Diğerlerinden farklısın demiştim. Sen bitaneydin.

+ Yorum Gönder
Resimler ve Resimli Şiirler Bölümünden Diğerlerinden farklısın demiştim. Sen bitaneydin. ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Mattet
  Usta Üye
  Reklam

  Diğerlerinden farklısın demiştim. Sen bitaneydin.

  Reklam  Diğerlerinden farklısın demiştim. Sen bitaneydin.

  Forum Alev
  yalnızlık resmi.jpg


  Diğerlerinden farklısın demiştim. Sen bitaneydin. Tüm dünyam senin üzerine kuruluydu. Senden öncesi nasıl bulanıksa, senden sonrası da öylesine karanlıktı. Aslında senden sonrası yoktu, sen sonsuzdun, hep vardın, her zaman olacaktın. Seni tanımadan önce rüyam, seni tanıdıktan sonra gerçeğim, varlığım, her şeyim, sonsuzluğumdun. En güvenilir sendin. Sen en mükemmeldin.

  Senden başkası yoktu. Evde, okulda, yolda, orda-burda-şurda tek şey vardı, tek gerçek SeN!!! En büyük günahım, tek hayalim, ilk göz ağrımdın. Başımı yastığa koyduğumda hayalimde, uykuya daldığımda düşümde ve sabah uyandığımda fikrimde yine sen!

  Ekmeğim suyum değildin. Sen aldığım nefesimdin sadece. Ekmek su kadar değil, aldığım nefes kadar muhtaçtım sevgine. Hayatta sahip olabileceğim her şeyden fazla yer kaplanama rağmen, herşeyden daha azdın aslında. Dünyadaki tüm değerler değersizdi senin yanında.

  Sevildin! Her şeyden, herkesten çok sevildin. Tüm benliğimle sevdim seni. Kimi zaman bir annenin çocuğunu sevmesi gibi ŞEVKATLE! Kimi zamansa bir mahkumun celladını sevdiği gibi ÖLÜMÜNE!!!

  Geçen onca zamana, yaşanan onca şeye rağmen sana kızmak ne mümkün. Halen senden kurtulabilmiş değilim. Sen benliğime sahipsin, benliğim sensin. Değil nefret etmek, dedim ya sana kızmak bile mümkün değil. Olmadı yapamadım, olmadı YAPAMADIN! Ben sensiz yapamazken, sen benle olamadın. Benim sınırsız sevgim. Ölümsüz aşkım ve ölümüne tutkum yetmedi sana. Yetinemedin, yetiremedim!!!

  Diğerleri gibi değilsin demiştim. Sen beni şımartmamış, beni benden çok sevdiğini söylememiş, günlerini bana ayırmamıştın. Sıradan davranışların ölçülü olarak görünmüştü gözüme. Bana uzak davranışların beni sevmeyişin değil de, bana olan büyük aşkının verdiği çekingenlik olarak algılamış, öyle yorumlamış, öyle yorumlamak istemiştim.

  Tüm bunlar nedeniyle farklı görünüyordun gözüme. Diğerleri gibi sıradan ve basit değildin benim gözümde. Saygın bir yerin, bir ağırlığın vardı. İşte bu yüzden sevmiştim seni. İşte bu yüzden sonsuzluğum varlığım benliğim olmuştun. Ve sayende kör olmuştum. Gözüm senden başkasını göremez olmuştu. Ama yanıldığımı şimdi fark ediyorum. Gözüm değil senden başkasını seni bile görememişti aslında. Seni görememiş, anlayamamıştım. Ve gözlerim açılınca anladım……ASLINDA SENDE DİĞERLERİYLE AYNIYDIN!!!!
 2. 2
  ASRIN
  Bayan Üye

  Cevap: Diğerlerinden farklısın demiştim. Sen bitaneydin.

  Reklam  Aşkın en güzel taraflarından biri de sevdiği insanın diğer insanlardan farklı olduğunu düşünmesidir.Gerçi bu düşünceler evlendikten sonra geçer.Çünkü evlendikten sonra bütün kadınlar aynı demeye başlarlar.+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi