Ses codec bileşeni

+ Yorum Gönder
Programlar ve Program İsteyenler Bölümünden Ses codec bileşeni ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  ridvan_362
  Üye
  Reklam

  Ses codec bileşeni

  Reklam  Ses codec bileşeni

  Forum Alev
  merhaba arkadaslar internetten vido indirdiğim zaman medi player ile acıyorum ses codec bileşeni falan dio videoyu acmıyo karsıdan yuklenirken hata olustu diye bi yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler 2. 2
  ROBİN
  Usta Üye

  --->: buraya bı bakarmısınız

  Reklam  Alıntı ridvan_362 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  merhaba arkadaslar internetten vido indirdiğim zaman medi player ile acıyorum ses codec bileşeni falan dio videoyu acmıyo karsıdan yuklenirken hata olustu diye bi yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

  GOM Player, popüler ses ve video çözücülerinin gömülü olduğu bir medya oynatıcısıdır. Tümüyle ücretsiz sunulmakta olan yazılımla çözücüleri ayrı ayrı yüklemeye gereksinim duymazsınız.

  Çözücü Bulucu
  GOM Player birçok çözücüye dahili olarak sahiptir (XviD, DivX, FLV1, AC3, OGG, MP4, H263 ve daha fazlası), bundan dolayı videoların çoğu için ayrı ayrı çözücü yüklemeye gereksinim duyulmaz. Ayrı bir çözücü yüklemeye gereksinim duyulduğunda ise, GOM Player açık kaynak kodlu bir alandan bu çözücüyü bulup doğrudan innDirebilmenizi sağlamaktadır. Bu yolla gereksinim duyulmayan çözücülerin sisteme yüklenmesi de engellenmektedir.

  Kırılmış AVI Dosyalarını Oynatma
  İndeksi bozulmuş veya tümüyle innDirilememiş olan AVI dosyaları normal şartlar altında oynatılamaz. Çünkü dosyaların indeksi innDirme işlemi tümüyle bitince oluşturulur. GOM Player sahip olduğu patentli teknoloji ile bozuk indekse sahip dosyaların görüntülenmesini ve oynatılmasını sağlamaktadır. Ayrıca bu özellik sayesinde innDirmekte olduğunuz video dosyalarının innDirdiğiniz kadarını izleme şansını elde etmektesiniz.

  Güçlü Alt Yazı Desteği
  GOM Player SMI, SRT, RT, SUB (IDX ile) biçimli, en çok kullanılan alt yazı dosyası biçimlerini desteklemektedir. Yazılımla alt yazının kenar boşlukları, ekran üzerindeki konumu, büyüklüğü, çözünürlüğü, yazı tipi ve diğer özellikleri ayarlanabilir. Üstelik alt yazıların gölgeli olması sağlanmakta, ASF dosyaları ile alt yazı görüntülenebilmekte ve orijinal alt yazı üzerinde her türlü değişiklik yapılabilmektedir. Hatta video ile uyumsuz olan alt yazıları video ile eş zamanlı hale getirebilirsiniz.

  Kullanışlı Çalma Listesi
  GOM Player, M3U, PLS, ASX gibi çalma listesi biçimlerini desteklemektedir. Yazılımla farklı medya türlerini bir çalma listesi içerisine alabilirsiniz. GOM Player ile çok kolay biçimde kendi çalma listenizi oluşturup düzenleyebilirsiniz. Ayrıca GOM Player ile kaydettiğiniz çalma listenizi farklı ortam yürütücülerinde de çalıştırabilirsiniz.

  Farklı Medya Türlerini Destekleme
  AVI, MPG, MPEG ve DAT gibi farklı medya biçimlerini birlikte oynatabilme, üstelik GOM Player ile Windows medya biçimleri de (WMV, ASF, ASX) çalıştırabilme. Videoları 5.1 kanal ses çıkışı ile DVD kalitesinde izleyebilme imkanı.

  Ekran Yakalama
  GOM Player ekran yakalama özelliği ile videolar üzerinden doğrudan ekran görüntüsü alabilmektedir. "Burst" yakalama özelliği kullanılarak üst üste, sürekli biçimde 999 tane ekran görüntüsü yakalanabilmektedir. Program-İndir 3. 3
  ridvan_362
  Üye
  Allah Senden Razi Olsun Robin Kardes 4. 4
  tugrul_06
  Yeni Üye
  tşkler kardeş çok işime yaradı

 5. 5
  uluönder
  Yeni Üye
  çokkk saol be kardeş

 6. 6
  uluönder
  Yeni Üye
  çokkk saol be kardeş yarım saat aradım bunu

 7. 7
  leventakarsu
  Yeni Üye
  tşklerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi