Paypal ile nasıl sanil yükleyebilirim?

+ Yorum Gönder
Online Oyunlar ve Sanalika Bölümünden Paypal ile nasıl sanil yükleyebilirim? ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  InKusTe
  Usta Üye
  Reklam

  Paypal ile nasıl sanil yükleyebilirim?

  Reklam  Paypal ile nasıl sanil yükleyebilirim?

  Forum Alev
  - Paypal ile nasıl sanil yükleyebilirim?

  Paypal ile Sanil yüklemek için öncelikle sitenin "Sanil" menüsüne tıklayarak Sanil yükleme sayfasını açınız. Karşınıza yukarıdaki gibi bir ekran gelecektir. Paypal'ı seçip devam butonuna tıklayınız.


  Paypal ile Sanil yükleme sayfasında yüklemek istediğiniz Sanil miktarını seçip, iletişim e-posta adresinizi de girerek "Devam" butonuna tıklayınız.


  Karşınıza gelen Fatura Bilgileri ekranında fatura bilgilerinizi uygun şekilde girerek devam ediniz. Fatura adresinize yaptığınız ödemenin faturası gönderilecektir.


  Onay sayfasında girmiş olduğunuz bilgiler görüntülenmektedir. Bilgilerinizin kontrol edip hizmet sözleşmesini onayladığınızda ödeme için son adıma geleceksiniz. Bilgilerinizin doğruluğundan emin olmadan ve hizmet sözleşmesini okumadan devam etmeyiniz! Devam Et ve Öde dediğinizde Paypal'a yönlendirileceksiniz.


  Karşınıza çıkan Paypal sayfasının üst kısmında Oyun Studyosu yazısını göreceksiniz. Eğer henüz Paypal hesabınıza giriş yapmadıysanız sağ tarafta görmüş olduğunuz giriş ekranından giriş yapabilirsiniz. Zaten oturmunuz açıksa bu ekranı hiç görmeyeceksiniz.


  Paypal ödeme ekranında ödemeniz gereken tutarı, o anki Dolar - Türk Lirası oranını görebilirsiniz. Bilgileri kontrol ettikten sonra "Pay Now" butonuna tıklayarak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme işlemi bittiğinde Sanalika'ya yönlendirileceksiniz.
 2. 2
  fbesoluk_17
  Üye

  --->: Paypal ile nasıl sanil yükleyebilirim?

  Reklam  Bence En İyisi Cep Telefonu iLe SaniL aLma 3. 3
  klorofil
  Üye
  Cep Telefonu İle Sanil Almak Bencede İyi :) 4. 4
  By Crazy
  Üye
  Evet birde nakit (banka veya ptt) çünkü daha kolay ve güvenli.

+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi