HePSi GrUbU

+ Yorum Gönder
Müzik Köşesi ve Sanatçı Tanıtımları Bölümünden HePSi GrUbU ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  angel-girll
  Bayan Üye
  Reklam

  HePSi GrUbU

  Reklam  HePSi GrUbU

  Forum Alev
  ~~HePSi GrUbU~~

  Eren1984'te İstanbul'da doğdu. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale Bölümü'nde orta öğretim ve liseyi bitirdi. Aynı okulda Modern dans eğitimi görüyor. Atatürk Kültür Merkezi Çocuk ve Gençlik Balesi'nin sergilediği oyunlarda altı yıl boyunca rol aldı. Londra'da Urdang Dace Academy'de ve Budapeşte dans okulunda eğitim aldı. Dans grubu "Dans@" ile Çin'de Türkiye'yi temsil etti. Reklam jingle'ları seslendirdi. Britney Spears, Michael Jackson gibi dünya yıldızlarıyla çalışan Selatin Kara'yla bir aylık workshop çalışması yaptı. " Yıldızların Altında " müzikalinde sahne aldı.

  hepsi grubu eren.png


  Cemre1985'te İstanbul'da doğdu. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale Bölümü'nde orta öğretim ve liseyi bitirdi. Aynı okulda Klasik Bale eğitimine devam ediyor. Atatürk Kültür Merkezi Çocuk ve Gençlik Balesi'nin sergilediği oyunlarda beş yıl boyunca rol aldı. Kliplerde oyunculuk yaptı. Reklam jingle'ları seslendirdi. Özel şan ve Piyano dersleri aldı.

  hepsi grubu cemre.jpg

  Yasemin1986'da İstanbul'da doğdu. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale Bölümü'nde orta öğretim ve liseyi bitirdi. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale Bölümünde Klasik Bale Eğitimini sürdürüyor. Atatürk Kültür Merkezi Çocuk ve Gençlik Balesi'nin sergilediği oyunlarda üç yıl rol aldı. Özel şan ve piyano dersleri aldı. Reklam Jingle'ları seslendirdi. Tiyatro dersleri aldı.

  hepsi grubu yasemin.jpg

  Gülçin1985'te İstanbul'da doğdu. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale Bölümü'nde orta öğretim ve liseyi bitirdi. Aynı okulda Modern dans eğitimine devam ediyor. Atatürk Kültür Merkezi Çocuk ve Gençlik Balesi'nin sergilediği oyunlarda yedi yıl boyunca rol aldı. Reklam jingle'ları seslendirdi. Özel şan, piyano ve Hip Hop dersleri aldı. Atatürk Kültür Merkezi Çocuk korosunda yer aldı.

  hepsi-grubu-gulcin.jpg 2. 2
  zeynep_hepsi
  Yeni Üye

  --->: ~~HePSi GrUbU~~

  Reklam  çççok iyi. bn şahsen bir hepsi manyağı olaraktan beğendim:D(ciddiyim) ayrıca resimlerde güzelmiş tşkkk 3. 3
  pembemsi
  Yeni Üye
  bende grrup msn lerı war hemde teker teker we onları cok sewıyorummm bana yakında kamerada accaklar sözları war 4. 4
  skatergirl
  Bayan Üye
  biri gülben ergen biri hülya avşar biriseda sayan diğeri kim çıkaramadım

  süper

 5. 5
  hickirik
  Yeni Üye
  Diğeri de Bengü sanırım. Güzel omuş teşekkürler..

 6. 6
  ZsuZeyno
  Üye
  flash flash flash...biraraya gelmez dörtlü ilk defa yudumlada gelmiş :D:D:D:D
  (grup hepsi sayesinde :D:D:D:D:D :b:b

 7. 7
  hepsi_eren
  Yeni Üye
  yha neden hepsi grubuna böle yaptınız ki bence onlar cok başarılı bi gruplar lütfen böyle yapmayın

+ Yorum Gönder
hepsi grubu
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi