Silinen dosyaları geri getirme

+ Yorum Gönder
Programlar ve Programlarla İlgili Sorunlarınız Bölümünden Silinen dosyaları geri getirme ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  vedatenes
  Yeni Üye
  Reklam

  Silinen dosyaları geri getirme

  Reklam
 2. 2
  ADAA.
  Yeni Üye
  Reklam  arkadaşım bu programın nasıl işlediğini yani neler yaptığını nasıl yapılacağını anlatırmısın... teşekkür... Allah razı olsun... 3. 3
  sergen19031903
  Yeni Üye
  recovery vardı onla bı turlu yapamadım dosyaları buluyo ama kaydetmıyo 4. 4
  kabiledden
  Yeni Üye
  güzel program acaba nasıl kurtarma yapıyor

  ya arkadaşlar ben bunu bilgi kurtarma işinde kullana bilirmiyim

  yav arkadaşlar denedim bizim şirkette 40 milyarlık borçlu li,stesi silindi silen belli degil acaba bunla kurtara bilirmiyim bana bu programın kullanışını ögrete bilirmisiniz<

 5. 5
  manyas1989
  Yeni Üye
  evet kardeş bilgi kurtarma amaçlıda kullana bilrsin yani sildigin dosyaları geri getire bilirsin programın recover my files programı kurduktan sonra çalıstır sonra kurtarılacak dosya biçimini yerini falan seçiyon seç tamam la programısonra o kendi aramaya başlayacak ok kolay gelsin

 6. 6
  Cemdede
  Yeni Üye
  Teşekkürler arkadaşım umarım işe yarar yada kullana bilirim

 7. 7
  KemaaLL
  Emekli
  Alıntı Cemdede Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Arkadaşlar linkleri açınca yetkiniz yok diye mesaj alıyorum yazdığım mesajlar is 15 i bulmuştur sorun nerde acaba


  alttakini indirip kurun.


  Recover My Files; silinen belgeler, grafikler, dijital kamera fotoğrafları, ZIP dosyaları, e-posta, müzik, video ve diğer tüm dosya biçimlerini geri getirmenizi sağlayan üstün özellikli bir programdır.
  Recover My Files; Geri Dönüşüm Kutusu'ndan silinmiş dosyaları, formatlanmış sürücülerdeki verileri ve hatta hiç kaydedilmemiş geçici sistem klasörlerini bile geri getirebilir. Bu işlemi gerçekleştirebilmek için uzman bir bilgisayar kullanıcısı olmaya da gerek yoktur. Program 4 temel adımda dosya kurtarma işlemini gerçekleştirecektir.
  Program FAT12, FAT16, FAT32 ve NTFS dosya sistemlerinin yanında Jaz, Zip sürücü, diğer çıkartılabilir medya ve dijital kameralardaki verileri de tam olarak kurtarabilmektedir.
  MP3 ve iPod dosyalarını geri getirme özelliği eklendi.
  FAT dosya sistem kurtarması üzerinde diğer düzeltmeler yapılmıştır.

  Programı çalıştırdığınızda karşınıza bazı seçenekler çıkacak.Her zaman için Complete seçeneklerini kullanmanızı tavsiye ederim.Daha detaylı bir arama imkanı sağlar.Eğer daha önce format atmış iseniz ve formatta kaybolan verilerinizi kurtarmak istiyorsanız aşağıdaki resimde gösterilen Complete Format Recover seçeneğini seçip ardından Next butonuna basınız.Eğer henüz format atmamış geri dönüşüm kutusundan silmişseniz bunun için Complete File Search seçeneğini seçip ardından Next butonuna basınız.


  Resimde anlatmış olduğum şekilde daha önce hangi sürücünüzden silmiş iseniz dosyasınızı o alanı seçiyoruz.Örneğin sildiğiniz dosya geri dönüşüm kutusundaydı veya masaüstündeydi,resimde göstermiş olduğum seçenekleri işaretliyoruz.Eğer başka sürücünüzden sildiyseniz ona göre siz kendiniz seçiminizi yapıp Next butonuna basınız.


  Program neredeyse tüm uzantıları destekliyor.Bu alanda kurtarmak istediğimiz dosya uzantısı veya uzantılarını seçiyoruz.Seçmek istediğimiz dosya uzantıları yanındaki kutucukları işaretleyrek seçebiliriz.Örneğin ben genelde resim uzantılı Jpeg vs aratmayı denedim.Sonrasında Start butonuna basarak silinen dosyalarımızın taramasını başlatıyoruz.


  Hızlı bir şekilde kurtarma işlemi başlayacaktır.Bu esnada işlem bitene kadar bekleyiniz.Bu işlem süresi Disk alanınız ve taratacağınız uzantılara göre değişkenlik gösterir.


  Tarama işlemi bittikten sonra sol üst tarafta kurtarılan dosya türleri ve adeti gözükür.


  Kurtarmak istediğimiz dosyaların adının gözüktüğü klasör yanındaki kutucuklardan,kurtarmak istediklerinizi işaretleyip resimde anlatıldığı şekilde Save Files / Save Files seçeneklerinine tıklayınız.


  Karşımıza çıkan ekrandan kurtarmak istediğimiz dosyalar için bilgisayarımızdan klasör yerini seçiyoruz.Ancak burada dikkat edilmesi gereken ; örneğin C sürücüsündeki bir dosyayı silmiş ve o dosyayı kurtarmak istiyorsak kurtarma yeri olarak diğer bir sürücümüzü ( D ) seçmeliyiz.Aksi taktirde kaydetme işlemi başarısız olur ve program hata verir.


  Tamam butonuna bastıktan sonra hızlı bir şekilde kaydetme yani silinen dosyalarını kurtarma işmei başlayacaktır.İşlem bitimine kadar bekleyiniz.


  Anlatım için AQUA26'ya teşekkürler
  Recover MyFiles

  http://download.getdata.com/RecoverMyFiles-Setup.exe

 8. 8
  Apollo
  Emekli
  Tesekkur Ederim Benimde işimi G&#246;rd&#252; eline saglik

 9. 9
  LaWaBoY
  Üye
  güzel program paylaşımlarınız için saolun

 10. 10
  LaWaBoY
  Üye
  kardeş bu programın tr yaması varmı

 11. 11
  enderuzuner
  Yeni Üye

  --->: silinen dosyaları geri getirme

  Reklam  recovery my files kesinlikle kurtarır ama şuna dikkat etmen lazım birincisi 2 tane harddiskin olmalı ikincisi formatladığın harddiske yeni şeyler kaydetmemelisin.Eğer programın demo olursa bilgilerini bulursun ama kaydedemezsin.Sana 3.9.8.5178 versiyonunu tavsiye edrim. Programı yükleyince sakın update yapma.

 12. 12
  breezee
  Yeni Üye
  paylaşımınız i&#231;in tşklr umarım işe yarar.ancak benim video klas&#246;r&#252;m&#252; bulmam i&#231;in hangi se&#231;eneği se&#231;mem lazım.yardım edebilirmisiniz tşklr.

+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi