Nero sılınmıyor ACIL YARDIM

+ Yorum Gönder
Programlar ve Programlarla İlgili Sorunlarınız Bölümünden Nero sılınmıyor ACIL YARDIM ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  warlock77
  Yeni Üye
  Reklam

  Nero sılınmıyor ACIL YARDIM

  Reklam  Nero sılınmıyor ACIL YARDIM

  Forum Alev
  arkadaslr nero 6 surumunu kullanıyordum onu kaldırıp nero 7 surumunu kuracaktım fakat ekle kaldırdan sılınmedı program bende program fılesten kendım sılım ve sımdıde neronun yenı surumunu kurarken eskı surumu bulundu kaldırın dıyo lutfen bana yardım edın arkadaslar 2. 2
  ORKUN
  Usta Üye

  --->: nero sılınmıyor ACIL YARDIM

  Reklam  Keşke Öyle Silmeseydin.Tekrar Nero 6yı Kurmayı Dene Kurduktan Sonra Kaldır Nero7 Yi Yükle. 3. 3
  alize
  Üye
  nero 6 kurulum dosyasını çalıştırdığınızda onar seçeneği çıkacaktır. Bu şekilde kurulumu onardıktan sonra yine programın kurulum dosyasını kullanarak kaldırabilirsiniz.Akabinde 7 sürümünü kurabilirsiniz . kolay gelsin 4. 4
  twolf
  Yeni Üye
  Selamlar.
  Sorununu halletmiş olabilirsin ama yinede genel anlamda bazı şeyler söylemek istiyorum.
  Öncelikle,Setup'la kurulan programlar daima ekle/kaldır dan silinmelidir.Bu altın kural..Eğer ekle/kaldır bölümünde program görülmüyorsa,3 seçeneğiniz var.Ya,başlat>programlar kısmında ilgili programın içinde uninstall seçeneği vardır,ya,ikinci başka bir uninstall programı bulundurun (your uninstall öneririm bu program her zaman elinizin altında bulunsun), ya da programın kaldırma özelliği yoksa senin yaptığın gibi direk dosyayı silersin.Amaa dosya silmek çözüm değil,çünkü sistem dosyalarını bu şekilde silemeyeceğinden yaşadığın sorun baş gösterir.
  Son alternatif "undelete" programlarıdır.Silemediğin programı bu tarz programlarla silebilirsin.Gelelim sorununa,yapman gereken bir kaç alternatif var..Kısaca açıklamaya çalışayım..
  Öncelikle şu anda programı anlattığın şekilde sildiğini varsayarsak şöyle yapalım...(bu en zayıf çözüm)
  başlat>çalıştır> gelen yere msconfig yaz..Açılan ekranda başlangıç kısmına gir.nero ile ilgili aktif link varsa hepsini kaldır."ahead veya nero diye ara"..Sonra restart edelim.Açılınca program files içinde nero veya ahead dosyasını olduğu gibi silelim (ki silmişsin).Kaldı sistem dosyaları,bunların nerde olduğunu bilmiyoruz..Başlat>ara kısmından nero veya ahead diye arayalım.Bulduğumuz dosyaları silelim.Bu program kullanılıyor şeklinde bir uyarı gelipte silemezsen undelete programını devreye sokman gerekir.
  Bu şekilde temizleyebilirsen -ki düşük ihtimal- 7 versiyonunu yüklemeyi dene..Olmadı,dersen,6 versiyonunu yeniden yükle.Yükleme bitince uninstall programları ile kaldır..7 yi yüklemeden önce program files içinde artık dosyanın olmadığına emin ol..Tamamen silersen 7 yi rahatlıkla yükleyebilirsin.
  Sonucu bize bildirirsen sevinirim.Saygılar..

 5. 5
  SEYHAN6591
  Yeni Üye
  ben temizleme aracı ve tarif edilenleri yaptım,ayrıca başlat/regedit yazıp ctrl+f ile nero kayıtlarını aratıp tümünü sildim oldu.
  yani sorun registry sorunudur.
  öyle halletim.

  yukarıdaki bilgiler için de teşekkür ederim

+ Yorum Gönder
nero silinmiyor,  nero 11 silinmiyor,  neroyu nasıl kaldırabilirim,  nero nasıl silinir,  nero 11 kaldırma
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi