Yalnızım hiç olmadığım kadar ..

+ Yorum Gönder
Üyelere Özel ve Sanal Günlük Bölümünden Yalnızım hiç olmadığım kadar .. ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  naberya?
  Bayan Üye
  Reklam

  Yalnızım hiç olmadığım kadar ..

  Reklam  Yalnızım hiç olmadığım kadar ..

  Forum Alev
  Acılar üstüme üstüme geliyor .. Ne bir dinleyenim var ne de beni anlayan .. Yalnız kaldım koca dünyada .. İçimde büyük bir özlem var . Kalbim çok acıyor . Bu sefer daha bi kötüyüm . Kötülüğüm insanlara değil kendime . Çevremdekiler beni tanımıyor sanki . Dertlerini anlatmayı biliyorlar bana gelince sonra görüşürüz falan .. Kullanılıyorum ben galiba . Böyle olmasını istemiyorum ama insanların kalbinide kıramam . Üzülen yine benim . Bıktım insanların bencilliğinden , nankörlüğünden . Neden ben sadece 3 gün mutlu oluyorum ? Mutluluğun değerinimi bilmiyorum ? Yaşadıklarıma sadece 'of' diyorum .. Hep yanlış anlaşılıyorum , kötü ben oluyorum . Takmamaya çalıştığım halde yinee takıyorum . Kendimden bile nefret etmeye başladım . Tek istediğim şey mutluluk . Hergün dua ediyorum . Allah ' m inşallah kabul eder dualarımı .
  Evet mutlu bi kız görünümünde olabilirim ama kimse içimi bilmiyor . Kimse yüzüm gülerken içimin ağladığını bilmiyor ..
 2. 2
  gFb-Mmth
  Özel Üye

  --->: Yalnızım hiç olmadığım kadar ..

  Reklam  Hayatı paylaşabileceğin, her zaman derdini anlatabileceğin, mutluluğunu hüzününü seninle paylaşan bir arkadaş gerçek dostlar bulman gerektiğini biliyorsundur.

  Hayat kolay değil işte her zaman her insan mutlu olacak diye bir kaide yok. Mutluluğumuzun yanında hüzünde yaşıyoruz. Ama gönül isterki hep mutlu olalım acı dert keder yaşamayalım. Neyse kardeşim fazla kendini üzme mutlu olmaya çalış. Ufak şeylerle mutlu olmayı bilirsen. Allah'a dua edersen, Allahtan gerçek dost istersen emin ol. Allah senin karşına düzgün birini çıkaracaktır.

  Görüyorum ki hep mutsuzsun hep üzülen sen oluyorsun. Bence bunun en büyük etkeni ÇEVREN. Arkadaş çevreni değiştir daha düzgün daha anlayışlı insanlarla zamanını gecir. Benden sana bu kadar kardeşim. Umarım gün gelir hep mutlu olan sen olursun.
 3. 3
  naberya?
  Bayan Üye
  Çevremi değiştirmeyi istiyorum tabiki . Ama nasıl olacak ki ? Çevremde iyi insanlar hiç yok . Ailemden kesinlikle memnunum ama çevrem gerçekten kötü :S

  Yorumun için çok teşekkür ederim abi . Umarım mutlu olurum .
 4. 4
  Sénatör
  Emekli
  Büyük şehirr. Kötü olur. İyi arkadaslar bulamaya bilirsin. :(.

  Bence biraz arkadaş cevreni ac ve aktiveteler yapın en iyi arkadaş kafana uyandır.

 5. 5
  sagocu_kız
  Bayan Üye
  Yakınında olmasamda yanındayım ; unutma...!

 6. 6
  aybuke
  Usta Üye
  Biz her zaman yanındayız senin . Dertlerini Bizimle paylaşabilirsin . Bu sadece senin için değil , herkes için geçerli . Bende sana anlatıyorum çoğu zaman dertlerimi birlikte çözüm bulabiliyoruz. Kendi üzme sen benim "en" değerlilerimdensin..
  Merak etme hiç bi zaman yalnız bırakmam seni..

 7. 7
  naberya?
  Bayan Üye
  Teşekkür ederim , sevildiğimi bilmek güzel . Zaten sagocu_kız , aybuke ; siz olmasanız yapamazdım sanırım . İyi ki varsınız , sanalda olsanız hep değerlim olcaksınız .

 8. 8
  Forum_53
  Üye
  Yaa.. Off kuzi üzülme ben yeterim hepinize. Çok arkadaş edinme. Bir ya da iki arkadaşın olsun olsun ama öyle bir seç ki onları çok samimi olma belli bir sınırı geçme. Sana çok bağlı olmasın.. Birinden git birine. Kısa bir süre bunu bir yap.. Bende bu aralar öyle yapıyorum ve gayet mutluyum daa. Kimse benim canımı sıkamaz.. :D Canım benim etrafındakileri hiç mi hiç takma!! :D Yoksa erkek kızz seni yolar ona göre .. MutLuLukLaRR.. :D

 9. 9
  naberya?
  Bayan Üye
  Aynen dediğin gibi yaparım :p
  Bana yetersin tabi ama uzağız O.o .(


+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi