İnsanlar Sahte Oldukları İçinmi Sahte Görünürler Yoksa Çıkarları İçinmi?

+ Yorum Gönder
Ciddi Konular ve Seçkin Forum Bölümünden İnsanlar Sahte Oldukları İçinmi Sahte Görünürler Yoksa Çıkarları İçinmi? ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  HARBİKIZ
  Bayan Üye
  Reklam

  İnsanlar Sahte Oldukları İçinmi Sahte Görünürler Yoksa Çıkarları İçinmi?

  Reklam  İnsanlar Sahte Oldukları İçinmi Sahte Görünürler Yoksa Çıkarları İçinmi?

  Forum Alev
  Varmı bu sorunun cevabını net olarak verecek biri????
 2. 2
  aysacan00
  Usta Üye

  --->: İnsanLar Sahte OLdukLarı İçinmi Sahte GörünürLer Yoksa Çıkarları İçinmi?

  Reklam  bence kişiliğine güvenmeyen insanlar çıkarlarını sahtelikle sağlayabilirler ve bunun için sahte görünürler...
  Anlatamadım galiba ama neyse... 3. 3
  P®ens
  !! Cümle Mühendisi !!
  Hepimiz aynıyız hepimiz iyiyiz hepimiz kötü herkes kendine neden insanlar kötü diye sorar ama kendisininde kötü olmak zorunda oldugunu bilir. Herkes kötü olunca iyi olmak enayilik gibi gelir insana politik yaşarız politik ölürüz herkes gibi olmazsak eziliriz.

  Ama aslında hepimizi bu duruma isyan ederiz içimizde ne gariptir ki bir bütünün tamamı bir durumadan şikayetci ve o durumu oluşturan kendileri olmasına rağmen o durum devam etmektedir.

  Yani insanların hepsi sen ben siz biz onlar hepsi içinde gercek olmak isteyip sokakta maske takmak zorunda olan insanlarız. Cıkarlar söz konusudur yoksa kimse tamamen siyah değildir. Her siyahın içinde bi beyaz her beyazın içinde bi siyah vardır.

  Kırılma noktası aslında senin sorunda saklıdır. İnsanlar maske takarlar cünki o maskeyi cıkardıklarında ezileceklerini kullanılacaklarını zayıf görüneceklerini sanırlar oysaki herkes aslında onlar gibidir maskeler düşünce kimsenin kimseden farkı yoktur.
 4. 4
  HARBİKIZ
  Bayan Üye
  Kırılma noktası aslında senin sorunda saklıdır. İnsanlar maske takarlar cünki o maskeyi cıkardıklarında ezileceklerini kullanılacaklarını zayıf görüneceklerini sanırlar oysaki herkes aslında onlar gibidir maskeler düşünce kimsenin kimseden farkı yoktur.  işte kafama takılan sorunun cevabı...

 5. 5
  DR.MATRİX
  Özel Üye
  eyvallah prens abii.. Güzel cevaptı..Açıklayıcı

 6. 6
  qFb-sTyLe
  Emekli
  bence çıkarları için

 7. 7
  YapRock
  Forumun Herşeyi
  Hanginiz Gerçeksiniz Bu Dünyada ?

  Duygularını Dediğin Gibi Hissetsende Bunun Gerçek Olduğunu Nasıl Söyleyebilirsin ?

  Sahteyim , Sahtesin , Sahteyiz ..

  Bu Demek Değildir Ki Senin Beni Sevdiğinden Az Seviyorum .. Belki Senden Daha Çok Seviyorum ..

  Ama Gerçek Olmayan Bi Dünyada Gerçek Olmayanı Soluyarak Yaşarken ; İlerde Bir Sevap Pahasına Anneni Babanı Tanımam Diyip Geçebilicekken , Sen misin Gerçek ?


 8. 8
  emsalsiz07
  Emekli
  bence içimisden gelmeyerek yapdığımız şeyler bisi sahdelihe sürüklüyo :(

 9. 9
  karadağlı.x
  Üye
  ben bu konuya daha önce yorum mesajı yazmıştım silinmiş galiba :confused:

  sayın yetkililerden ricam ; eğer mahsuru yoksa mesajımı neden sildiğinizi söyleyebilirmisiniz :mad:, hatamın nerede olduğunu bana söylerseniz bir daha aynı hataya düşmemeye gayret ederim inşaallah..

  unutmayalım ki hepimiz beşer iz.......

  saygılarımla ... teşekkürler...

 10. 10
  Hasan
  Özel Üye
  Alıntı karadağlı.x Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  ben bu konuya daha önce yorum mesajı yazmıştım silinmiş galiba :confused:

  sayın yetkililerden ricam ; eğer mahsuru yoksa mesajımı neden sildiğinizi söyleyebilirmisiniz :mad:, hatamın nerede olduğunu bana söylerseniz bir daha aynı hataya düşmemeye gayret ederim inşaallah..

  unutmayalım ki hepimiz beşer iz.......

  saygılarımla ... teşekkürler...

  konuda hiç bir işlem yapılmamış ve buda bu konuya mesaj yazmadığınızı gösteriyor.

 11. 11
  alicanavar
  Özel Üye

  --->: İnsanlar Sahte Oldukları İçinmi Sahte Görünürler Yoksa Çıkarları İçinmi?

  Reklam  "Ya olduğun gibi görün yada göründüğün gibi ol" derler eski insanlar. İnsanoğlunun zaaflarından birisi de haset etmesidir. İşte bundan dolayı başarılı olan insanları ya karalamaya çalışırlar yada kendilerinde olmayan bir meziyeti fazlasıyla varmış gibi göstererek başkalarını kandırmaya çalışırlar.
  Böylece çıkarları için başka insanları da kısa bir süreliğine kandırmış olurlar ama foyalarıda çok kısa bir zamanda ortaya çıktığı zamanda ele güne karşı rezil olmuş olurlar.

 12. 12
  Brav3
  Yeni Üye
  İnsanlar gerçektir, sevinçler gerçek, acılar, hüzünler, yaşam bütünüyle gerçektir. Acıtabildiğine göre yalanlar da gerçektir. Bu durumda yalancılar neden sahte olur? Basit, çünkü aldatıldığımızı kabullenmek istemeyiz. Maske falan da yoktur, zaten dünya da maskeli balo değildir. Bakmayı bilene gözler de kâfiidir..
  "Her siyahın içinde bi beyaz her beyazın içinde bi siyah vardır"
  Hangi renge denk geldiğinizdir önemli olan. Siyaha sahte dersiniz, beyaza gerçek. Ama düşleriniz hep pembedir.. Benimkiler mi? Gri.. Nedenini düşündüm de, aslında hep karalanan siyah olur. Kimse farkedemez siyahtaki karayı. Beyaza işte bu yüzden masum derler. Üzerindeki en küçük siyahı, en kör gözler görür. Hiç siyaha acıdınız mı? Sahte demek yerine, gri yapmayı denediniz mi? Gri düşlediniz mi?

  Saygılar,+ Yorum Gönder
sahtekar insanlar,  insanlar cikarlari icin,  insan çıkarları,  insanlar çıkarları için,  insanların çıkarları ile ilgili sözler
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi