Satanist kime denir ve kimler satanisttir

+ Yorum Gönder
Ciddi Konular ve Seviyeli-Ciddi Konular Bölümünden Satanist kime denir ve kimler satanisttir ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  tuanamlk
  Usta Üye
  Reklam

  Satanist kime denir ve kimler satanisttir

  Reklam  Satanist kime denir ve kimler satanisttir

  Forum Alev

  Ülkemizde Satanizm söz konusu olduğunda çok dikkatli olmak, ulu orta herkese Satanist damgasını vurmamak gerekir. Satanist olduğunu söylemedikçe veya bir kimsenin Satanist olduğu kesin delillerle ortaya konulmadığı sürece, insanları çeşitli isimler altında gruplara ayırmak veya bazı gençlere Satanist gözüyle bakmak toplumda daha fazla huzursuzluk ve tepkilere sebep olabilir. Daha önce de ifade edildiği gibi, Satanizm zaten bir "tepki hareketi”dir. Bu noktada çok dikkatli olmak gerekmektedir.

  Nitekim Satanizmin yoğun olarak gündeme geldiği 1999 Eylül-Ekim aylarında bazı TV kanallarında bu tür konular tartışmaya açıldı ve konu ile ilgili olarak: "İnsanlar dinledikleri müziğe, giydikleri elbisenin rengine, saçlarının şekline veya kulaklarına taktıkları küpeye göre gruplara ayrılmamalı veya onlara Satanist gözüyle bakılmamalı" şeklinde bazı tepkiler dile getirildi. Evet, "Rock, metal veya heavy metal müzik dinleyen herkes Satanist değildir. İsteyen istediği müziği dinleyebilir. Yine, siyah tişört ve siyah kot giyen herkes Satanist değildir. İnsanlar giyecekleri elbisenin rengine kendileri karar vermelidir. Diğer taraftan, kulağına küpe takmak veya saçını istediği şekilde uzatmak da kişisel bir tercihtir. Fakat Satanist olduğunu söyleyen gençlerin de özellikle rock, metal vb. müzik dinledikleri, "siyah renk" karanlık güçleri ve Şeytanı temsil ettiği için siyahı özellikle tercih ettikleri de göz ardı edilmemelidir.

  Netice itibariyle söylemek gerekirse: Ülkemiz gençlerini dinledikleri müziğe, giydikleri elbisenin rengine, saçlarının uzunluğuna veya kulaklarındaki küpelerine göre gruplara ayırmayalım. Ancak, Satanizmi de müzik dinlemek, siyah elbise giymek, saç uzatmak veya küpe takmaktan ibaret bir şeymiş gibi tamamen basite de indirgemeyelim. Ayrıca Satanizm, emniyet tedbirleriyle çözülecek bir mesele de değildir.
 2. 2
  alaku
  Üye

  --->: Satanist kime denir ve kimler satanisttir

  Reklam  Paylaştığın konudan daha ilginci kızın resimleri..Ne tatlı şey o öyle..sevimli yaratık:) 3. 3
  orhannn
  Emekli
  nerden özeniyolar böyle mallıklara bilmiyorum allah akıl fikir versin+ Yorum Gönder
satanist,  satanist resmi,  satanıst,  satanist resimleri,  satanist kime denir
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi