Saat piliyle çalışan ışıklı tığ ve şişler çıktı!

+ Yorum Gönder
Ciddi Konular ve Seviyeli-Ciddi Konular Bölümünden Saat piliyle çalışan ışıklı tığ ve şişler çıktı! ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  elifizmir
  Özel Üye
  Reklam

  Saat piliyle çalışan ışıklı tığ ve şişler çıktı!

  Reklam  Saat piliyle çalışan ışıklı tığ ve şişler çıktı!

  Forum Alev
  Saat piliyle çalışan ışıklı tığ ve şişler çıktı!
  Loş ışıkta bile örgü örmek artık mümkün  Türkiye'nin el örgü ürünleri pazarında önemli paya sahip olan bir firmanın tüketiciyle buluşturduğu ışıklı şiş ve tığlar sayesinde artık loş ışıkta bile örgü örmenin mümkün olduğu bildirildi.
  İlk etapta Ankara, İstanbul, İzmir ve Bursa'da satışa sunulan ilmeği aydınlatan ışıklı şiş ve tığlar, görme sorunu nedeniyle örgü örmekte zorlanan kişiler ve koyu renkli ürünlerin örülmesinde yaşanan sorunları gideriyor.
  Firmanın Bursa Bölge Satış Sorumlusu Hakan Kantoğlu, AA muhabirine açıklamada bulunurken, pek çok farklı ve daha önce görülmemiş el örgü ipliğini, Türk tüketicisiyle buluşturan şirketin, el örgü trendlerini belirlerken dünyadaki yeni örgü aksesuarlarını da Türkiye'ye getirdiğini belirtti.
  Firmanın, "loş ışıkta da örgü örülebilir" düşüncesinden hareketle, en yeni örgü aksesuarları arasında yer alan ışıklı şiş ve tığ ların ithalatını yaparak, Türkiye'de satışa sunduğunu anlatan Kantoğlu, şimdilik 4 ilde sattıkları ürünlere gösterilen ilgiden memnun olduklarını, özellikle göz sorunu bulunan kadınların ürünleri talep ettiklerini söyledi.
  Kantoğlu, 3 adet saat piliyle çalışan ışıklı tığ ve şişlerin LED (ışık yayan diyot) ışıklarıyla sadece örgüyü aydınlattığına işaret ederek, ışığın çevreyi rahatsız etmediğini kaydetti. Işıklı tığ ve şişler sayesinde alaca karanlıkta, balkonda ya da açık havada nerede olursa olsun ışığın yetersiz olduğu tüm ortamlarda örgü örmenin kolaylaştığına değinen Kantoğlu, bu ürünlerle sinema gibi ışığın az olduğu ortamlarda bile örgü örülebileceğini ifade etti.
  Işıklı tığ ve şişlerin, örgü örmenin daha zor olduğu koyu renkli ya da tüylü ipliklerde de tam ilmeği aydınlatarak gözlerin yorulmasını önlediğini dile getiren Kantoğlu, şunları kaydetti:
  "El örgüsü piyasasında yeniliklere açık olmak, klasik ürü nlerle yetinmemek, modayı takip etmek gerekiyor. Firmamız da bu alanda dünyadaki moda akımları yakından takip ederek yeni ürünleri Türk tüketiciyle buluşturuyor. Işıklı tığ ve şişler de örgü aksesuarları piyasasına yeni bir soluk getirdi. Örgü örmeyi seven, ancak gözleri buna engel olan örücüler ve koyu renkli örgüler için bu aksesuarlar ideal."

 2. 2
  hnburak21
  Emekli

  --->: Saat piliyle çalışan ışıklı tığ ve şişler çıktı!

  Reklam  oo bnu anne anne me söylemem lazım galiba 3. 3
  qupse
  Usta Üye
  harikaymış ya..cok degişik vede etkileyici.saol bizlerle paylaştıgın için.. 4. 4
  mor menekşe
  Yeni Üye
  daha neler görücez acaba emeğine sağlık

+ Yorum Gönder
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi