Adolf Hitler'in bir sözü

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 123 ... Sonuncu8Sonuncu9
Ciddi Konular ve Seçkin Forum Bölümünden Adolf Hitler'in bir sözü ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 13
  P®ens
  !! Cümle Mühendisi !!
  Reklam

  --->: Adolf Hitler'in bir sözü

  Reklam  Çok acık ve net söylüyorum bir yahudi gördüğüm anda öldürürüm... Tanımayanlar benim Cahil birisi olduğu sanabilirler fakat bunun cahaletle hiç bir ilgisi yoktur.

  Yahudilerin tamamı İlk okuldan beri aldıkları bi eğitim vardır. Bizim yasaklamak tamamen kaldırmak istediğimiz din eğitimini onlar ilk okuldan başlayarak aşırı bi şekilde öğretmişlerdir.

  Onlara göre hedeflerine ulaşana kadar diğer insanlarla (ki yahudi olmayanlar onlara göre hayvanla eş değerdir.) her şekilde yanaşır iş birliği kurarlar.

  Bakmayın Türkiyedeki haham başının yok bilmem hangi ilimizdeki yahudilerin ordaki savaşı kınadığına onlar sadece kitaplarında yazanı yapıyorlar hedefe ulaşana kadar hac ve ay la iş birliği yapıyolar.

  Düşünsenize 1300 insan öldü yine şuan ordaki iktidar partisi anketlerde öne gecmiş durumda yakında secim var ve lanetli varlıklar secim calışması olarak filistinliler öldürüyor. Ve o devletin lanetli vatandaşlarıda iktidar partisine destek vermeyi artırıyor. Kendi peygamberini öldüren bir milletin diğer insanlara neler yapabilceğini düşünmek güç değil aslında fakat hitlerim yarım bıraktığı işin tamamlanacağı kesindir. Ve inşallah yaşıyor olurum o zmanı görürüm....  Ayrıca Aşağıdakileri okursanız neden hahamların böyle bişey diyemeceklerini anlarsınız..  Hahamların öğrettiği şeylere itiraz edenlerin cezalandırılacağı, bir Yahudi, bir yabancı yanında bir Yahudinin aleyhine şahitlik yaparsa, lanetleneceği, bir Yahudinin yabancıya karşı yaptığı yeminin hükmü olmadığı, yine Talmud’un beyanlarındandır.

  Talmud’un Hoşem hamişpat, Yoreh deah, Sultan Arah kısımlarında;
  (Yahudi olmayan kimselerin kanını akıtmak Allah’a kurban takdim etmektir),
  (Yahudilik maksat ve gayesi için işlenen bütün günahlar, gizli olmak şartı ile mubahtır),

  (Yalnız Yahudi olanlara insan gözü ile bakılır. Yahudi olmayanlar birer hayvandır),
  (Allah dünyanın bütün servetini sadece Yahudilere tahsis etmiştir),

  (Hırsızlık etmeyiniz emri sadece Yahudiler içindir. Diğer milletlerin canları ve malları helaldir),
  (Yahudi olmayanların ırzı, namusu helaldir. Zina etmeyeceksin emri Yahudiler içindir),

  (Yahudi olmayanın, malını çalan ve işini elinden alan bir Yahudi, iyi bir iş yapmıştır),
  (Emirlerimizi, Yahudi olmayan birine haber vermek, bütün Yahudileri katledilmeleri için ihbar etmekle aynıdır. Yahudi olmayanlar, kendileri için öğrettiğimiz şeylerden malumat sahibi olunca bizi sürgün ederler),
  (Ziraatten daha aşağı bir iş yoktur) gibi cümleler vardır.

  Talmud’da, Yahudilerin bekledikleri Mesih için, (Mesih, Yahudi olmayanları, savaş arabalarının tekerlekleri altında ezecektir. Büyük savaş olacak ve insanların üçte ikisi ölecektir. Yahudiler galip olacak, mağlup olanların silahlarını yedi sene yakacak olarak kullanacaklardır.

  Diğer milletler Yahudilere itaat edeceklerdir. Mesih Hıristiyanları kabul etmeyecek ve onları tamamen imha edecektir. Bütün milletlerin hazineleri Yahudilerin ellerine geçecek, Yahudiler çok zenginleşecekler. Hıristiyanlar yok edilince, diğer milletlerin gözleri açılacak, onlar da Yahudi olacaklardır. Böylece Yahudiler dünyaya hakim olacak, dünyanın hiçbir yerinde Yahudi olmayan kimse kalmayacaktır) demektedir. (Yukarıdaki yazının tamamı CEVAP VEREMEDİ isimli kitaptan alınmıştır.)

  ForumAlev --->: Adolf Hitler'in bir sözü

 2. 14
  Tenha2190
  Emekli
  P®ens kardeşim tespitlerin için teşekkür ederim, yazdıklarının bir çoğunu duymuş veya okumuştum.Allah senin gibi zihnini kullanabilip bilgilerini diğer insanlarla paylaşabilen insanları bizden esirgemesin.

  Tek temennim senin temennin gibidir.Sonlarını hayattayken görmek isterim..
 3. 15
  Nazım-Hikmet
  Üye
  Tenha2190

  P®ens

  Sizlere katılıyorum bu bilgileri bilmiyordum ama öğrendiğim iyi oldu!! Bende bunları herkezle paylaşacagıma söz veriyorum!!!Gün gelecek hepsi yok olacak! 4. 16
  ilkerdevrek
  Yeni Üye
  Adolf hitler son 500 yılın en zeki insanıdır.

 5. 17
  ÆSiя
  Özel Üye
  Hitlerin şuana kadar neden sevilmediğini hiç anlamadım.Hala hitler taraftarıyım - bi yönünü bilmiyorum.İnsanlara acı çektirmeye bayıldığı için sevilmiyor sanırım :)

 6. 18
  Mirkan38
  Aktifleşmemiş Üye
  Kendi davamız için ırkçı bir alman sözü.. :) hımm bilmem ki yahudilerden nefret ederim ama adolf hitlerin dediği iiçin değil öldürdükleri yardım gemisindeki insanlar için nefret ederim ki öldürdükleri müslümanlar için.

 7. 19
  YapRock
  Forumun Herşeyi
  Kendi davamız için ırkçı bir alman sözü.. :) hımm bilmem ki yahudilerden nefret ederim ama adolf hitlerin dediği iiçin değil öldürdükleri yardım gemisindeki insanlar için nefret ederim ki öldürdükleri müslümanlar için.
  Aa Görüyomusun Biz Bunca İnsan Adolf Hitler Nedeniyle Oluyoduk ..

  Ben Adolf Hitleri de Sevmiyorum ..

  Sırf Sivrilmek Adına Yorum Yapanları da .. Her İnsanı Aynı Kefeye Koyanları da ..

 8. 20
  Mirkan38
  Aktifleşmemiş Üye
  ben kimseyi iğnelemiyorum kendi davamızı alman davası ile karıştırmayalım ama lütfen.

 9. 21
  P®ens
  !! Cümle Mühendisi !!

  --->: Adolf Hitler'in bir sözü

  Reklam  ben kimseyi iğnelemiyorum kendi davamızı alman davası ile karıştırmayalım ama lütfen
  Yorum yaparken tek bi yönden bakmayacaksın ki gecerlilik süresi uzun olsun.

  Bu yazı buraya yazıldıgında (05-09-2008) bizim mavi marmara gibi bir davamız yoktu.

  Bugün bu konunun canlanmış olma sebebi ise sözün doğruluğuna bir kanıt ("bir gün gelecek bütün yahudileri öldürmediğim için bana küfür edeceksiniz")

  Kimse almanları davasını güdelim demedi zaten sen nereden vardın bu kanıya ?

 10. 22
  Mirkan38
  Aktifleşmemiş Üye
  Adolf hitler türkmüydi p®ens ? değildi ırkçı bir adamdı ki biliyorsunuz türkiye sınırlarına kadar gelmişti sınırdaydı yani saldırabilirdide saldıramazdı da ama sscb bastırınca bize saldıracak olsalarda vaz geçtiler kimse neyin nerede ne döndüğünü bbilmiyor ben kimseyi burada iğnelemek yada aykırı yorumlar yazmak değil ama burada hitlerin sözünü tartışmak mantıksız Bence. bu arada konuyu yaprock'ın açtığını görmedim bilerek yazdı diyorsanız yazmadım da yani konuyu kimin açtığına bakmadım.

 11. 23
  P®ens
  !! Cümle Mühendisi !!
  Hitlerin sözü tartışılmıyor ki hitlerin sözünün bugün gercekleştiğini söyleniyor. Kaldı ki bu adam ırkcı olabilir ama ırkcı diye bi adamı aşağılamakta düşünce haklarına tecavüz oluyor ozman. Sacma sapan modernizim kelimesi altında birbirini gecersiz kılan fikirler işte.  Bu şeye benzer Ateişt diye bir bilim adamının fikirlerini (doğru olsa bile) kabul etmemek yada gayri müslüm diye Einstein ni görmezden gelmek :S


  Adolt hitler Türkmüydü diyerek sende bi ırkcılık yapmış oluyorsun farkında değilsin..

  Dediğim gibi bi kaç yerden bakarak yorum yap.

 12. 24
  Mirkan38
  Aktifleşmemiş Üye
  ki p®ens alman türk kürt ingiliz fransız vs vs... bir sürü var insan desem kimin kastedildiğini kim anlayacak ? ırkçılığın belliki sen anlamını bilmiyorsun ya eviinizde sözlük varsa açıp bakabilirsin ya da aç netten bak ırkçılık ne demekmiş kimse kimnin ne dediğini bilmiyor o söz gemilerimize saldırı yapıldığında ortaya çıktı gerçeklik payı bi keresinde ne ? yada atatürk : her fabrika birer sanayidir gibi sözleri gerçekten söyledi mi ? sözler söylense bile uçar gider...

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 123 ... Sonuncu8Sonuncu9
hitlerin yahudilere sözleri,  hitlerin yahudi sözleri,  hitler yahudi sözü,  hitlerin yahudi sözü,  hitler yahudi sözleri
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi