Trader Olma

+ Yorum Gönder
Online Oyunlar ve Silkroad Online Bölümünden Trader Olma ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  ENGİN
  Özel Üye
  Reklam

  Trader Olma

  Reklam  Trader Olma

  Forum Alev
  TRADER (KERVANCI)

  Kervancılığın basitçe tanımı şudur; bir şehirden mal alıp diğer şehirde daha pahalıya satmak. Kervancılık için gereken her şehirde bulunan 'Merchant guild' den 10 K. 'ya White Flag almak.

  (White Flagı giymek için en az 20 lwl olmalısınız.)

  Flagımızı görev slotuna koyarak giyiyoruz...  Flagı giydikten sonra atçıya gidiyoruz ve oradan Trans bölümünde bulunan hayvanlardan at veya deve alıyoruz.(Her hayvanın lwlı başka dikkat ederek alın.)  Daha sonra her şehirde bulunan 'Trade Shop'a gidiyoruz.Oradan devemize atımıza vs. mal yüklüyoruz. Mal yüklerken hayvanın slotlarının altında yıldız var o yıldıza dikkat edin. Yıldız 1 ise size sadece NPC thiefler dalabilir ama 2 ve üzeri olursa Player Thiefler yani oyuncu thieflerde dalabilir. 1 yıldız daha çok tercih edlir. 1 yıldız çekecekseniz en baştaki maldan 11 tane onlu yani 10x11 mal alırsanız iyi bir tek yıldızlı kervan olur.

  (Kusura bakmayın kervan çekerken resim çekmeyi unutmuşum bi daha boşuna at çıkarmak istemedim. O yüzden atın yıldızını ve slotlarını göremeyecek sadece dükkanı göreceksiniz.)
  Daha sonra malı götürdüğümüz şehirdeki Trade Shop' a satıyoruz.

  Kar oranları :
  Jangan~DW arası %360 kar
  DW~Hotan arası %460 kar
  Jangan~Hotan arası %660 kar
  Bence Jangan~Hotan arası gitmeyin çok zor oluyor.

  Kervan çekince kervancı lwlimiz artıyor.3 lwl olunca haritada thiefleri görebiliyoruz.
 2. 2
  !●●нιρнσρ●●!
  Yeni Üye

  --->: Trader Olma

  Reklam  Teşekkürler ;) Bir de konuyla alakalı değil ama senin kurtun var galiba. Onu oyun parasıylamı aldın gerçek parayla mı? Şimdiden teşekkürler ;) 3. 3
  crazyangel01
  Emekli
  paylaşım için saol tşk+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi