Testere 6'yı beklerken Testere 7'nin müjdesi geldi!

+ Yorum Gönder
Müzik ve Sinema Köşesi Bölümünden Testere 6'yı beklerken Testere 7'nin müjdesi geldi! ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  ULtRaDяagoN
  Usta Üye
  Reklam

  Testere 6'yı beklerken Testere 7'nin müjdesi geldi!

  Reklam  Testere 6'yı beklerken Testere 7'nin müjdesi geldi!

  Forum Alev
  Testere VI'yı beklerken Testere VII'nin müjdesi geldi!
  (24 Temmuz 2009)</SPAN> 23 Ekim 2009’da vizyona girecek olan Testere VI’yı beklerken Lionsgate, Saw VII’nin prodüksiyonuna ocak ayında başlanacağını açıkladı. Testere II, III ve IV’üncü filmlerin yapım tasarımcılığı ve Testere V’in yönetmenliğini üstlenen David Hackl, serinin 7. filminin de yönetmenliğini üstlenecek.

  Tüm serinin prodüktörlüğünü yapan Mark Burg and Oren Koules 7. filmde de devam edecekler. Testere IV, V ve VI'nın senaristliğini yapan Marcus Dunstan ve Patrick Melton 7. filmin de senaristleri.

  Kuzey America ve Büyük Britanya’nın dünya geneli haklarını elinde tutan Lionsgate, bu güne kadar dünya genelinde 700 milyon dolardan fazla hasılat elde etti.

  Serinin 6. filminin hareketli posteri de filmin web sitesinde yerini aldı. His Disease is Spreading (Onun Hastalığı Yayılıyor) mottolu poster, Testere hayranlarının sabırlarını 23 Ekim'e kadar zorlayacak gibi.

 2. 2
  Elvin
  Bayan Üye

  Cevap: Testere 6'yı beklerken Testere 7'nin müjdesi geldi!

  Reklam  Unutulmaz filmler arasında adını yazdıran seriden biri daha. Testere filminin çok beğenilmesi nedeniyle seri haline getirilmiş yediye kadar serisi çıkmıştır.+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi