Coca Colanın Her Litresinde Bir Damla Müslüman Kanı Var

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 123 ... Sonuncu8Sonuncu9
Ciddi Konular ve Seviyeli-Ciddi Konular Bölümünden Coca Colanın Her Litresinde Bir Damla Müslüman Kanı Var ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 13
  Apollo
  Emekli
  Reklam

  --->: coca colanın her litresinde bir damla müslüman kanı var

  Reklam  amanın arkadaşlar bütün cola lara savaş açın.yaw süt için ayran için meyve suyu için çay için daha bir sürü içecek varken içinde yüzlerce zararlı kimyasal madde içeren bu ürünlerden uzak durun
  Dogru diyosun içmemek lazım ben kola yı çok ender içiyorum zaten ayda 2 kez falan şimdi pepsi max çıktı yeni tat şekersiz onu da deniyecem ;)
  ForumAlev --->: coca colanın her litresinde bir damla müslüman kanı var

 2. 14
  sunny18
  Üye
  Alıntı Apollo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Dogru diyosun içmemek lazım ben kola yı çok ender içiyorum zaten ayda 2 kez falan şimdi pepsi max çıktı yeni tat şekersiz onu da deniyecem ;)
  arkadaşım ben derdimi tam anlatamadım sanırım.bildiğiniz gibi pepside bir cola çeşidi.yani olay coca cola yada cola turca yada le cola yada pepsi cola değil.ben bir kimyacı olarak işin şaka boyutu bir yana çok ciddi söylüyorum bu tür içecekler(markası ne olursa olsun) hatta bir sürü hazır gıdalar kanserojen maddeleri taşırlar.bazılarında bu miktar çok daha yüksektir.özellikle soslu cipsler(ki ben bayılıyorum onlara)
  yani içmeden yemeden duramadığımız hatta dayanamdığımız bir sürü güzel şeyler bunlar.ama yinede zararlarını bilirsek belki daha az tüketiriz.yada ikram ederiz.
  yada bazı arkadaşlarımız gibi boşver diyerek içmeye devam ederiz.seçim sizin.benden hatırlatması.:p :p :p :p 3. 15
  gfbgfb
  Yeni Üye
  yaw arkadaşlar bide şu siteye bakın da ne oldugunu anlayın http://gecelerinprensesi23.spaces.live.com/ ayrıca bişi daha duydum onuda iletiyim(bn pek inanmadım ama nyse) bi film seyrederken ilk 10 saniyesi içerisinde insanın canı kola çekiomuş (dikkatiinizi çekerim muş die hitab ediorum):confused: :confused: :confused: 4. 16
  firari_49
  Yeni Üye
  bende duyduğama göre hani filmler resimlerden oluşuyo (bir saniye 27 resim) işte bu her 27 saniyeden sonra başka bir şey kayuyorlar. siz bunu izlerken anlamıyorsunuz ama bilinç altınıza işliyor.ve böylece filmi veya dizi izleyen insan üzerinde daha derin etkiler bırakabiliyorsunuz.
  ayrıca konu başlığındaki her litrede bir damla kan herkes böyle bir şey yok diyor. bence bu mecazi bir anlatım zaten.hani diyor ya kolayı tüketenlerin müslümanlar olduğunu söylüyor. yani bir müslümandan alıyor, aldığını kullanarak diğerini eziyor,öldürüyor,yaralıyor.
  her litrede bir damla kan olması biraz tuhaf bir durum zaten. eğer gerçekten böyle bir durum varsa diğer israil markalarında acaba nereler çıkacak. aslında onlardan böyle şeyler beklenir ama neyse.

 5. 17
  koyboy92
  Emekli
  kardeşim bunların hepsi uydurma daha öncede caca-cola yazısını arap alfabesiyle yazıp allah yok yazmışlardı çekemeyenlerin sözleri bunlar

 6. 18
  firari_49
  Yeni Üye
  daha önce verilmişti ama bahsettiğin resim bu:  ayrıca zamanınız varsa şu siteyi inceleyebilirsiniz.

  http://siyonizm.net/index2.htm

 7. 19
  djkorkmaz
  Yeni Üye
  en ıyısı turk calası ıcmek

 8. 20
  samedgece
  Yeni Üye
  Alıntı Apollo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  PC Bilgisi olan herkes o ilk mesajdaki resimlerdeki yazii silip kafasina gore text ekleyebilir onun icin ben inanmiyorum Resimdekilere. Sadece israil kolası oldugunu biliyorum çogunluk payı askeri silahlara gidiyor.

  arkadaslar bakın ben az da olsa bilg. anlarım onun için bunun gerçek oldugunu düşünüyorum özelliklede coca cola nın içindeki o maddenin gerçekten konulduğunu bir yer de daha duymuştum.
  apollo arkadasım sana gelince doğru bilg. yazıp istediğin seyi oraya koyabilirsin.
  Ama camii nin kararması nı görüyorsun ve birde orjinal coca cola yazısıyla yazılmış bir cümle var biraz merak edrsen onu tercume edip tekrar okumanı öneririm. Neyse bence herkes kafasına göre kimi inanıyo kimi inanmıyo arkadasım bu konuyu açtığın için tessekurler inanmayanlar içinde bu konuyu baska bir sitelerde de arastırmasını isterim !...:mad:

 9. 21
  T_I_L_S_I_M
  Üye

  --->: coca colanın her litresinde bir damla müslüman kanı var

  Reklam  "o zaman biz aç kalalım.dünya piyasası israilin elinde.yok israil malı içme yeme yok danimarka malı içme yeme yok abd malı vs.bırakın bu saçmalıkları"demişsin arkadaş ama
  saçmalık filan diil.hepsi gerçek.yaklaşık 3-4 yıldırda bu böle sürüo.coca cola içmemekle aç kalınıyosa aç kalmayada razıyım.çünkü filistin deki müslüman kardeşlerimiz belkide sizin gibi düşünenlerin yüzünden ölüme maruz kalıolar.

 10. 22
  sweettears
  Usta Üye
  konu biraz abartılı olabilir ama amerikanın sömürgeci yapısını herkez (bütün dünya)biliyor.ırana ıraka neler yapıldığını gördük.türküyenin azımsanmayacak bir gücü var.zaten bir cumhuriyet ülkesine böyle bir şekilde yaklaşamazlar.o yüzden bu şekilde ürünleriyle bizi çökertmek istiyor olabilirler.bağnaz kör türk milliyetçisi değilim ama kendi iyiliğimiz için her türlü düşünceye sahip olmamız lazım.mümkün olduğu kadar tüketmesek daha iyi

 11. 23
  dangeraus_mc
  Yeni Üye
  gerçektenden de dogru söylüyor ya israilce yada başka bir dilde coca colanın aynanın karında ters çevirldiginde h.z muhammed(s.a.v) küfür ediliyor

 12. 24
  Mustafa_219
  Yeni Üye
  Coca Cola ve Pepsi 1 milyarlık pazarda çöküyor

  Coca Cola ve Pepsi, yaklaşık 1 milyar nüfuslu Hindistan içecek pazarında çökme tehlikesi yaşıyor. İki şirketin ürünlerinin, normalden 25 kat fazla tarım ilacı içerdiğinin ortaya çıkması üzerine ürünlere yasak üstüne yasak geldi

  Hindistan’da içecek pazarının % 90′ına sahip Coca Cola yaklaşık 1 milyar nüfuslu ülkede çökme tehlikesi ile karşı karşıya. Geçtiğimiz hafta dünya içecek devleri Coca Cola ve Pepsi’den öldürücü tarım ilaçları çıkmasının ardından sorun Hindistan Parlamento’suna taşındı. Yeni Delhi Çevre Örgütü’nün yaptığı laboratuar analiz sonuçlarında, bu iki şirketin ürettiği içeceklerde normalin 25 kat üstünde tarım ilacı bulunduğu bildirildi. Bu rapor üzerine konuyu Parlamento’ya taşıyan muhalefet partilerinin baskısıyla, iki şirketin ürünlerinin meclis kantininde satılması yasaklandı. İçeceklerin parlamento’da yasaklanmasının ardından ülkenin birçok eyaleti de Coca Cola ile Pepsi’nin devlet kurumları, okul ve hastanelerde satılmasını yasakladı. Coca Cola ile Pepsi şirketi Hindistan’daki gazlı içecek pazarının yüzde 90′ına sahip.

  4 HAFTA SÜRE
  Raporun açıklanmasından sonra ülkenin birçok eyaletinde Coca Cola ile Pepsi içecekleri halk tarafından protesto edildi. Parlamentodan sonra ilk yasak Mumbay’dan geldi. Şehirde onlarca okul içeceklerin kampüslerınde satılmasını yasakladı. Hindistan Anayasa Mahkemesi de, bu içecekleri üreten şirketlere bulunan tarım ilacının kesin miktarını açıklaması için 4 hafta süre verdi.
  ARDARDA YASAKLAR
  Ayrıca Madya Pradeş, Gujarat, Punjab, Hayrana ve Rajastan eyaletlerinde Coca Cola ile Pepsi devlet kurumlarında ve okullarda satılması yerel hükümetler tarafından yasaklandı. Ülke genelinde ses getiren bu yasaklar üzerine Hindistan hükümeti Sağlık Bakanlığı Coca Cola ile Pepsi’yi analiz etmek üzere özel bir kurum oluşturdu.
  ‘AYRAN İÇİN’
  Hindistan’ın 12 eyaletinden toplanan Coca Cola ile Pepsi örneklerinin analiz sonuçlarında, içeceklerde bulunan tarım ilacı miktarının izin verilen 25 kat fazla çıkması üzerine, ana muhalefet partisi BJP’den Vijay Kumar Malhotra, “Bu şirketler milyonlarca kişinin hayatıyla oynuyor. Bunu görmezden gelmeye devam edemeyiz. Pepsi ve Coca-Cola’nın yasaklanmasının zamanı geldi” demiş, Koalisyon hükümetinin ortağı RJD’den Devendra Singh Yadav da “Bu içecekler zehirli maddeler ihtiva etmelerinin yanı sıra milli mirasımıza da zarar veriyor. Bunları yasak lamalıyız” diyerek, ayran ve süt gibi sağlık için faydalı içeceklere yönelinmesini istemişti.
  YENİ DELHİ İnsan sağlığına zararlı maddeler
  Hindistan’ta Yeni Delhi Çevre Örgütü’nün yaptığı laboratuar analiz sonuçlarına göre, Coca Cola ve Pepsi ürünlerinin, insan sağlığına zararlı olan fosforik asit yanında, zararlı diğer kimyasal maddeleri fazlasıyla içeriyor. Ayrıca iki ürünün de normalin 25 kat üzerinde pestisid (tarım ilacı) içerdiği ortaya çıktı. Hindistan Bilim ve Çevre Merkezi’nin raporunda da, içecekler uzun zaman kullanıldığında, kansere, doğuştan gelen özürlere ve sinir sisteminde tahribata yol açıyor.

  Bu gerçekleri nasıl gözardı edebiliriz.Kimse hiçbişey söylemiyor diye bu içecekleri içmeye devam etmeyelim.Ve bu görünen işin sadece maddi yönü birde müslüman kadeşlerimizin çektiği işkence,bomba ve işgalleri düşünelim.

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 123 ... Sonuncu8Sonuncu9
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi