Word'te Bir CV (Özgeçmiş) Hazırlayalım

+ Yorum Gönder
Programlar ve Programların Resimli Anlatımları Bölümünden Word'te Bir CV (Özgeçmiş) Hazırlayalım ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  P®øƒєﻛﻛíøиαL
  Usta Üye
  Reklam

  Word'te Bir CV (Özgeçmiş) Hazırlayalım

  Reklam  Word'te Bir CV (Özgeçmiş) Hazırlayalım

  Forum Alev
  İş arıyorsunuz, çok acele bir CV hazırlamanız gerekiyor. Yok yok, çok acele olmasına da gerek yok. Bir CV'ye, yani özgeçmişe ihtiyacınız var. Firmaların eleman almak için çok önemli gördüğü bu belgeyi hemen birkaç dakikada hazırlamaya ne dersiniz?

  Microsoft Office içinde yer alan çok sayıdaki CV, özgeçmiş örneği işte burada yardımınıza koşuyor. Yapmanız gereken çok basit, aşağıda anlattığımız yolu takip ederek kendinize bir çok hazır CV taslağı arasından birini seçerek profesyonel bir özgeçmiş hazırlayabilirsiniz.

  Dosya > Yeni'yi tıklatın.
  Sağ tarafta açılan Yeni Belge görev bölmesinde, Şablonlar'ın altında Bilgisayarımda'yı tıklatın.

  word cv hazirlama 0.jpg

  Açılan diyalog penceresinden Diğer Belgeler sekmesini tıklatın.

  word cv hazirlama 1.jpg

  İsterseniz oradaki hazır özgeçmişlerden birini seçerek kendi bilgilerinizi girebilirsiniz. Yahut da bunu özgeçmiş sihirbazı ile yapabilirsiniz. Özgeçmiş Sihirbazı'nı çift tıklatın. (Şablonlar iletişim kutusunda bu sihirbazı görmüyorsanız, yüklemeniz gerekebilir.) Sihirbazdaki adımları izleyin. Gerekli bilgilerinizi girdikten sonra özgeçmişinizin hazır olduğunu göreceksiniz.

  Office Online'daki bir şablonu kullanma

  Bir de bilgisayarınızda yüklü olan hazır taslakların yanında, internetteki taslaklardan da istifade edebilirsiniz. Bunun en güzel yanı, verilen oylarla hangisinin en çok kullanıldığını görebilmeniz.

  - Dosya menüsünde Yeni'yi tıklatın.
  - Yeni Belge görev bölmesinde, Şablonlar'ın altında Office Online'daki Şablonlar'ı tıklatın ve sonra özgeçmiş anahtar sözcüğünü arayın.

  word cv hazirlama 2.jpg

  Karşınıza çıkan özgeçmişlerden istediğinizi seçerek doldurabilirsiniz.
 2. 2
  AKBİLE
  Bayan Üye

  Cevap: Word'te Bir CV (Özgeçmiş) Hazırlayalım

  Reklam  Word'te Bir CV (Özgeçmiş) Hazırlayalım, bunun için kendinize has bir taslak oluşturabileceğiniz gibi internette iş bulma siteleri var onların programlarınıda kullabiliriz .+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi