Günah mı? , Komik mi? , Saçma mı?

Konu Kapatılmıştır
4. Sayfa BirinciBirinci ... 34
Ciddi Konular ve Seçkin Forum Bölümünden Günah mı? , Komik mi? , Saçma mı? ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 37
  Denizcan
  Usta Üye
  Reklam

  --->: Günah mı? , Komik mi? , Saçma mı?

  Reklam  Kimse üzerine alınmasın söylediklerimden ben gülehasretide nihanıda çok severim ikiside çok değerli insanlar ve diğer arkadaşlarda değerli.

  Ama ben her konuda şunu görüyorum, aynı şekilde kendimdede olduğunu düşünüyorum, şu ki ;

  Karşımızdaki insan birşeyler paylaşmış bizimle mesela, veya kendi görüşünü...
  İlla ona muhalefet olup kendi düşüncemizi onunda beynine sığdırmaya, bizim gibi düşünmesine çalışmak gerçekten büyük hatamız. Aslında en güzeli içerikteki yorumlar ne olursa olsun benim düşüncem bu deyip diğer yazı ve yorumlara aldırmadan çekilmek, böyle yapmaya devam edersek birbirimizi onarılması mümkün olmayacak derecede kırmaya başlayacağız.
  Şu bir gerçek ki hiçkimse bir konuda tam olarak noktası virgülüne aynı düşünmüyor. E ozaman ne yapacağız iki seçenek var ya karşındaki ile seni gördüğünde içinde nefret uyandıracak şeyler söyleyeceğiz yada zıtlıklara aldırmadan belki burda aynı düşünmüyoruz ama başka konularda daha iyi anlaşırız demek ve kardeşçe yaşamanın kuralı olan saygı göstereceğiz. Sonuçta kimse diğeri öyle düşünüyor diye görüşünü değiştirmez.

  Konu ile ilgili olarak kendi görüşüm, Neşelendirmek amaçlı olarak mantık doğru ama değerli insanların seçilmiş olması yanlış. Uydurma olduğunu hepimiz biliyoruz


  Bu Yazı --->: Günah mı? , Komik mi? , Saçma mı? İsimlidir

 2. 38
  mum
  Özel Üye
  Dini kavramlar din adamları komiklik malzemesi yapılamaz.

Konu Kapatılmıştır
4. Sayfa BirinciBirinci ... 34
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi