzun sarı saçlara sahip olurlar(uzunluğu saiyanın gücüne bağlıdır.
  Bu seviyeye ulaşanlar: Goku,Vegeta,Trunks,Gohan,Goten  Ultra Super Saiyan:
  ilk kez vegeta ve trunks hyperbolic time chamberda ulaşmıştır.Bu odanın özelliği içerde 1 yıl kaldığınızda dışarıda sadece 1 gün olarak gözükmesidir.Tek eksisi ise vücut 1 yıl yaşlanır.Trunks ve vegeta bu odaada müthiş bir güce ulaşmışlardır.
  Bu seviyeye ulaşanlar: Trunks,vegeta  Super Saiyan 2:
  Ultra super saiyana kıyasla fazla güç artışı olmaz ama hız 2 katına çıkar.İlk kez gohan cell games te ulaşmıştır.
  Bu seviyeye ulaşanlar: Goku,vegeta,gohan  Ultra Super Saiyan 2:
  Buna ulaşan sadece brolydir çünkü o efsanevi super saiyandır.Broly her 10.000 yılda bir olan efsanenin parçasıdır çünkü inanılmaz bir güçle doğmuştur.Broly ussj2 ye kolayca dönüşebilir.  Super Saiyan 3:
  dragon ball z deki son seviyedir.Dönüşüm super saiyan 1 deki kadar zordur.Bu seviye çok enerji ister ve ayrıca bu seviyede kalmak da çok enerji harcatır.Saçları çok uzar.Bu halde saiyan daha ciddi görünür çünkü kaşları yoktur.  Oozaru:
  Bu hale gelmek için saiyanın kuyruğunun olması gerekir.Saiyan oozaru olunca 10 kat gücü artar ve dev bir goril haline gelir.  Golden Oozaru:
  Bunun nedeni saiyanın dünyayı ay olarak kullanmasıdır.Sadece bunu başaranlar ssj4 olur.


  Super Saiyan 4:
  Bu seviyeye gelmek için golden oozaru olmak gerekir.Goku doğal yollarla olurken vegeta bulmanın yaptığı bir makineyle olur.  Arkadaşlar vegetanın makineyle olmasının sebebi kuruğu olmamasıdır.
  tabi dönüştükten sora kuyruğu çıkıyor.

  ALINTIDIR 2. 2
  Elvin
  Bayan Üye

  Cevap: dragon ball z sayijan seviyeleri

  Reklam  Oyun oynamanın en eğlenceli yönlerinden biri de seviye atlandığı zaman kişinin özelliklerinin değişmesi ve yeni özelliklerin kazanılmış olmasıdır.+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi