Ed,Edd,Eddy-Çizgi FiLm Tanıtımı

+ Yorum Gönder
Müzik ve Sinema Köşesi Bölümünden Ed,Edd,Eddy-Çizgi FiLm Tanıtımı ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  naberya?
  Bayan Üye
  Reklam

  Ed,Edd,Eddy-Çizgi FiLm Tanıtımı

  Reklam  Ed,Edd,Eddy-Çizgi FiLm Tanıtımı

  Forum Alev
  Ed, Edd, Eddy
  Dizi, genel olarak Ed, Edd ve Eddy adında hayatlarını ve isimlerini bile paylaşan üç arkadaşın, mahalledeki diğer çocuklarla olan çekişmesini konu alır.
  Ed: "Ed Çocuklar"ın en güçlüsüdür ama en sakarıda odur. Mahalleli çoçuklar onu 'ahmak' diye tanımlar. Zombi filmleri ve zombi dergileri okumayı çok sever. Sürekli onu annesine şikayet etmesinden korktuğu için kardeşi Sarah'ın dediklerini yapar.

  Edd: Asıl adı Edward nam-ı diğer "İki 'd'li". Mahallenin en zeki çocuğudur. sürekli konuşan, eğitime önem veren ve sürekli deneyler yapan bir karakterdir.

  Eddy: Eddy "Ed Çocuklar"ın lideri . Tek isteği bir tane çenekıran adında bir şeker almaktadır. Bunun için bir sürü plan yapar. Ama hiç biri tutmaz.

  Johnny ve Kalas : Johhny çok iyi bi çoçuktur. Kalas ise Johnny'nin tahtadan olan hayali arkadaşıdır.
  Jimmy:Sarah ın en iyi arkadaşıdır o genellikle vaktini Sarah ile geçirir
  Tanker Kardeşler :Onlar üç çılgın kızkardeşdir ve "Ed"leri buldukları zaman onları sürekli öperler mahalle çoçukları onlardan çok korkar.
  Kevin:Kevin Ed'lere sürekli 'ahmak' diyen biridir. Eddy onu hiç sevmez ve her konuda yarışırlar o genellikle bisikletiyle dolaşır ve çok saygısızdır mahalleli çoçuklarına sürekli kendini beğendirmekle uğraşır. Hem de zengindir garajında çok çenekıran vardır . Eddy bunları
  almak ister ama olmaz Kevin pataklar.

  Sarah:Ed'in kızkardeşidir ama Ed'i hiç sevmez ve sürekli ona bağırır ve Ed'i annesine söylemekle tehdit eder ya da nefesini tutar bu şekilde ona her istediğini yaptırır
  Nazz:Mahallenin en güzel kızıdır. Kevin'de, Nazz'ın dikkatini çekmeye çalışır. O çok kibardır ve herkese karşı saygılıdır.Kevin le vakit geçirsede Edd e ilgi duyar.
  Rolf:Mahallenin en ilginç karakterlerinden biridir. Onun bir çiftlik dolusu hayvanı vardır ve 2. 2
  İLKİN
  Bayan Üye

  Cevap: Ed,Edd,Eddy-Çizgi FiLm Tanıtımı

  Reklam  çizgi film ismi nin ilginç olması nedeni ilede akılda kalan bir yapımdır .ismi birbirine benzeyen bu 3 arkadaş ın mahalladeki diğer çocuklarla olan olaylarını anlatan güzel bir filmdir+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi