Türk Halkı Olarak Özür Dileriz!!!

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Ciddi Konular ve Seviyeli-Ciddi Konular Bölümünden Türk Halkı Olarak Özür Dileriz!!! ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 13
  >>myworld<<
  Usta Üye
  Reklam

  --->: Türk Halkı Olarak Özür Dileriz!!!

  Reklam  Ermenilerden ne kadar özür dilesek az...

  Özür dilemeliyiz, onlara, onların hakettiği muameleyi yapıp gerçekten katledip kökünü kazımadığımız için.
  Sürgün etmek onlara ödül oldu. Şimdi Ermeni ırkından gelenlere laf oldu atalarımızın adaleti. Eğer gerçekten onları katletmiş olsaydık, onların kökünü kazısaydık şimdi bu konuların hiç biri olmazdı. Onlarda yaptıkları onca iğrençlikten sonra su yüzüne çıkmaya çalışamazlardı..

  ForumAlev --->: Türk Halkı Olarak Özür Dileriz!!!

 2. 14
  yeliz.16
  Üye
  myworld aynen katılıyorum arkadasım
  Ermenilerden ne kadar özür dilesek az...

  Özür dilemeliyiz, onlara, onların hakettiği muameleyi yapıp gerçekten katledip kökünü kazımadığımız için.
  Sürgün etmek onlara ödül oldu. Şimdi Ermeni ırkından gelenlere laf oldu atalarımızın adaleti. Eğer gerçekten onları katletmiş olsaydık, onların kökünü kazısaydık şimdi bu konuların hiç biri olmazdı. Onlarda yaptıkları onca iğrençlikten sonra su yüzüne çıkmaya çalışamazlardı..

 3. 15
  tango
  Üye
  ermenilerden özür diliyoruz????
  kampanyasına karşılık “Özür Bekliyorum” kampanyası başlatıldı. Bir internet sitesi üzerinden imzacıların isimlerinin yayınlandığı kampanyaya tepki duyan başka bir grup, yine internette “Özür Bekliyorum” ismiyle imza listesi açtı.

  Aralarında Adalet Ağaoğlu, Ahmet İnsel, Baskın Oran, Hüsnü Öndül, Oral Çalışlar, Mithat Sancar, Ragıp Duran, Tanıl Bora gibi öğretim üyesi, gazeteci ve yazarların bulunduğu bir grup çağrıcıyla başlatılan imza kampanyasına karşı tepkiler verilmeye devam ediyor.

  1915 yılında Osmanlı toprakları içinde yaşanan olaylara değinilen kısa bir metnin imzaya açıldığı ve isimlerin www.ozurdiliyoruz.com internet adresinde ğı “Özür yayınlandığı kampanyaya karşı, “geçmişte Osmanlı insanlarının, Ermeniler tarafından maruz bırakıldıkları vahşetlerden ötürü” özür bekleyen başka bir kampanya daha başlatıldı. Kampanyanın internet adresi ise ww.ozurbekliyorum.com oldu. SİTELERİN TASARIMI AYNI
  Özür bekleyenlerin kurduğu sitenin sayfa düzeni, renk ve yazı seçimi ve site kullanımı, tepki toplayan ilk özür kampanyası için tasarlanan sitenin aynısı olması ise dikkat çekti. Sitede, tepki sitesindeki gibi bir metin yer aldı. Metinde, “Geçmişte Osmanlı insanlarının, Ermeniler tarafından maruz bırakıldıkları vahşetlerden ötürü, tüm Ermenilerin ve yandaşlarının özür dilemeleri gerektiğini düşünüyorum.
  Bu vahşetlere göz yumamayacağımı belirtiyor, tüm Türk Dünyası ve Osmanlı torunları adına özür bekliyorum” denildi.

  -SİTEDE ERMENİLER TARAFINDAN ÖLDÜRÜLEN TÜRKLERİN FOTOĞRAFLARI YER ALDI”-
  Sitede bir de Şubat 1992’deki Karabağ Savaşı sırasında Dağlık Karabağ Bölgesi’nde bulunan Hocalı kasabasında Ermeniler tarafından öldürülen Türklerin fotoğrafı yer alıyor. www.ozurdiliyoruz.com kampanyasına şimdiye kadar yaklaşık 6 bin 500, www.ozurbekliyorum.com kampanyasına ise 303 kişi destek oldu.
  www.ozurdiliyoruz.com sitesinde “1915'te Osmanlı Ermenilerinin maruz kaldığı Büyük Felaket'e duyarsız kalınmasını, bunun inkar edilmesini vicdanım kabul etmiyor. Bu adaletsizliği reddediyor, kendi payıma Ermeni kardeşlerimin duygu ve acılarını paylaşıyor, onlardan özür diliyorum” metni imzaya açılmıştı.

  SİZDE;
  “Geçmişte Osmanlı insanlarının, Ermeniler tarafından maruz bırakıldıkları vahşetlerden ötürü, tüm Ermenilerin ve yandaşlarının özür dilemeleri gerektiğini düşünüyorum.
  Bu vahşetlere göz yumamayacağımı belirtiyor, tüm Türk Dünyası ve Osmanlı torunları adına özür bekliyorum” diyorsanız aşağıdaki linke tıklayınız.


  Destek vermek için TIKLAYINIZ
  www.ozurbekliyorum.com 4. 16
  12acc
  Emekli
  Evet arkadaşlar hepimiz buraya üye olmalıyız. tango nickli arkadaşım; sen de yazdıklarını konu olarak açarsan daha yararlı olur, daha çok kişi görür.

 5. 17
  bluecloud
  Usta Üye
  Onlardan özür dilemekten çok Onların ülkelerine giderek onlarla yan yana gelenler UtansıN!!!

 6. 18
  sandy
  Üye
  ben o insanlardan asla özür dilemem. sağolsun arkadaşımız konusunda çok güzel bir şekilde açıklamış. kim katledilmiş halkı için özür dileme girişiminde bulunabilir ki? zaten özür dileyenlerin de türklüğünden ve müslümanlığından şüphe ediyorum. bu özür dileme girişimi için her ne kadar barış deseler de bu konuyu çıkaranlar ülkemizi kaosa sürüklediklerini bildikleri için keyyif içinde yok oluşumu izlemek istiyorlar ama biz türk halkı olarak onlara bu zevki tattırmayacağız...


 7. 19
  Reloladed
  Emekli
  Niye Özür dileyelim ki onlar gelsin böyle ağlaya ağlaya yalvararak özür dilesin ..

  Türkiye Onlara birşey yaptığı yok ..

  Herşey Onlar yaptı bize !

 8. 20
  cRq
  Üye
  NeverSayDie'ye harfiyen katıLıyorm!

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi