Rock-punk kızı AvriL LaviGne

+ Yorum Gönder
Müzik Köşesi ve Sanatçı Tanıtımları Bölümünden Rock-punk kızı AvriL LaviGne ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  YapRock
  Forumun Herşeyi
  Reklam

  Rock-punk kızı AvriL LaviGne

  Reklam  Rock-punk kızı AvriL LaviGne

  Forum Alev
  Avril Lavigne bir pop bebeği değildir.Anti britneyci kanadalı bir rock-punk kızıdır.Sahnede sei giyinmekten hiç hoşlanmaz ve ayrıca özel hayatındada kapalı giyinir.Röportajlarda hayatına derinlemesine dalınması yerine,doktora gidip kanal tedavisi yaptırmayı tercih eder.Bu yüzden paparazilerin korkulu rüyasıdır.Gündelik hayatta onu ilgilendiren,düşündüren konular hakkında yazdığı şarkılardan oluşan 2. albümü 'Under My Skin' 20 yaşındaki kızımızın bir yetişkin olduğunu söylüyor sanki peki bu asi rock kızını hayatta neler etkiler işte şimdi açıklıyorum:

  1.AVRİL'İ GURURLANDIRAN ŞEYLER
  İlk çıkan albümü 15 milyon satan Avril 2. albümü "under my skin ile japonya ve amerika listelerinde 1. sıraya girdi

  2.AVRİL'İ YARALAYAN ŞEYLER
  Okul yıllarında Avril gözlük kullandığı için arkadaşları arasında hep alay konusu oldu. İyi bir öğrenci değildi ve özel bir okulda müzik dersi almaya başladı buda onun öz güveninin arttırdı.

  3.AVRİL'İN SAKLADIKLARI
  Avril ilk öpücüğünü kimden aldığını hep sakladı.

  4.AVRİL'İ MUTLU EDEN ŞEYLER
  Büyük ağabeyiMatt ile "roller blade" kızı birbirlerine çok yakınlar.İikside beyzbol,buz hokeyi oynamayı ,kaykaya binmeyi ve gitar çalmayı çok seviyorlar.Avril çocukken bile,basketbolda gözünü şişirmeyi bebek oynamaya tercih edermiş.

  5.AVRİL'İ KORKUTAN ŞEYLER
  Avril 16 yaşındayken New York'a gidip yapımcı Peter Zizzo ile çalışmış.Bir gece taksi beklerken adamın biri laf atıp "bu geve çalışıyormusun?"demiş.Ordan hemen kaçan Avril,bu olaydan sonra yanında çakı taşımaya başlamış.

  6.AVRİL'İ SİNİR EDEN ŞEYLER
  Avril özel hayatına girilmesinden nefret ediyor.İnsanların ünlü insanlarla çok fazla ilgilendiğini düşünüyor.

  7.AVRİL'İN HAYAL KIRIKLIKLARI
  "Complicated"adlı şarkısını New Yorkta tanıştığı bir erkekle yaşadığı tecrübeyi anlatıyor.Önceleri Avril'a çok iyi davranan bu kişi,Avril'in arkadaş gurubuna girince,adeta karakter değiştirip onu rencide etmeye başlıyor ve bu olay ünlü kızımızın hayal kırıklığına neden oluyor.

  8.AVRİL'İN SABRINI TAŞIRAN ŞEYLER
  Farklı alanlarda yeteneği olan Avril,gitar,piyona çalıyor ve şarkılarını kendi yazıyor.Ancak yapımcı şirket Matrix,Avril'in basketar kimliği pek ciddiye almıyor.Peki Avril ciddiye alınmadığını farkedince ne yapıyor?Tabi ki yapımcı şirketi işten kovuyor.

  9.AVRİL'İ BASKI ALTINA ALAN ŞEYLER
  Avril'in Evan ile yazdığı ilk şarkısının adı"Dost Tell Me" idi. Şarkı erkekler tarafından baskıya alınmış kızları anlatıyordu.Avril bu şarkıyla şunları söyledi:kendi kararlarını kendin ver,güçlü ol,pasif olma ve erkeklerin isteğine"evet"deme.

  10.AVRİL'İ EĞLENDİREN ŞEYLER
  Grubun tek kızı Avril olduğundan erkeklere makyaj yapıp onları boyuyordu.Onlara dudak boyası,rimel sürüyor ve suratlarına nija kaplumbağası maskesi yapıyordu.

  11.AVRİL'İ AGRESİF YAPAN ŞEYLER
  Enerji dolu bir kız olan Avril,başka kız ve erkeklerle dövüştüğünü inkar etmiyor."Erkeklere kimin lider olduğunu göstermeliyiz,gerekirse şidettle"diyen Avril,bundan gurur duymasa da birçok erkekle dövüşmek zorunda kaldığını da belirtiyor.

  12.AVRİL'İN EN NEFRET ETTİĞİ İMAJ
  Avril'in Chiristina ve britney hakkında çok somut ve net bir fikri var.Britney onu sinirlendiriyor ve onun imajını mide bulandırıcı bulıyor.Ayrıca christina gibide seksi giysiler ve aksesuarlarla giyip dolaşmak istemiyor.Christinanın o eşyalarla haraket ederken zorlandığını düşünen Avril,topuklu ayakkabılarıda rahatsız buluyor.

  13.AVRİL'İ ETKİLEYEN MÜZİKLER
  Gitarı çok seviyor.Favorileri The Darkness,Oasis,blink 182,System of a Down ve tabiki Sum 41.Çocukken dinledikleri ise Goo Goo Dolls,Match Box,Twenty ve Han-son .Elbette en önemlisi ROCK!

  14.AVRİL'İ ÜZEN ŞEYLER
  "Slipped Away"şarkısı Avril'in dedesiyle ilgili.Dedesi öldüğünde dünya turunda olduğu için Avril cenazeye gidemedi ve dugularını dile getirmek için bu şarkıyı yazdı.Avril"Müzik benim güncem,aynı zamandada terapi yöntemim"diyor.

  15.AVRİL KENDİSİNİ NERDE GÜVENDE HİSSEDİYOR?
  Avril sahneye çıkmadan önce hiçbirzaman heyecanlanmadı.Sahnede kendisini çok iyi ve rahat hissediyor."sahnedeyken ve grupla birlikte müzik yapınca farklı bir insan oluyorum ve rahat olduğum için orda kendimi bırakabiliyorum".diyor.

  16.AVRİL KENDİSİNİ NERDE GÜVENDE HİSSETMİYOR?
  Avril şeylerinin kendisine kalmasını istiyor,bu yüzden röportajlardan nefret ediyor."Yabancı insanlar hayatım hakkında soru soruyorlar.Kameralar ve mikrofonlar hep bana yöneliyor.Böyle anlarda kendimi güvende hissetmiyorum."

  17.AVRİL İÇİN GEÇMİŞTE KALANLAR
  Bühne grubu meşhurken Avrik sol koluna bu grubun dövmesini yaptırmış.Dövmeleri çıkmıyan takıları olan Avril,bir gün evlendiğinde,bunlar gelinliğinden görünceği için korkuyor

  18.AVRİL'İN BEĞENDİĞİ ERKEKLER
  Avril romantik bir tip ve yasak aşkları sevmeyen bir insan.Zeki ve komik bir insanla birlikte olmak istiyor.Gelinlik mağzalarının önünden her geçişinde kendi evinin,eşinin ve gelecekteki ailesinin hayalini kuruyor.Avril ince ruhlu birini arıyor.

  19.AVRİL'İN SEVDİĞİ KİŞİLER
  Avril bu güne kadar iki kez aşık oldu."Aşık olmak zor iş" diyen Avril şu an,Sum 41 grubunun şarkıcısı"Derby Whibley"ile birlikte.Santa Monica da ev alan çift hakkında evlenecekler söylentisi çıktı.

  20.AVRİL'İ UTANDIRAN ŞEYLER
  Yirmi yaşındaki Avril'in,Amerikan müzik listelerindeki Band Hoobastank grubunun şarkıcısı ile beraber olduğu dedikoduları çıktı.Bunun üzerine genç şarkıcı,Courtnry Love tarafından uyarıldı.Love,Avril'a kendisinin yaptığı hatalara düşmemesi gerektğini söyledi. 2. 2
  YapRock
  Forumun Herşeyi

  --->: AvriL LaviGné

  Reklam  Avril Lavigne Resimleri

  avril lavigne 0.jpg

  avril lavigne 1.jpg

  avril lavigne.jpg 3. 3
  KuRBaN
  Özel Üye
  avrilde dinliom arada beğenirim kızı :D bi çok arkadaşımın foworisidir :D;) 4. 4
  ayse_6
  Yeni Üye
  britney tarzını sevmiomuş şimdiki tarzı ne o öle girLfriend of aVriL of yazık sana.

  bu aLbüm eskisi gibi satmaz.

 5. 5
  wody
  Emekli
  çok huşuma gidiyo bu kadın :D paylaşım için thanks

 6. 6
  Ziyaretçi
  avril e bayılıyorum seni çooook seviyorum...... ve de giyim tarzı çok hoşuma gidiyooo.......

 7. 7
  Ziyaretçi
  avril lavigne bir harika onu çook seeviyoorum......... ve de giyim tarzı süper.........

+ Yorum Gönder
avril
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi