İ tunes programı

+ Yorum Gönder
Programlar ve Programlarla İlgili Sorunlarınız Bölümünden İ tunes programı ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  emrecan1905
  Yeni Üye
  Reklam

  İ tunes programı

  Reklam
 2. 2
  Hasan
  Özel Üye

  --->: i tunes programı

  Reklam  Alıntı emrecan1905 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  arkadaşlar ben i tunes programı ile nasıl ipoduma müzik atabilirim

  Müzik parçalarını iPod'unuza aktarmaiPod'da, müzik arşivinizi eşzamanlamak kolaydır. Saptanmış olarak iTunes, iPod'u bilgisayarınıza her bağladığınızda ipod'un müzik arşivini güncelleştirir. iTunes, eklediğiniz yeni müzik parçalarını aktarır ve çıkardığınız müzik parçalarını siler.

  Müziği elle de aktarabilirsiniz

  ipod müzik arşivini elle yönetmek, iPod'unuzu birden fazla bilgisayarda veya birden fazla kullanıcı hesabıyla kullanıyorsanız yararlıdır. Ayrıca, iTunes müzik arşivinizden bir müzik parçasını silmenize izin verir fakat onu iPod'unuzda tutar. Herhangi bir müzik dosyasını silmeden önce onun bir yedek kopyasına sahip olduğunuzdan emin olun. ipod'unuzu, müzik parçalarını elle aktarmaya ayarlamak için şu adımları izleyin.


  1. iPod'u bilgisayarınıza bağlayın.


  1. iTunes'u açın.
  2. iTunes kaynak listesinde iPod'u seçin. iTunes Kaynak listesinde iPod'u görmezseniz Windows kullanıyorsanız burayı, Mac OS X kullanıyorsanız burayı tıklayın.

  3. Seçenekler düğmesini tıklayın. Bu düğmeyi görmüyorsanız Kaynak listesinde iPod simgesini tıkladığınızdan emin olun (yukarıya bakın).
   İpucu: iTunes 4.7 veya daha yeni bir sürümüne sahipseniz itunes Tercihleri aracılığıyla iPod ayarlarına da erişebilirsiniz.
  4. "Müzik parçalarını ve listeleri elle yönet"i seçip Tamam'ı tıklayın.

  Şimdi tek tek müzik parçalarını ve listelerini, iTunes'dan iPod'unuza kopyalayabilirsiniz. Yalnızca müzik parçasını veya listeyi, Kaynak listesindeki iPod simgesine sürüklemeniz yeterlidir. İpucu: Ses CD'lerini iPod'a taşıyabilmek için önce onları iTunes'un içine aktarmalısınız. Müzik parçalarını iPod'unuza kopayalamyla ilgili zorluk yaşıyorsanız burayı tıklayın.

  iTunes'u, yalnızca seçili müzik parçaları ve listelerle otomatik olarak güncelleştirmeye de ayarlayabilirsiniz. Bu, müzik arşivinizin yalnızca bir bölümünü aktarmak istiyorsanız yararlıdır.

  iPod arşivinden iTunes'a müzik parçalarını aktaramazsınız, fakat iPod'u, müzik dosyalarını bir bilgisayardan diğerine aktarmak için bir hsabit disk olarak kullanabilirsiniz.

  iPod ve iTunes öğreticileri:

  • Mac OS X
+ Yorum Gönder
tunes programı
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi