Kanser ve Bircok ölümcül hastaligin "kesin" tedavisi var!

+ Yorum Gönder
6. Sayfa BirinciBirinci ... 356
Ciddi Konular ve Seviyeli-Ciddi Konular Bölümünden Kanser ve Bircok ölümcül hastaligin "kesin" tedavisi var! ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 61
  Ziyaretçi
  Reklam

  Cevap: Kanser ve Bircok ölümcül hastaligin "kesin" tedavisi var!

  Reklam  Valla bizim hastanede önüne gelen mamografi , tomografi , mr vs istiyor.senin alacağın radyasyon kimsenin umurunda değil. Bi doktor istiyorsa eline mutlaka kitle gelmiştir.


  Yazımız Cevap: Kanser ve Bircok ölümcül hastaligin "kesin" tedavisi var! Hakkındadır

 2. 62
  Ziyaretçi
  Selam herkese.

  Ben trafik kazası sonucu 8,5 yıldır boyundan aşağı omurilik felçliyim.Omurilik yaralanmalarının tedavisi, sinir hücrelerinin yenilenmesiyle ilgili bir bilgisi olan var mıdır aranızda acaba?Bir de Darklord'a ya da Jacuelin kardeşimize ulaşan var mı? Konuyla ilgili lütfen ilkermizz@gmail.com adresinden bana ulaşır mısınız?

 3. 63
  Ziyaretçi
  Ben meme ca operasyonu oldum şu an kemoterapi alıyorum 4. Kür bitti 4 kür daha var sonra 1 ay ışın la beraber 6 kür daha alacağım. Gümüş suyu kullanımı kemoterapi de etkileşim yapar mi.kullanan var mi. Doktorlar bu tür alternatiflere burun kiviriyor deneyimi olan varsa yazabilir mi

 4. 64
  Ziyaretçi
  Merhabalar ben kendi halinde biyolojiye aşırı merakı olan bir mühendisim çıkardığım analizler yakın çevremde gördüğüm Kemoterapinin ve Işın tedavisinin kanseri tedavi edemeyeceği birçok doktorla tartışırım bu konuyu yakınlarımızdan kaybettiğim insanlarda az değil ulaşırsanız kendi sevdiklerime söylediğim kullandırdığım kendi bilimsel yaklaşımımı dilerseniz deneyebilirsiniz tercih sizin sağlıcakla kalın. Allah herkese sağlık sıhhat versin.hepimiz öleceğiz ama sağlıkla yaşamak ve yaşatmak amacımız.

+ Yorum Gönder
6. Sayfa BirinciBirinci ... 356
gümüş suyu kullananlar,  kolloidal gümüş suyu kullananlar,  dmso kullananlar,  gümüş suyu kanser,  kolloidal gümüş suyu
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 5 kişi