Captian ıvy görevi [resimli açıklamalı]

+ Yorum Gönder
Online Oyunlar ve Silkroad Online Bölümünden Captian ıvy görevi [resimli açıklamalı] ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  serikli00
  Emekli
  Reklam

  Captian ıvy görevi [resimli açıklamalı]

  Reklam  Captian ıvy görevi [resimli açıklamalı]

  Forum Alev
  Bütün haritalar konunun altındadır

  Bu görevi bilmeyenlere de söyleyim bu görev sonunda 20 tane berserker doldurucunuz oluyor yani unique keserken falan çok güzel oluyor.

  Evet Görevimize başlayalım.

  İlk önce samarkandaki hunter npcden bi görev var o görevi alıyoruz ve İstanbul'a
  Atla veya yürüyerek o kağıdı Racthal adlı npc'ye götürüyoruz.


  Sonra;

  İstanbuldaki Racthal Adlı Npc'den Ivy1 Adlı görevi alın.. Ardından Yine istanbuldaki kasanın yanındaki Npc'den (adventurer demetri) help request görevini alın..Help request görevini samarkand'daki haran's tower yazsının ordaki soldierlerden en az 40 tane görev düşürün..Ardından Pond's ruins yazısının odaki göle girin ve görevleri orada çıkartın..

  Ardından görevi teslim edin size 5 adet tuzak verecek. bu tuzakların belirli bir süresi var.. yine samarkandda Ampitheater yazan yerde kafasında ışık yanan [ information ] guardianlardan bir tanesini bu tuzağa düşürün..tuzağa düşürdükten sonra size 30 dk süre verilecek..bu 30 dk içinde her 1 dk da bir kafanıza guardian düşecek.. bundanda 15 tane düşecek yani 15 dk..kestikten sonra görevi teslim ediyoruz.
  Bu arada Canavarlar daha çıkıyor Hiç aldırış etmeyin çıksın onlar siz Görevi teslim etmeye bakın
  .

  İvy 2
  Ardından bu görevide teslim ettikten Sonra Ratchaldan ivy2 görevini alın..
  Burada size 5 tane horn verilecek..
  bunları sırasıyla Ampitheater, Cleopatra's Gate ve Haran's Tower'da bulunan yaratıklardan; Sign of Grey Light, Sign of Blue Light ve Sigh of Red Light elde etmelisiniz.. Daha sonra Military Camp'tan Horn Trumpet'i alıp Lvl 30 mobu Punisher'dan Punisher's Blood bulmaya çalışacaksınız. Bu aşamlardan sonra da;


  Not: ivy 2 bölümünü yapamayanlar aşağıdaki notu okuyun

  Bunları bitirdikten sonra Evil order fortress yazan yerin içine gidin..orda 3 Ayaklı bir yer var..tam orta yer 3 tane tahta war zaten bu anahtar scrola a sağ tıklayın aynı oldugunuz yere ışınlayacak sizi.. Ardından CAPTAIN IVY yanınıza gelicek.. Aranıda ufak bir konuşmanın ardından Kavga başlıyacak.. ivy'yi öldürdükten Sonra görewinizi teslim edince 20 adet berserker doldurucu hediye olarak alıcaksınız...


  İtem auto share exp auto share li partyde olcaksınız !

  Partyde kesinlikle sizden başka biri olması lazım !

  Yoksa görevi yapamassınız !

  Görevi iptal etmeyin Ederseniz Bir daha alamassınız. !

  ivy 2 anlamayanlar...!!!!

  Orada bulunan yaratıklardan değil de; bu bölgelerin girişlerinde veya orta bölümlerinde, verilen Horn Trumpeth üzerinde sağ klik yapınca sizlere Pirate Sentry Leader adlı birer yaratık çıkartacak ve item/exp auto share şeklinde düzenlenmiş party olan kişilerle aynı bölgede olursanız ( Çinli karakterler için bahsediyorum ) sizde Blue / Grey / Black Light Sign düşebilir.

  Samarkand npc yeri

  Samarkand npc yeri.jpg

  İstanbul Racthalın yeri
  istanbul-racthalin-yeri.jpg
  Adventured Demetri yeri

  ivy 1 Haritası
  ivy 1 Haritasi.jpg

  İvy 2 Haritası

  Adventured Demetri yeri.jpg

  Elinizde Tuzak kalırsa exp ve item auto share li partye girip kullanabilirsiniz..

  2. Açıklama

  Ivy Quest 1 : Bu görevi aldığınızda , Closier informantı yakalamak için gerekli olan tuzağı Adventurer Demetri'den almanız gerektiğini öğreniyorsunuz. İstanbul'da Inn Master (Banka) 'ın yanında duran Demetri'ye gidip görevi alın. Fakat oda sizden tuzağı hazırlayabilmesi için 20 Vine Stalk (üzüm sapı) getirmenizi isteyecek. Burada işler biraz karışıyor bundan sonrasını dikkatli okuyun. 20 vine stalk'ı elde edebilmek için öncelikle Evil Order Soldier yaratıklarını bulmalısınız. Bu yaratıkları Haran's Tower bölgesinde bolca bulabilirsiniz. Bu yaratıkları öldürdüğünüzde size bıçak bırakacaklar. Yaklaşık 40 tane bıçağı toplayın. Ben 30 toplamıştım yetmemişti o yüzden siz garanti olsun diye 40 bıçak toplayın. Bıçakları elde ettikten sonra Pond's Ruins e gidin ve suyun içindeyken bıçaklara sağ tıklayın. Tek tek bu işlemi yapıpı 20 üzüm sapını elde ettikten sonra gidip Demetri ile konuşun. Demetri 5 adet tuzağı size verecek. Tuzaklarınız bittiğinde yine Demetri'ye gelip alabilirsiniz. Şimdi Amphitiater'ın önüne gidin ve tuzağa sağ tıklayın. Karakterinizin önünde ağ oluşacak. Closier informant yaratıklarını bu ağa çekip yakalamalısınız. Ağı kurun, geri gidin ve biraz bekleyip yaratığın yakalanmasını sağlayın. Bu işlem biraz zor ben kalan son ağımla yakalayabilmiştim. Closier informantı yakalayınca 30 dakikalık geri sayım da başlıyor. istanbula'a doğru yol alın ama atla değil yürüyerek. Çünkü yolda Closier Guardian yaratıkları zaman zaman belirecek ve onlardan 15 tane öldürmeniz gerekiyor. Siz yürürken tam arkanızda beliriyor ve onu öldürünce yolunuza devam edin. 15. yaratığı da öldürdükten sonra ata binip daha hızlı şekilde gidebilirsiniz. İstanbul'a gelince Ratchel'le konuşun ve görevin birinci kısmı başarıyla bitiyor.

  Ivy Quest 2 : Şimdi işler daha da sarpa sarıyor. Öncelikle bu görevi yapabilmeniz için item/exp auto share party de olmanız gerekir. Birkaç arkadaşınızı bulun ve party oluşturun. Party başkanı siz olmalısınız buna dikkat edin. Party oluşturduktan sonra gidin Ratchel'den Ivy 2 görevini alın.

  Ratchel size 5 adet borazan ve 5 adet hammer verecek. Hammer'ın üstünde görev itemi yazıyor ama alakası yok. O aslında size ivy 1 görevinden verilen ödül. Bu hammerlarla silah ve giysilerinizi tamir edebilirsiniz. Şimdi bu 5 borazana 3 bölgede sağ tıklayarak özel yaratık çıkaracağız. Bunu yaparken party arkadaşlarınızdan en az biri yanınızda olmalı. Bu bölgeler Amphitiater,Cleopatra's Gate ve Haran's Tower. Önce Amphitiater'a gidin ve bölgenin ortalarında borazana sağ tıklayın. Çıkan yaratığı öldürün ve düşen görev itemini alın. Çok güçlü değil tek başınıza rahatça öldürebilirsiniz.Ardından Cleopatra's Gate'e gidin ve aynı işlemi uygulayın. En son olarak da Haran's Tower'a gidin ve kulenin hemen yanında yaratığı çıkarın ve düşen görev itemini alın. 3 key'i de elde ettiğimize göre sıra Punisher öldürmeye geldi. Punisher öldürerek Punisher's Blood itemini çıkarmaya çalışın. 10-15 Punisher kestikten sonra item düşüyor. Punisher's Blood itemini alıp sağ tıklayın. Böylece aldığınız 3 key ve Punisher's Blood birleşerek bizi ivy'ye götürecek anahtarı oluşturacak. Anahtarı Evil Order Fortress'ın içindeki 3 ayaklı kulenin tam altında sağ tıklayarak kullanın. Anahtarı kullanınca ivy'nin olduğu özel bölgeye ışınlanacaksınız. Eğer partinizde bu görevi daha önceden yapmış olanlar varsa onlar da sizle birlikte ışınlanacaklar. Bundan sonra geriye sadece ivy'yi öldürmek kalıyor.

  Ivy'nin canı yaklaşık 600.000 dolaylarında ve ivy'yi 20 dakika içinde öldürmeniz gerekiyor yoksa başarısız oluyorsunuz. Bu yüzden bu görevi full int charların en az 35, full str charların ise en az 45 leveldan sonra denemesini tavsiye ederim.Ha bir de yanınıza Universal pill alın. Ivy sizi dövüş boyunca oldukça çeşitli şekillerde zehirliyor. Ne olur ne olmaz yanınızda bulunsun.
 2. 2
  dedıo8
  Yeni Üye

  bak bi kardeş

  Reklam  bu i olmuş ama bişiy soracam bıçakları nerde kırdırcaz he ve de punişer kescekmiyiz:rolleyes: 3. 3
  fjman5541
  Yeni Üye
  oyunun ismi neee sölermisin 4. 4
  Ziyaretçi
  bu görevi sadece 1 kezmi yapabiliyoruzz ?

+ Yorum Gönder
ivy görevi resimli anlatım,  silkroad captain ıvy görevi resimli anlatım,  ivy görevi,  silkroad ivy görevi,  silkroad ivy görevi resimli anlatım
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi