TTNET Rezilliği / TTNET'i Protesto Ediyoruz Buyrun

Konu Kapatılmıştır
Ciddi Konular ve Seçkin Forum Bölümünden TTNET Rezilliği / TTNET'i Protesto Ediyoruz Buyrun ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  ULtRaDяagoN
  Usta Üye
  Reklam

  TTNET Rezilliği / TTNET'i Protesto Ediyoruz Buyrun

  Reklam  TTNET Rezilliği / TTNET'i Protesto Ediyoruz Buyrun

  Forum Alev
  Çıldırmamak Elde Değil :mad::mad:
  şu rezilliğe bakın.

  Dünya kadar para veriyoruz aldığımız hizmet bu
  adamlar bizden ucuz fiyata daha hızlı neti kullanıyolar bizde 10 mb bi dosyayı çekcez die şekilden şekile giriyoruz adamlar 1 dk da 700 mb çekiyolar biz ise 2 saatte.

  İşte rezilliğimizin kanıtları aşağıdaki resimlere dikkatlice bakınız


  Japonya 47Kbit/Sn ye 25$ veya 25 YTL veriyorken biz 256Kbit/SN ye 36 Lira veriyoruz !!
  ttnet-rezilligi.jpg

  Sizde bir e-mail atarak bu ayıba kayıtsız kalmayın aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz


 2. 2
  P®ens
  !! Cümle Mühendisi !!

  --->: TTNET Rezilliği / TTNET'i Protesto Ediyoruz Buyrun

  Reklam  UltraDragon sen yapma bari :) Bu bilgilerde eski bilgiler 256Kb ADSL internet hizmeti vermiyor artık TTNET http://www.ttnet.com.tr/evde_3 burdan bakabilirsiniz. 1GB var oda 26 lira bakın o listeye norvec 1GB i 86 liraya veriyormuş :) Hollanda 42 liraya :) TTnet ADSL fiyatları pahalı diyemeyiz kalkıp kendimizi japonya ile kıyasmayalım ABD ye bakın o listede dünyanın en güclü ülkesi 3gb interneti 52 liraya veriyor. Bizde 3 Gb yok ama 4 gb var o da 82 lira japonya g. kore ve isvec uçmuşlar zaten onları hiç birisi ile kıyaslayamayız.

  Baykalın forum versiyonu adını taktığım barışbarış kardeşimde lüblanlılara kızmış o lüblanlılara satılmadan önce hatırlıyorum internetten dosya indirdiğimizde 5-6 cd ye yazardık programı yada herneyse indirdiğimiz şey :) mesela winamp 5mb felandı ozamanlar 2-3 saat beklerdik inecek inince cok kıymetli olurdu :) şimdi 30-40 mb oldu ama takan yok lazım mı oldu indir netten der olduk.

  Hatırlıyorum netten film indirme muhabbetleri gecerlerdi aramızda dalga gecerdik 1 ayda 1 film indirsem yılda 12 film :) şimdi isteyen günde 2-3 tane indirebilir VDSL bağlantısı olan 10 tanede indirir.

  TTnetin hizmeti çok düzeldi hala daha şikayetci olunacak şeyler var tabi ki fakat bunlar şuan fiyatlar değil :)
 3. 3
  ULtRaDяagoN
  Usta Üye
  UtraDragon sen yapma bari Bu bilgilerde eski bilgiler 256Kb ADSL internet hizmeti vermiyor artık
  Usta onu download olarak kastedmiştim 1024/256 varya o olarak Genelde hani bizdede başlar downloada 230 dan sonra düşe düşe 7kb leri bulur bazen delirtir çıldırtır.:D
  Tabiki o tabloya göre şimdi daha hızlıyız madem daha çok internet kullanıcılarına hitap edicekler laptop hediye etmek yerine daha aşağı çekseler net fiyatlarını veya taahüt olmasa kalksa neti hızlandırsalar daha iyi olur (: Üstüne de Şubat ayında pek girmemiştim kota durduk yere 5.8 GB ya nasıl çıkabildi şaştım doğrusu 10 günde 2 gb bilgisayar kapalı halde nasıl birşeyler indirebiliyor :S. Ayrıca Sitesinede TTNETİn fatura 62 liradan yukarı gelemez yazıyordu ve Kota aşım miktarı 1 gb başına 10 YTL olması gerekiyordu 200 mb aşıyorum 10 Lira yolluyorlar fazladan :)


  ABD en güclü ülkesi 3gb interneti 52 liraya veriyo
  Ayrıca usta ABD çalışana verilen değer Türkiye de kime veriyor :)
  Arkadaşımın amcası Türkiye de amelelik yaptığı halde ağzı açlıktan kokarken Hollanda'ya gidiyor da nasılda amele olarak çalışıp orada iki üç tane dükkan açıyor dairelerini donatıyor :rolleyes:
  (TR ile eşit çalışıp Ülkemizdeki değerin Kat ve kat üstünde miktar alabiliyor).

  O ülkelerin ekonomileri bizimkinden kat ve kat iyi, kişi başına düşen gelir sayısı yüksek :) Eğer ki Almanya'da doğan çocuk başına verilen ücret Türkiye'de de verilseydi emin ol Türkiye'de bayanlar sokağa çıkamaz hale gelirlerdi :rolleyes: 4. 4
  P®ens
  !! Cümle Mühendisi !!
  Tamam şu kota konusunda haklısın hatta ben bi yazımda kotalı kullanıcıların hemen bırakıp kotasıza geçmeleri gerektiğini yazdığımı hatırlıyorum...

  TTnetin kotalı kullancılara bi garezi var bu belli :)

  Bak şimdi sende bilgisayar var e netsiz bilgisayar olur mu ki ne işe yarar !!!
  Kendi yönünden bakınca sana lazım olan fiyatların düşmesidir. Ama birde onların yönünden bakarsak ki bu bir şirket kendilerine uygun olanı yapmak zorundadırlar yoksa batar giderler. Hiç bir şirket uzun yada kısa vadede kendisine yaramayan bir şeyi uygulamaz bu laptop kampanyasının amacı tamamen net almayı düşünen ama bilgisayarı olmayan kişilere yöneliktir. Bu kişiler bu kampaya sayesinde net sahibi olacaklar ve TTnet e yeni müşteri olacaklardır.

  Gelelim Amerikadaki işçi ile Türkiyedeki işçi farkına bu senin bakış acın ile fiyat belirlenirse TTnetin müşterilerine bedava internet hatta üstüne para vermesi gerekir :)


Konu Kapatılmıştır
ttnet rezilliği
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi