Gelde Kurtar Beni Sevgilim (Düz Anlatım)

+ Yorum Gönder
Şiir Bölümü ve Şiir-Şiirler Bölümünden Gelde Kurtar Beni Sevgilim (Düz Anlatım) ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  sessiz-sair
  Yeni Üye
  Reklam

  Gelde Kurtar Beni Sevgilim (Düz Anlatım)

  Reklam  Gelde Kurtar Beni Sevgilim (Düz Anlatım)

  Forum Alev
  Gel de Çıkar Beni Sensizlikten, Gel de Sensiz Gecelerimin Bekçisi Ol….Senli Hayallerim Olsun Gerçekten..Al Kurtar Beni Bu Sensizlikten….Varılmayacak Yerlere Bırak Sevdamı…Bir Sen Ol, Birde Ben…..Hasret Olup Sar Beni Her Akşam, Türkü Tadında Geceme Dökülen Bir Nağme Ol…..

  Gel de Al Götür Beni Tüttüğüm Yerden….Senin Hasretine Bu Son Noktayı Koy….Soru İşaretleri Dolan Şu Kafamdaki Bilmecelerin Cevaplarını Bul….Hislerimin Çöplüğünden Gel Çıkar Artık Beni….Her Çeşit Düşüncenin Vitrin Yapıldığı Yüreklerden Çıkarıp Al Beni….

  Beynimin Ücra Köşelerine Sinmiş Olan Duygularımın Bulanıklığını, Gözlerime Aks Eden Hasret Ve Hüzün Yağmurlarını, Yudum Yudum İçime Çektiğim Sensizliğin Acılarını Al Çıkar Benden….. Kapanmayan Yaralarımın Gel de Çaresini Bul…..

  Yüreğim Sert Vuruşlarını Dindir, Al Beni Kalbine Ne Olur Sindir, Götür Beni Hasretin Daha Ayak Basmadığı Yerlere….Kurak Bırakma Yüreğimi Aşkınla….Sevda Çiçeklerim Boyun Bükmesin Sensiz….Hayallerimden Çıkıp Ta Beni Sensizliğin Karanlığına Bırakma….Düş Gözlerimden Bir Yağmur Gibi…..

  Gel de Kurtar Beni Bu Sensizlikten…..Isıt Üşüyen Şu Bedenimi….Gamlı Bakışlarımın Derinliklerindeki Beni Çıkar Gözlerimden….İç Dünyama Nüfus Edip Senli Resimler Bırak Hücrelerime….Acıların Aktığı Damarlarımdan Şırınga Et Hüzünlerimi…..Tap Taze Umutlar Akıt Yüreğime…..

  Bedenime Çakılmış Hasretleri Çıkarıp Atıver Üzerimden….Senli Başlangıçlarla Doldur Yüreğimi…..Fikir Tarlamın Mahsulü Hep Sen Ol…..Senle Yeşersin Tüm Sevdalarım, Senle Çiçek Açsın Fikrimin İnce Gülü….Senle Başlasın Senle Bitsin Bakışlarım…..

  Gel De Gör Uykusuz Gecelerimi….Gel De Gör Sensizlik Ne Hale Koydu Beni….Gel de Gör Gecelerin Beni Ne Hale Çevirdiğini….Senli Özlemlerle Geceye Demir Atan Gözlerimde Bir Çiğ Tanesi Gibi Hayalini Düşleyip Yazarken Seni, Gel de Gör Gönül Tahtama Bıraktığım Eserimi…..

  Murat Öztürk (Sessiz-Sair)
  17.04.2008
 2. 2
  ASUDE
  Bayan Üye

  Cevap: Gelde Kurtar Beni Sevgilim (Düz Anlatım)

  Reklam  sevgiliden de öyle çok şey beklenirki ondan önce hayat sanki yoktur herşey boştur ve karanlıktır onunla aydınlanır ve bu yüzden yardım beklenir+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi