Kavak Yelleri Flüt Notaları

+ Yorum Gönder
Müzik Köşesi ve Şarkı Notaları Bölümünden Kavak Yelleri Flüt Notaları ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  LoveNess
  Bayan Üye
  Reklam

  Kavak Yelleri Flüt Notaları

  Reklam  Kavak Yelleri Flüt Notaları

  Forum Alev
  do si do si do si do -si do re re do si do la -do si do si do si do- sidore do si do
 2. 2
  kakestra
  Üye

  --->: Kavak Yelleri Flüt Notaları

  Reklam  KAVAK YELLERİ - Beni Al
  do-si-do/si-do-si-do/si-do-re-do-si-do-sol  do-si-do/si-do-si-do/si-do-re-do-si-do  Mi-fa-sol-fa-mi-fa-re  Re-mi-fa-mi-re-mi-do  Do-re-mi-re-do-re-la  La-do-si-la-si-do
  yıldızların altında
  la.si.do.re.do/fa.mi/mi.fa.fa.mi.mi.re.re.do/mi/
  re.do.si.do.re/mi.do/si.do.re.do.mi.re.do.si/la/
  la(1.tel 5.perde).sol.fa.mi/sol.fa.fa.mi.mi/mi.fa.mi.re/
  mi.re.do.si.do/re.do.si.do.re/mi.do/si.do.re.do.mi.re.do.si/la/

  Anlıyorsun değilmi barış manço
  mi.mi.la.la.si.si.do/do.si.la.si.si.sol.sol.la/mi.mi.fa.fa.fa.mi.re.mi/mi.mi.la.la.#sol.si.la
  elveda meyhaneci
  re.re.re.mi/mi.re.do.do.mi.do.si.do/do.do.mi/mi.do.si.si.do.si.la.si
  si.si.si.si.la.si/sol.sol.sol.sol.la.sol.fa.sol/mi.re.do.si.do/la.la.la.la. 3. 3
  kakestra
  Üye
  Yalnızca biraz, biraz üşüyorum...
  Caddelerde Rüzgar , Aklımda Aşk Var ..
  Caddelerde sisli, puslu bir kış ikindisi. Ağaçlarda salkım salkım eski zamanlardan kalma anılar... Yapraklarda yere düşmeye hazırlanan yağmur damlaları... Bir yaprak kıpırdıyor işte, gümüşi bir damla usulca yere düşüyor. Sen sanki, yaprakların arasından bana müzipçe gülüyorsun. Beni her zaman şaşırtırsın zaten. Beni her zaman güldürmeyi bilirsin. Farkına bile varmadan bir şarkı dökülüyor dudaklarımdan "Caddelerde rüzgâr, aklımda aşk var."


  Rüzgâr keskin ıslığı ile şarkıma eşlik ediyor. İstasyon Caddesi'nin tenhalığı nedense ilk defa içime dokunuyor. Arabaya binsem ve birlikte gezdiğimiz yerlere gitsem, evimde şiirler okuyarak telefonunu
  beklesem, telefonunun gelmediği zaman seni başka yerlerde arasam. Sonra sen gelsen yanıma, yine "seviyorum" desen, ben yine senin gözlerinde sonsuzluğa mahkum edilen aşkımı görsem. Ayrıca şarkılar gerçek oldu bu kez. Caddelerde rüzgâr, aklımda aşk var.


  Yalnızım, üşüyorum, özlediğimse çok uzaklarda. Bahçeme melekler yağıyor, hepsi de tanıdık. Senden doğan, gözlerinde hayat bulan, bizi koruyan, kollayan ve en önemlisi ikimizi bir araya getiren melekler... Son kez yine seninle gezmiştik oraları. Sen kimbilir belki de, uzak bir kıtanın, uzak bir şehrindesin şimdi.

  Benimse herşeyim aynı. Geceleri bodrum katlarına yağmur daha çok yağıyormuş, bugünlerde bir tek bunu ögrendim. Bir de geceleri daha uzun sanki, bitmek bilmiyor. Bana anlatmak için neler biriktirdin içinde? Benim sana anlatacağım yeni birşeyler yok. Dedim ya, her şey aynı. Ama sanki biraz mahsunluk çöktü üzerime, bir de gülüşlerim sanki biraz azaldı. Sen olsaydın hemen anlardın. Sen benim herşeyimdin. Arkadaşım, dostum, öğretmenim, talebem, sevdiğim.

  Koşulsuz bir sevgiyle sevdim seni, bağlandım. Sen kimbilir belki de, uzak bir kıtanın, Uzak bir şehrindesin şimdi. Benimse içimde kocaman bir boşluk var. Hayır, Üzülmüyorum, içimdeki boşlukta birtek özlemin yankılanıyor. Hayır, sana anlatmak için yeni şeyler biriktirmiyorum içimde, çok istesen hikayeler uydururum. Ama hikayelerimden önce itiraflarım olacak. Kendimden bile gizlediğim duygularımın itirafları. Sana aşık olmaktan delice korktuğumu, sana bakarken içimin titrediğini. Daha pek çok, sırrımı anlatacağım sana.

  Gerçi anlatmama gerek yok, sen zaten hepsinin çoktan farkındasın... Sen kimbilir, belki de uzak bir kıtanın, uzak bir şehrindesin şimdi.

  Bense odamda senden uzak. Hayır beni merak etme, üzülmüyorum. Biliyorum, ikimizde yoktuk bu aşk başladığında ve çok iyi biliyorum, sonsuzluğa mahkum edildi bizim aşkımız. Dedim ya, beni merak etme. Üzülmüyorum. Yalnızca biraz, biraz üşüyorum...

  __________________
  Hiçbir şey diyen bir cümlenin ortasına terk edilmiş bir kelimeyim.Öznesiz, zamansız, zarfsız, mektupsuz, adressiz. Seni arar durur bir körebeyim. Çık ortaya ne olur,yaralarım iyileşsin. Çok zaman geçti, çok zaman geçti.. (F.D)
 4. 4
  araz
  Yeni Üye
  ya kardesim benimle dalga geciorsunuz?????
  nota istiyorum ben NOTA!!!!
  ne bu boyle LA LA SI SI DO DO.........
  baya nota istiyorum mussical anlamda kardesim>>>>>>

 5. 5
  Ziyaretçi
  Yaa giriyorum Google'a yan flüt notalar diye giriyorum bi sonuca çıkanlar do si do si do si.... Bu ne ya!!!!!!!!!

 6. 6
  Ziyaretçi
  yan flüt notalar diye diyilde bence kavak yelleri fülüt nota yerleri diye yazmayı düşündün mü hiç?

 7. 7
  Ziyaretçi
  googleye bence kavak yelleri fülütte nota yerleri yazmayı denemelisinnn

 8. 8
  Ziyaretçi
  Kavak yellerini ben daha güzel çalıyorum burada sadece bazı yerler aynı

 9. 9
  Ziyaretçi
  Sayilarla yazarsaniz seviniriz !!

 10. 10
  Ziyaretçi
  Kac vurusluk oldugunu yazarsaniz daha iyi calariz mumkunse yazin !

+ Yorum Gönder
kavak yelleri flüt notaları,  kavak yelleri şarkısı flüt notaları,  kavak yelleri şarkısının flüt notaları,  flüt notaları kavak yelleri,  kavak yelleri notaları flüt
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 19 kişi