Ordumuzun gücü

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Ciddi Konular ve Seviyeli-Ciddi Konular Bölümünden Ordumuzun gücü ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 13
  henimex
  Üye
  Reklam

  Reklam  Unutmayın Osmanlının Nasıl Çöktüğünü İçten Kişiler Osmanlıyı Çökertti
  Hainler içimizde Bizim Erkeğimiz Hala Sevdiği kadına Seni Seviyorum gibi çok Basit Bir kelimeyi dahi söyleyemezken Savaşta En önde Giden Cinstendir
  Ordumuz Kuvvetli fakat bunu birileri En Üstteki Kişilere Hatırlatması Lazım.Başbakan ve Ordu biraz daha dikbaşlı Olsa Şimdiye kadar PKK illeti kalmazdı.Amerika Bize APO YU astırmadı Amerika Saddamı Nasıl Astı ama.Üstümüzdeki kişiler bu duruma neden ses çıkartamadı sizce?

  Bence Ülkemiz hala KORKUYOR ELİNDEKİ KAYNAKLARI DÜZGÜN KULLANAMIYOR SENELERDİR DE KULLANAMADI ZATEN
  ForumAlev

 2. 14
  Selim
  Üye
  Bu ülkeye kimsenin gücü yetmez, avrupa bizden hala korkuyor işte o korkunun belgesi 3. 15
  henimex
  Üye
  Onlar bizden ne kadar korkuyorsa bizde onlardan en az iki katı korkuyoruz 4. 16
  asilkartal
  Yeni Üye
  avrupalı bizim gücümüzün farkında ama biz kendi gücümüzün farkında degiliz mesele bu

  İnsanları inandıklarından vazgeçirmek, onları bir şeye inandırmaktan daha zordur.

  ama olaya tersten bakarsak sizde haklısınız

  ordumuzla gurur duymak ta bi hataya sürükleyebilir
  'gurur savşı kaybettirir, ama korkunu kullan o savaşı kazanmanı sağlayacaktır

 5. 17
  aykut652
  Üye
  biz ordumuzun gücünü abd(enyo) gibi filmlerde gösterek kadar korkak değiliz, gördük ırak ve vietnamdaki durumlarını. biz Allah ın izniyle gücümüzü ve neler yapabileceğimizi kıbrıs barış harekatınde gösterdik... ayrıca ırakta olduğu gibi bizim topraklarımızda serbestçe hareket edemezler çünkü biz Türk'ü ile kürdü ile lazı ile çerkezi ile ay-yıldızlı bayrağın askerleriyiz.

 6. 18
  tango
  Üye
  Alıntı alonewolff_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  yapma tango ne bekliyordun acemi birliğinde sana lazerli silahlamı ateş ettirecek eğitim verecekti
  herkesin eğimi farklı piyadesi komandosu jandarması bi komandonun eğitimini normal piyadeye yada ordudonata vermesinin ne anlamı var onun için ki herkes görev yerine göre eğitim alır
  kardeş tabiki bir anlamı yok ama ben doğuda askerlik yaptım ve malesef orada pusuda,çatışmada veya karakolda şehit düşen askerlerin çoğu normal piyade ve % 80 ni benim başta söylediğim yetersiz eğitim ve teçhizat bilgisiyle bölgeye gönderilmiş askerlerdi.düşün adam daha silah tutmasını bile bilmiyor ve operasyona çıkarılıyor bunlara her doğuda askerlik yapan arkadaş şahit olmuştur eminim!!!

 7. 19
  kerem 74
  Üye
  slm arkadaşlr,şunu söyleyebilirimki bazı anlaşmalar dolayısıyla bu rezervleri kullanmamızı engellemişler.Ayrıca bu tarz bilgileri ordu kimseyle paylaşmaz bunu karşı taraf ancak savaşta görür :)

 8. 20
  mardini47
  Üye
  İlk msjda yazılanlar varsa eğer bilinmemesi mümkün değil.Olma ihtimali varsa bile bu da ABD'nin eliyle olmuştur.Bor rezevi konusu doğru.%70ine sahibiz;ama 100 kilosunu 100 $a satıyoruz,yakıt olarak 100 litresini 10.000 $a alıyoruz.Çok acı;ama gerçek.Savaşa da Allah kimseyi mecbur etmesin.

 9. 21
  cacoboy
  Emekli
  Reklam  Yavv Kafanisi Takmayin Bu Ulke Bolunemes Mangal Gibi Yuregi Olan Gencleri Var Simdi Cocuklara Bakin 6 Yasinda Cocugun Elinde Sallama Sokak Ta Dehset Sacioo Sizce Bu Hayirmi Bunlari Dusunun Bence:(

 10. 22
  P®ens
  !! Cümle Mühendisi !!
  Alıntı jeforsoniyen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  artık insan gücü değil teknolojik güç önemli yani o kadar emin değilim o bahsettiğiniz güçten. ama tabiki en güzeli savaşsız barış içinde bir dünya o zaman orduyada silaha da gerek olmaz ama nerde bu hayal bile değil
  Kurtulus savasında suan oldugundan da kötüydü durum teknoloji yok aynı zamanda yiyecek yoktu simdi hic deilse 2 gunde 1 kere yemek yemiyor askerlerimiz.

  Bu arada nukleer güc olarak Türkiyede nükleer silah olmadıgını soylemek gülünc olur bilindiginden fazla var

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi