JETIK-WEB Türkçe ve Tamamen Ücretsiz CMS Scripti

+ Yorum Gönder
Webmaster ve Scriptler Bölümünden JETIK-WEB Türkçe ve Tamamen Ücretsiz CMS Scripti ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  ENGİN
  Özel Üye
  Reklam

  JETIK-WEB Türkçe ve Tamamen Ücretsiz CMS Scripti

  Reklam  JETIK-WEB Türkçe ve Tamamen Ücretsiz CMS Scripti

  Forum Alev
  JETIK-WEB Türkçe ve Tamamen Ücretsiz CMS Scripti

  Evet bugüne kadar geliştirilmiş olan internet sayfası yönetim programlarına göre çok daha kullanışlı ve etkili bir CMS (İçerik Yönetim Sistemi) olarak JETIK-WEB artık birçok kişi, firma ve işletmeye kullanım kolaylığı ile hizmet veriyor.

  Anlaşılır ve herkesin kendi web sayfasında güncelleme yapmasına olanak sağlayarak. Pek çok firmanın, kişinin, kuruluşun internet ortamında kendisini tanıtmasına ürünlerini ve/veya hizmetlerini sunmasında birincil önem taşıyan bir yazılım olmuştur.

  Diğer ticari yazılımların aksine pek fazla şeye ihtiyacınız yok!

  Diğer ticari içerik yönetim sistemlerinde pekçok karmaşık özelliğe ihtiyaç duyarsınız. Ancak JETIK-WEB öyle mi? Sadece PHP ve MYSQL destekleyen bir hostinge (İnternet Sayfası Barındırma Hizmetine) ihtiyaç duyarsınız.

  Sadeliğinin yanı sıra görsel unsurları pekçok benzerine göre çok daha etkilidir. Onun modüler tasarımı pekçok site tasarımına uyarlanması Web Masterlar için JETIK-WEB'i vazgeçilmez hale getirmiştir.

  JETIK-WEB dizaynıyla ve fonksiyonel yapısıyla değiştirilerek kullanıma açıktır. Zira kaynakları şifreli değildir. Yani satın aldığınız veya satın alacağınız JETIK-WEB yazılımının her aşamasını görebilirsiniz.


  En önemli özelliklerinden biri

  Evet bir internet sayfanız var ama güncel mi yoksa güncellemek için üçüncü kişilere ihtiyacınız mı var? Bu gibi çıkmazlardan sizi JETIK-WEB kurtarıyor. Veya internet sayfanızı güncel tutabiliyorsunuz. Peki hedef kitlenize ulaşabiliyor musunuz?

  JETIK-WEB'in arama motorlarına uyumlu sayfa yapısı sizi bu türlü zorluklardan kurtarabilir. Müşterileriniz firma adınızı adres satırına girdiğinde veya arama motorlarına yazdığınızda hemen bulunabilirsiniz.

  Yazılan CMS sistemlerinin arama motoru uyumlu olması vazgeçilmez bir özelliktir. Dolayısıyla websiteniz arama motoru uyumlu değilse onu arama motorlarına kayıt ettirmek pek fazla anlamlı olmayabilir.

  Güncellemek için ayrıca bilgisayarınıza bir program yüklemenize gerek yok

  Diğer ticari programlarda gördüğünüz bilgisayarınıza yüklenen ve hatta bilgisayarınızın yavaşlamasına neden olan yazılımların aksine. Bu programda tüm websitesi verileriniz barındırıldığı yerde güvende. PC'niz çökse bile yönetim paneliniz internet üzerinde olduğundan kayıp yok...

  Internet üzerinden yüklenen Word benzeri yazılımla internette yayımladığınız sayfanıza kolayca şekil verebilirsiniz. Programın arabirimiyle ilgili görüntülere GALERİ bölümünden ulaşabilirsiniz.

  Değişken Üst Resim ve Banner

  Bu web sitesininde üst tarafında gördüğünüz. Banner ve göbek resmi kolayca JETIK-WEB sayesinde değiştirilebilmektedir. Web sayfanızın güncel ve efektif olması açısından bu bölümler bu şekilde düşünülmüştür. Bir veya birden çok üst resim gönderip bunların rasgele olarak her sayfa yenilenmesinde gösterim yaptığını görebilirsiniz. Yine istediğiniz adette banner'ın da ürün, hizmet veya dilediğiniz herhangi bir şeyin hazırladığınız veya hazırlattığınız banner içinde gösterim yaptığını görmek sizin açınızdan hoş olsa gerek...

  Sınırsız olarak menü başlığı, sağ ve sol blok yazılarınızı ekleyin

  Web sayfanızın sağ ve sol tarafına istediğiniz sayıda blok açıp buralara istediğiniz içerikleri bir kaç klik ve tuşla kolaylıkla yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra menü başlığınızı istediğiniz kadar genişletip hertürlü başlık açabilirsiniz.

  Bir menü başlığı altındaki yazılara bir klikle kolayca ulaşabilir, bunları tekrar tekrar düzenleyebilirsiniz.

  Uzman kullanıcıları da unutmadık

  Sistem modülleri uzman kullanıcılar tarafından isteğe göre tekrar düzenlenebilir. Site dizaynı bu modüler yapıya sahip olmasından dolayı farklı websitesi tasarımlarına kolaylıkla giydirilebilir.

  Sitenizin ön yüzünde sürekli yer alan modüller

  Bu modüller isteğe bağlı olarak çıkarılabilir. Haberler modülü sayesinde websitenizden duyurularınızı yapabilirsiniz. En son yaptığınız duyuru internet sayfanızın ana sayfasına otomatik olarak yerleşir. Yine galeri modülü sayesinde internet sayfanıza açıklayıcı resimlerinizi yerleştirebilirsiniz. Bu modüle ihtiyaç duyulmadığında çıkarılabilir.

  İletişim modülü sizi spamdan koruyor.

  İletişim modülünde yer alan iletişim formu sizin epostanızın üçüncü kişilerin eline geçmesini engellemek için yerleştirilmiştir. Ancak dilediğinizde epostanızı iletişim bölümünde belirtebilirsiniz. Sağlıklı bir iletişim için ziyaretçilerinizle iletişiminizi formunuz yoluyla yapmanızı öneriyoruz.

  Yönetici Paneli Tamamen Türkçe:


  http://www.jetik.net/bhws.zip 2. 2
  memet12999
  Yeni Üye

  --->: JETIK-WEB Türkçe ve Tamamen Ücretsiz CMS Scripti

  Reklam  hani nerde bu scripttttttttttttttttttt 3. 3
  bilgihane
  Yeni Üye
  Üstad bu CMS'i çalıştırdınız mı? İnstall dan sonra index.php çalışmıyor... 4. 4
  kabiledden
  Yeni Üye
  bunu nasl kurcaz arkadaslar ya b ı yardımcı ola bılecek kımse varmı acılservıss nerdesın sen :d

+ Yorum Gönder
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi