Sitem yükünü satırlara yüklemiş cümlelerle..

+ Yorum Gönder
Şiir Bölümü ve Şiir-Şiirler Bölümünden Sitem yükünü satırlara yüklemiş cümlelerle.. ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Mattet
  Usta Üye
  Reklam

  Sitem yükünü satırlara yüklemiş cümlelerle..

  Reklam  Sitem yükünü satırlara yüklemiş cümlelerle..

  Forum Alev
  Neden diye başlayan kaç cümleye daha misafir olacağımı bilmeden, kabullenememenin verdiği yıkık dökük bir ruh hali ile senden sensizliğinden kurtulmanın çözümlerini arıyorum. Anlamsız bir savaşın ortasında, sana olan düşkünlüğünün zaafı ile esir alınmış bir yüreğin son feryatlarını boşluğa bırakıyorum, yitik melodiler eşliğinde.

  Bir boğuşma sendromunun meydana getirdiği bir kaosta, hatıraları rüzgarla savurarak seni yüreğimden azat etmenin telaşı ile;benim sendeki,senin yüreğimdeki esaretini sonlandırmanın mücadelesini veriyorum kaç zamandır.

  Sen çok uzaklarda başka yüreklere fetihlere yolculuk ederken, ardında bıraktığın enkazın izlerini silip, yeni doğan güne taze umutlar biriktirmekteyim.Ne bekliyordum ki sanki;hep böyle olmadı mı zaten,aşkın yükünü tek kişilik çektiğim gibi ayrılığın yükünü de bana yükledin,payıma düşürdüklerin hep hak etmediklerim oldu.Üzülme,kederlenme,mutlu ol diye ne çok tüketmişim kendimi meğerse.

  Seni çok sevmem
  Zamansız,derin yaralara sebep
  Beni en çok kahreden
  Çok seviyorum derken sırtını dönüp gitmen
  Zoruma giden
  Beni yarımsız,yarınsız bırakman
  Bahanelerin ardına sığınmam
  Savunmasızlığımdan,yalnızlığımdan,çaresizliğimden


  Bunu söylemek zor ama bil ki; her şeye neden olan sen,nedensizliklerin içinde boğulan,lal olmuş dillerle,yüreği darmadağın geride kalan ben..

  Yaşadıklarımı yok saysam, bu vedayı hiç sorgulamasam, mevsime ayak uydurup hüzünlerimi hazandandır diyip es geçsem,her şeyin oyun olduğu bir dünyada yalandan zaferlerle kendimi avutsam geçer mi ki bu yaralar;
  Sanmıyorum..

  Resimleri yakmak anıları seni yok etmeye yetmiyormuş,bir Sezen Aksu şarkısında ki hüzün gibi nota nota çöküyor sensizlik her hücreme,uyumaya da cesaret edemiyorum düşümde karşıma çıkarsın diye.

  Ve ben;
  Ağlamaya mecali olmayan gözlerle
  Sitem yükünü satırlara yüklemiş cümlelerle
  Sol yanımı kaplayan bir hiçliğe
  Kocaman yalnızlıklar büyütüyorum sol yanımda
  Ya sen;
  Umarsız
  Pervasız
  Can yakan
  Gidişler saklıyorsun hala cebinde
 2. 2
  ASUDE
  Bayan Üye

  Cevap: Sitem yükünü satırlara yüklemiş cümlelerle..

  Reklam  sitem insan oğlunun en çok yaşadığı duygulardandır hem istersin hem istemessin hemde üzülürsün farklı bir duygu+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi