Kale savaş zamanları

+ Yorum Gönder
Online Oyunlar ve Silkroad Online Bölümünden Kale savaş zamanları ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  zafer123
  Özel Üye
  Reklam

  Kale savaş zamanları

  Reklam  Kale savaş zamanları

  Forum Alev
  Hello. This is Silkroad Online.

  Previously we have announced to our users that the time of Fortress War will be every Friday, 19:00~21:00 Silkroad Standard Time. However, this has changed to every other Thursday, 19:00~21:00 Silkroad Standard Time. And the first Fortress War will begin at 12/27/2007.

  We will change the time in the future to a week duration, as announced previously. Please understand that the time of Fortress War may not satisfy all of our users, as we have users from all over the world in different time zones. Thus the time of Fortress War is the time when the largest number of users log on to our game, and we ask our users understanding regarding this issue.

  Thank you.

  Kale sawaşları her cuma saat 12 ile 14 arasında yapılacak.Bu tarihler her salı değişecek ve ilk kale savaşı 12.27.2007 tarihinde yapılacak.Bu zaman gelecekte değişebilir. 2. 2
  devilkaan
  Yeni Üye

  --->: Kale savaş zamanları

  Reklam  yukardaki yazıyı neden çevirmedin orjisini okurduk 3. 3
  eRen
  Özel Üye
  Burdan Okuyabilirsin.;)

  Merhaba. Bu, internet üzerinde olan Silkroad'dır.
  Biz önceden, istihkam savaşının zamanının, her Cuma olacak olduğu bizim kullanıcılarımıza ilan ettik, 19:00 -21: 00 Silkroad standart zamanı. Yine de, bu, her ikinci Perşembe'ye değiştirdi, 19:00 -21: 00 Silkroad standart zamanı. Ve ilk istihkam savaşı, 12 27 2007'de başlayacak.
  Biz, bir hafta süresine gelecekte zamanı değiştireceğiz, öyle önceden ilan ettik. Lütfen istihkam savaşının zamanının, bizim, farklı zaman kuşaklarında dünyanın her yerinden kullanıcılarımız olduğu gibi bizim kullanıcılarımızın hepsini tatmin etmeyebildiğini anla. Böylece istihkam savaşının zamanı, bu çıkışı kabul etmeyi anlıyor olan kullanıcıların en büyük sayısının, bizim oyunumuza üzerinde günlüğe kaydettiği, ve bizim, bizim kullanıcılarımıza sorduğumuz zamandır.
  Sana teşekkür ederim.
+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi