Saddam Asılmadı Buda kanıtı!!!!!

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 ... Sonuncu8Sonuncu9
Ciddi Konular ve Seviyeli-Ciddi Konular Bölümünden Saddam Asılmadı Buda kanıtı!!!!! ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  hiboa03
  Emekli
  Reklam

  Saddam Asılmadı Buda kanıtı!!!!!

  Reklam  Saddam Asılmadı Buda kanıtı!!!!!

  Forum Alev
  s.a,
  arkadaşlar bi sitede okudum. gerçekten şaşırdım!!! paylaşıyorum...
  İdam Edilen gerçekten Saddam Hüseyin mi ! Yoksa Casim El-Ali mi !?


  Amerikalıların yalan uydurma ve senaryo yazma alışkanlıkları hiçbir zaman unutulmaz !  Amerikalılar tarafından yakalanan, yargılanan ve sözde idam edilen kişi Saddam Hüseyin miydi ?

  Yakalama dizisi

  Evet dizi diyoruz çünkü gerçekten Amerikalılar tarafından çok güzel bir şekilde hazırlanan bir dizi senaryosudur. Ancak ne yazık ki diziye son bölümlerden göstermeye başlayınca işler karıştı. Hani bazen dizilerde veya filimlerde olur ya komik bölümler ve çekim hataları gösterilir ilk önce, işte Saddam Hüseyin’nin yakalanma dizisinde de gösterilen Aralık ayında sararmış hurmalar ve kurutulmuş et ve meyveler sahnesi de bunlardan birisi (Associted Press).


  Aralık ayında kurutulmuş et ve meyve sahneleri artık herkes tarafından yalan olduğu bilindiği için bu konunun detaylarını anlatmamıza gerek yok. Çünkü Irak’ta kurutma işleri Mayıs-Temmuz ayları arasında yapılır ve Aralık ayında hurma bu şekilde görülmez.Soru şu :


  Neden bu yakalama sahnesinin ve Saddam Hüseyin’in sakin bir şekilde teslim olmasının gerçek görüntülerini vermediler !

  Neden biliyor musunuz ! Çünkü yakalama sahnesinin bütün görüntüleri uydurma ve gerçek olmayan fotoğraflardı. CIA bu konuda daha sonra bu görüntülerin gerçek olmadığını ve sadece bir canlandırma senaryosu olduğunu açıklamak zorunda kaldı. Dolayısıyla Saddam Hüseyin’in yakalanma sahnesi CIA tarafından yazılan ve canlandırılan bir sahne olduğu otraya çıktı. Ayrıca bu görüntüleri çekildiği bahçe sahibinin eşi olan Halide (Namık El Duri’nin eşi) olaydan bir gün önce bahçede bulunuyordu ve bahçesinde koyunlardan başka hiçbirşey olmadığını kaydetti. Ancak Amerikan askerlerinin 7 hafta önce bahçeye gelip gizli çekimler yaptığını anlattı. İşte belkide bu sahte görüntülerin o zaman hazırlanmıştı. Kaldı ki bu bahçede koyun yetiştiriliyordu ve sahibi neredeyse her gün bahçeye uğruyordu. Ayrıca bahçenin bulunduğu bu alan daha önce Amerikan askerleri tarafından kontrol edilmiş herhangi bir kanıta rastlanmamıştı.

  Saddam Hüseyin yakalandığında (senaryoya göre) insanlar acaba bu gerçekten kendisi mi yoksa dublörlerinden (benzeri) birisi mi diye şüphelenmeye başladı. Bu şüphenin asıl kaynağı gerçek Saddam Hüseyin fotoğraflarının son 15 yılda medyada bulunmadığı ve aslında karşılaştırılan fotoğraflardaki kişinin aynı kişi olduğundan (sahte kişi veya kişiler) ortaya çıkmıştır. Dolayısıyla karşılaştrılan fotoğraflar arasında çok fazla ve önemli farklılıklar bulunmadı.

  Konuya daha fazla vakıf olmak için size Saddam Hüseyin’in en fazla karşılaştırılan fotoğraflarını bakmanızı öneriyorum. Bu fotoğraflar çoğu insan tarafından karşılaştırılan en yaygın olan fotoğraflardır.


  Evet bu fotoğraflardaki kişiler aynı kişi (veya başka kişi) olabilir. Ancak gerçek Saddam Hüseyin olmadığı kesin.


  Daha da fazlası aşağıdaki fotoğraflarda görüntülenen kişinin de Saddam Hüseyin olmadığı kesin


  Daha çok inanılmaz gibi görülen gerçekler vardır !

  Konuya başlarken değerli okurlarımıza bir gerçeği aktarmak istiyoruz. Aslında gerçek Saddam Hüseyin uzun bir süre (1990 yılından beri) medyaya çıkmadı. Ayrıca 1998-2002 yılları arasında gerçek Saddam Hüseyin sadece bir defa ekranlarda görüldü. Çoğu insan Saddam Hüseyin’i son 10-15 yıl içerisinde çekilen fotoğrafları ve video görüntülerinden tanıyor. Bu kişi medya aracılığı ile dünyaya Saddam Hüseyin olarak tanıtıldı. Aslında fotoğraflardaki kişi gerçek Saddam Hüseyin değildi ! Dolayısıyla gerçek ve sahte Saddam Hüseyin’i karşılaştırmak için genelde son 15 yıl içerisinde çekilen fotoğrafları ve video görüntüleri kullanılıyor. Çoğu insan da fotoğraflar arasında pek fazla fark göremiyor. Aslında çok haklılar çünkü fotoğraflar aslında aynı kişinin fotoğrafı ancak bu kişi ne yazık ki gerçek Saddam Hüseyin değildir

  Peki, belki de birisi bu benzerler (dublörler) konusu da nerden çıktı diyebilir !


  Aslında tarihte de tanınan insanların dublör kullandıkları tespit edilmiştir. Örneğin : Mao (Çin), Stalin (Rusya), Castro (Cuba), Cherchil,.....

  Çok fazla uzağa gitmemize gerek yok aslında, Saddam Hüseyin’in büyük oğlu Uday’ın da benzeri vardı !

  Evet, işte Uday’ın benzeri Latif Yahya (35). 1987-1991 yılları arasında dünyaya medya aracılığı ile Uday olarak tanıtıldı. 1991 yılında ise Avrupa’ya kaçtı. Avrupa’da "Ben Saddam’ın Oğluydum" adında bir kitap yayımladı.


  Senaryo icabı Amerikalılar tarafından Uday’ın öldürme sahneleri düzenlendiğinde, Latif Yahya Avrupa’da istihbarat birimleri tarafından soruşturmaya alındı. Suçu neydi biliyor musunuz ? Latif Yahya Musul’da Amerikalılar tarafından öldürüldüğü iddia edilen kişinin Uday olmadığını öne sürdü. Ayrıca Latif Yahya Hollanda’nın Fry Netherland dergisine verdiği reportajda "Öülümünden 2 hafta sonra Uday’dan şifreli bir e-mail aldığını ve bu şifrelerin sadece kendisi ve Uday tarafından bilindiğini, e-mailin içeriğinde intikamım çok kötü olacak diyde ifadeler bulunuyordu.

  Saddam Hüseyin’nin Benzeri (Dublörü) Var Mı ?

  1- Alman Metodu : Alman Adli Tıp Doktoru Dr.Dieter Buhman’ın (53) yaptığı araştırmalara göre Saddam Hüseyin’nin en az 3 benzeri olduğunu tespit etmiştir. Çalışmalarında farklı zamanlarda çekilen binlerce fotoğraf ve 30’un üzerinde video görüntüleri incelenmiştir.


  2- İran-Hollanda Metodu : Yaklaşık 25 yıl Saddam’ın araştırmasını yapan İranlı Dr.Muhammed Esasisi tarafından yapıldı. Dr.Esasidi (Kulak burun Boğaz uzmanı) 25 yıl boyunca yaptığı çalışmada Saddam Hüseyin’nin soyu, saltanatı, savaşları ve giyim kuşamı ile ilgili değildi, sadece Saddam Hüseyin’nin kulak yapısı ile ilgili idi. bilindiği gibi kulaklar da parmak izi gibidir her kişi için farklılık gösterir. Dr.Esasidi’nin yaptığı çalışmada Saddam Hüseyin’nin kulak yapısı ve cizgileri 1999 yılana kadar sabitti. Ancak 1999 yılından sonra Saddam Hüseyin’nin kulak yapısında ani bir değişim tespit edildi.
  Mihail Ramazan

  Dr.Esasidi’nin 02.03.2003 tarihinde Hollanda televizyonlarına verdiği reportajda 1999 yılından sonra medyada gösterilen kişinin Saddam Hüseyin olmadığını ve Mihail Ramazan adında bir kişi olduğunu açıkladı. Saddam’ın 19 yıl dublörlüğünü yapan Mihail Ramazan ve 1980 yılından bu yana aralıksız 23 yıl sekreterliğini yapan Halide Abdulkahar’ın Arapca kaleme aldığı kitaplar okuyucuya sunuldu. Saddam Hüseyin devrine 19 yıl şahitlik eden dublör Saddam Mihail Ramazan, yaşadıklarını iki ciltlik kitaba dönüştürdü. Mihail Ramazan, İran-Irak savaşında İran’ın, Saddam diye bir dublörünü öldürdüğünü de açıkladı.

  3- Amerikan Metodu :Aslında bu yöntem Amerikalılar tarafından çok iyi bilinen ve uygulaması kolay olan bir yöntemdir.Yalan söyle, bir daha yaan söyle, yine yalan söyle ve sonunda herkes bu yalanın artık bir gerçek olduğuna inanır. ABD’li bir uzman, geçtiğimiz günlerde sorgulanan kişinin gerçek Saddam Hüseyin olmadığını açıkladı. Bir dönem CIA’de görev yapan ABD’li uzman gerekçelerini şöyle açıklıyor: Saddam’ın yüz hatları ve dişleri çok daha farklıydı. Yüz hatlarının ortaya çıkmaması için, sakallı sorgulanıyor. Saddam’ın eşi Sacide Tulfah ta bu şahsın Saddam olmadığını söyledi
  Casim El-Ali  4 - Yöresel Metod : Irak halkının tarafından bilenen gerçek şudur ki Irak’ı 1997 yılından beri yöneten Saddam Hüseyin değildi benzeri Casim El-Ali adında bir kişi idi. Bu görüşü savunan insanlar gerçek Saddam Hüseyin’nin şivesini ve konuşurken harflerin ağzından çıkış tonunu çok iyi bilen insanlardır. Hatta Saddam Hüseyin’nin sadece ses tonundan bile (görüntü olmadan) gerçek olup olmadığını tespit edebilen insanlardı. Gerçek Saddam Hüseyin’nin konuştuğu Arapça Irak halkının orta kesimini ivesidir (Bağdat ve Tikrit). Halbuki 1997-1998 yıllarından sonra Saddam Hüseyin’nin şivesinde ani bir değişiklik olup Irak Halkının güney kesimin şivesini (Basra) kullanmaya başlamıştı. Aslında 1997 yılından sonra medyaya tanıtılan kişi Casim El-Ali veya Mihail Ramazan olabilir bu çok önemli değil, önemli olan bu kişi gerçek Saddam Hüseyin değildir.

  5 -Diğer : ismini vermek istemeyen, gerçek Saddam Hüseyin’nin sağlığı ile yakından ilgilenen ve 1990 yılında Kuveyt savaşından sonra Avrupa’ya iltica eden bir doktor tarafından ortaya atılıan bir iddia. Bu doktora göre gerçek Saddam Hüseyin Irak-İran savaşından 3 yıl sonra lenf bezi kanserine (Hodgkin Lymphoma) yakalanmıştı ve bu doktor 1990 yılında yurtdışına çıktığında gerçek Saddam Hüseyin hasta yatağında yaşam savaşı veriyordu. 1991 yılından sonrada gerçek Saddam Hüseyin’i medyada bir daha görmediğini ve büyük bir olasılıkla öldüğünü, 1991 yılından beri Irak Saddam Hüseyin’nin benzeri tarafından idare edildiğini ifade etti. Aslında tam bu dönemlerde Iraklılar arasında da Saddam Hüseyin’nin öldüğüne dair söylentiler vardı ama iletişim bu günkü kadar etkin olmadığından insanlar medyaya mahküm olmuştu. Medya ne derse doğrudur kavramı mevcuttu.  Geçek Saddam Hüseyin’i nasıl öğrenebiliriz ?

  Aslında bu sorunun cevabı çok basit, Saddam Hüseyin’nin eski ve yeni fotoğraflarına dikkatli bir şekilde bakınız. Özellikle zamanla değişmesi beklenmeyen yüz özelliklerine dikkat edin. Bu sorunun yanıtını eminiz ki çok kolay bir şekilde verebilirsiniz.

  İsterseniz Amerikalılar tarafından hazırlanan senaryonun başından başlayalım


  Soru: Yakalayan kişinin yüz ifadesi de bunu anlatıyor mu acaba !

  Gerçek Saddam Hüseyin’i görmek istiyorsanız aşağıdaki fotoğrafa bakınız !

  işte Gerçek Saddam Hüseyin El-Tikriti

  Aslında belki de inanılması kolay değil ancak aşağıdaki fotoğrafların tamamında gerçek Saddam Hüseyin mevcuttur
  Gerçek ve Sahte Saddam Hüseyin arasındaki fark Nedir !


  Gerçek Saddam Hüseyin ile sahte Saddam Hüseyin arasındaki en önemli iki farksa gerçek olanın çene gamzesi ve sahte olanın ise sol yüzünde ben bulunmasıdır. Aslında estetik ameliyatlar sayesinde birçok farklılığı düzeltmek kolaydır ancak çene gamzesini tutturmak zordur.

  Gerçek Saddam Hüseyin’nin Sol yüzünde ben yoktur.


  Gerçek Saddam Hüseyin’nin çenesindeki gamzeye (çentik,çukur) dikkat edin.


  Şimdi yine Amerikalılar tarafından yazılan senaryoya göre yakalanan Saddam Hüseyin’nin fotoğrafına bir kez daha bakalım


  Aslında yukarıdaki fotoğraflara bakarak buradaki kişinin gerçek Saddam Hüseyin olmadığı bellidir. Ancak burada birkaç hususa değinmekte yarar vardır.

  Bu fotoğrafta birçok biliçli değişiklik yapılmıştır. İlk fotoğrafta küçük düşürmek amacıyla kişinin saçları dağınık ve bilinçli olarak uzatılmıştır. Ancak bu durum kişinin gerçek Saddam Hüseyin olmadığını ortaya çıkarıyor. Çünkü gerçek Saddam Hüseyin’nin saçı çok sert ve kıvırcıktı ve uzadığında bu görüntüyü vermezdi. Sert ve kıvırcık saçlara sahip olan kişiler ne demek istediğimizi çok iyi bilirler !

  Sakalının bu şekilde uzamış, dağınık ve beyaz bir şekilde gösterilmesi ise islam dinine ihanet etmek amacıyla yapılmıştır. Neden Saçlar boyalı sakallar beyaz bırakıldı !  Tıraş sonrası çekilen bu fotoğrafta çok bariz bir değişiklik yapılmıştır. Sol yüzündeki beni gizlemek için sakalları kesilmemiştir ve uzun bırakılmıştır. Dikkat ederseniz bu fotoğraf dışında yakalanan kişini hiçbbir sakalsız fotoğrafı olmamıştır. Bu kişinin 3 yıl süren mahkemesi süreside bir kez olsun bile sakalsız gösterilmedi.  Sonuç olarak

  Yakalanan ve idam edilen kişinin gerçek Saddam Hüseyin olmadığı kesindir. Ancak bu durum gerçek kişinin hayatta olup olmadığı konusunda bir fikir vermez. Gerçek Saddam Hüseyin belki de hala hayattadır, belki de 1997 veya 2003 yılından önce vefat etmiştir.


  Ya sizce arkadaşlar nedir??? 2. 2
  bakoyoko
  Üye

  --->: Saddam Asılmadı Buda kanıtı!!!!!

  Reklam  baya uzun acıklamıssın sımdı dusnmeye basladım acaba gercekmı yoksa sahtemı????? 3. 3
  Smallville
  Üye
  Bence de asılmamıştır.Eğer asılmadıysa acaba gerçeği nerede Saddam'ın? 4. 4
  TheSaw
  Üye
  Hiç bu kadar geniş düşünmemiştim...
  vay be ne adammış öldü mü ölmedimi o bile ayrı bi konu forumda...çokta önemli değilde hani neyse açtırmayın ağzımı hehe

 5. 5
  ÇAĞLAR
  Ekipler Amiri
  Saddam Hüseyini amerika yarattı öldürürsede amerika öldürür ama istediği
  taktirdede yaşatır bu konuyu okumadan öncede saddam hüzeyinin
  yaşadığını düşünüyordum şimdide bunu düşünüyorum ve saddam şuana
  kadar yaşamadığı şekilde güzel yaşıyor bence amerika onu güzel bir ülkeye
  yerleştirmiştir ve güzel bi kimlik azcıkta estetik ameliyat ile bizim eve gelse
  tanımam bu teknoloji varken şeffaf bi şekilde DNA çözümü yapsınlar ancak
  o zaman inanırım saddamın öldüğüne
  düşünün bi ülkede o kadar derin olaylar oluyorki Türkiyede bile öldü
  bildiğimiz ne insanlar ne gizli görevliler ne kullanıldıktan sonra bi kenara
  bırakılanlar ve öldü denilen ne ölmemiş insanlar var kaldıki amerika bunu
  yapamazmı çokta güzel yapar ve yapıyorda

 6. 6
  ZooMaKaLovE
  Üye
  konu okadar çok eşelenmiş didilenmiş ki bu anlatımlarda saddam senin babandır deseler inandırılır. bukadar ayrıntıyıda bilinki saddamı seven şerefsizler olması gerekir. Yoksa bu konu bukadar deşelenmezdi. Bi ara ahmet kaya içinde aynısı yapıldı unutmayın. Allah gören ve bilendir arkadaşlar...

 7. 7
  Smallville
  Üye
  Alıntı ÇAĞLAR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Saddam Hüseyini amerika yarattı öldürürsede amerika öldürür ama istediği
  taktirdede yaşatır bu konuyu okumadan öncede saddam hüzeyinin
  yaşadığını düşünüyordum şimdide bunu düşünüyorum ve saddam şuana
  kadar yaşamadığı şekilde güzel yaşıyor bence amerika onu güzel bir ülkeye
  yerleştirmiştir ve güzel bi kimlik azcıkta estetik ameliyat ile bizim eve gelse
  tanımam bu teknoloji varken şeffaf bi şekilde DNA çözümü yapsınlar ancak
  o zaman inanırım saddamın öldüğüne
  düşünün bi ülkede o kadar derin olaylar oluyorki Türkiyede bile öldü
  bildiğimiz ne insanlar ne gizli görevliler ne kullanıldıktan sonra bi kenara
  bırakılanlar ve öldü denilen ne ölmemiş insanlar var kaldıki amerika bunu
  yapamazmı çokta güzel yapar ve yapıyorda

  Sana katılıyorum.Prison Break dizisini izliyenler bilir zaten ne biçim değiştiriyolar adamları.Hiç tanıyamıyosun.


 8. 8
  NOS
  Usta Üye
  ewet benim duyduğuma göre dublörümü ne warmış onu asmışlar

 9. 9
  ersa
  Emekli
  arkadaslar söz amrekiya gelince ehrseyi düsünüceksin

 10. 10
  BeRaT
  Emekli
  saddam huseyının dublorunu asmıslar herhal de??

 11. 11
  meytan
  Üye

  --->: Saddam Asılmadı Buda kanıtı!!!!!

  Reklam  bence de asılan gerçek saddam dil ve gerçek saddam hala yaşıoo..ve amerikalılarda bunun nerde oldugunu bilior...adamlar teknolojıyı kullanıoo... 10sene içinde birşeyler yapıcaklar...hemde saddamla beraber..
  ortam feci karışıcakk..bence...
  ikiside güçlü ve amerıkanın tüm dünyayı ele geçirebilmesi için birrileriyle anlaşması lazım..eğer müslümanlar birleşirse işte ozmn hiç bişey yapamazlar..ama bu da olamıcak..ve işte kıyamet ozmn kopucakk...

 12. 12
  Yarasa
  Üye
  Alıntı ÇAĞLAR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Saddam Hüseyini amerika yarattı öldürürsede amerika öldürür ama istediği
  taktirdede yaşatır bu konuyu okumadan öncede saddam hüzeyinin
  yaşadığını düşünüyordum şimdide bunu düşünüyorum ve saddam şuana
  kadar yaşamadığı şekilde güzel yaşıyor bence amerika onu güzel bir ülkeye
  yerleştirmiştir ve güzel bi kimlik azcıkta estetik ameliyat ile bizim eve gelse
  tanımam bu teknoloji varken şeffaf bi şekilde DNA çözümü yapsınlar ancak
  o zaman inanırım saddamın öldüğüne
  düşünün bi ülkede o kadar derin olaylar oluyorki Türkiyede bile öldü
  bildiğimiz ne insanlar ne gizli görevliler ne kullanıldıktan sonra bi kenara
  bırakılanlar ve öldü denilen ne ölmemiş insanlar var kaldıki amerika bunu
  yapamazmı çokta güzel yapar ve yapıyorda


  düşüncelerine katılıyorum amerika o insannı oluşturdu şimdide onun üzerinden yaptıgını yaptı ve onu emekliye ayırdı o şimdi herkzden iyi bir şekilde yaşıyordur

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 ... Sonuncu8Sonuncu9
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi