Kıl dönmesi için Ahmet Maranki bitkisel tedavisi

+ Yorum Gönder
Sağlık ve Şifalı Bitkiler Bölümünden Kıl dönmesi için Ahmet Maranki bitkisel tedavisi ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Fashion
  Bayan Üye
  Reklam

  Kıl dönmesi için Ahmet Maranki bitkisel tedavisi

  Reklam  Kıl dönmesi için Ahmet Maranki bitkisel tedavisi

  Forum Alev
  Kıl dönmesi için Ahmet Maranki bitkisel tedavisi
  Kıl dönmesi son yıllarda ilaçla tedavi edilmeye çalışılıyor. Ancak hastalığın ilerlemesindeki temel neden hastaların bu konudaki tedaviyi erteleme çabaları olduğu için erken müdahale şansı oldukça düşük. Kıl dönmeleri de ilk günlerde değil en az 3 ay sonra acı vermeye başlamaktadır.


  Kıl dönmesi tedavisi ile ilgili bugün yapılan temel tedavi yöntemi cerrahi müdahaledir. Bazı ilaçların da kıl dönmesini engellediği ve kıl köklerini temizlediği üzerinde çalışmalara sürmekte. Ancak halk arasında kıl dönmesi için bitkisel ilaçlar yüzyıllardır kullanılıyor.

  Batık denen bu kıl dönmeleri farklı otlar ile tedavi edilmekte. Ülkemizin ünlü doktorlarından Dr. Ahmet Maranki’de bu konuda soğan kürü ile bir tedavi yöntemi önermektedir.

  Yöntem oldukça basit olmakla beraber dayanabileceğiniz kadar sıcaklıkta bir soğanı kıl dönmesi olan bölgeye uygulamanızı söylemekte. Bu uygulamanın ardından bölge gülsuyu ile temizlenmeli.. 2. 2
  GAZİBE
  Bayan Üye

  Cevap: Kıl dönmesi için Ahmet Maranki bitkisel tedavisi

  Reklam  Özellikle erkeklerin başlarına çok gelen bu hastalık insanların yaşam kaliteleri düşürmektedir.Bu nedenle doktora gitmeye utananlar bile olmaktadır.Fakat bu durum herkesin başına gelebilmektedir.+ Yorum Gönder
ahmet maranki kil dönmesi
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi