Jewel box ve Ali baba çıkan thife scoll ne işe yarar

+ Yorum Gönder
Online Oyunlar ve Silkroad Online Bölümünden Jewel box ve Ali baba çıkan thife scoll ne işe yarar ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  osmanxo
  Üye
  Reklam

  Jewel box ve Ali baba çıkan thife scoll ne işe yarar

  Reklam
 2. 2
  InKusTe
  Usta Üye

  --->: Jewel box ve Ali baba çıkan thife scoll ne işe yarar

  Reklam  JeweL box ;

  Belirli günlerde çıkan, oyunculara para, eşya , scrool gibi şeyler veren süreli kampanyalardır. Bugün gelen event'te hp-mp arttıran, doding(defans) arttıran , moving speed (hız) arttıran, atak arttıran scroollar ve earth ghost kaskı geldi. bu eşyalara sahip olabilmeniz için hiçbir görev almanıza gerek yok. Tek yapmanız gereken kendi seviyenize yakın olan canavar kesmektir. kestiğiniz canavarlardan "Jewel Box (oyuncuadı)" olarak görünür. Yaklaşık 40-45 canavardan bir tane düşer. Jewel box hiçbir şekilde başka kişiye devredilemez/kasaya koyulamaz. Elinize geçen jewel boxları her şehrin ışınlanma kapısının önünde "Event So-Ok" adlı NPC ile konuşarak kırdırabilirsiniz. Tavsiyem elinize geçen jewel boxları ayın 20'sinden önce kırdırmanızdır yoksa jewel boxlarınız gider. Bu event'te GDF, Santa itemleri veya rudolph yoktur.

  Ali baba ;

  Buda bir çeşit eventdir ,İlk olarak Bu Event Nedir Ne işimize Yarıyacak?

  Bu eventte Protecs ve Guardianları Keserek İçinden "Protec's Seal ve Guardian's Seal" Düşürmeniz gerekmektedir , Protec's Seal nedir ne işe Yarar?

  Protec's Seal 39 tane toplamamız gereken Event İtemidir...

  Aşağıdaki mobdan düşer ; 3. 3
  osmanxo
  Üye
  sağol
  tşk ederim bilgi için+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi