+ Yorum Gönder
Bilgisayar Dünyası ve Program Arşivi Bölümünden ABBYY PDF Transformer v3.0 PDF Çevirici ve Oluşturucu Kullanımda! ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  ULtRaDяagoN
  Usta Üye

  ABBYY PDF Transformer v3.0 PDF Çevirici ve Oluşturucu Kullanımda!

  ABBYY PDF Transformer v3.0 PDF Çevirici ve Oluşturucu Kullanımda! Forum Alev
  Türkiye'de KETS tarafından temsil edilen ABBYY; PDF çevrimi ve PDF oluşturma alanındaki ödüllü ürünü olan PDF Transformer'ın 3.0 versiyonunu duyurdu.

  Yeni versiyonun getirdiği en büyük teknolojik yenilik; dosyaların PDF'e çevriminde çok daha güçlü ve kaliteli olması. ABBYY'nin, Adaptive Document Recognition Technology (ADRT) ürünü ile PDF Transformer 3.0; mantıksal dosya yapısının yeniden oluşturulması, metin akışı ve çoklu sayfaya sahip dokümanların PDF'e çevrimi sırasında içerik ile format tutarlılığını sağlıyor.

  Yeni versiyon; PDF çevriminin yanı sıra, PDF dokümanlarının oluşturulması ve düzenlenmesi konusunda da kullanıcılara büyük esneklik getiriyor. Ayrıca, gizlilik derecesinde bilgiler içeren PDF dosyalarının uzun süre güvenli bir şekilde korunması, yayımlanması, arşivlenmesi, zaman damgası yaratılması, PDF sıkıştırma teknikleri ve dosyaların PDF/A formatında arama yapılabilir özellikte kaydedilmesi gibi gelişmiş özellikler de sunuyor.
  ABBYY'nin üstün teknoloji ürünü Optik Karakter Tanıma (OCR) teknolojisi ile PDF Transformer; dosyaları tam doğrulukla, 184 dil destekli, düzeltilebilir (editable) PDF dosyalarına dönüştürüyor. Ayrıca Microsoft Office uygulamalarıyla tam entegre olarak, kullanıcıların tek bir tıkla PDF dosyaları oluşturabilmelerine de imkan sağlıyor.  Doküman Yapısı ve Formatını Yeniden Oluşturma

  ABBYY'nin ADRT teknolojisi ile, PDF Transformer 3.0; çoklu sayfalardan oluşan dokümanı, ayrı ayrı sayfalar yerine tek bir format olarak işler ve Microsoft Office'in doğal sayfa yapılandırma sistemini birebir uygulayarak (başlık, son sayfa, fontlar, sitiller, dipnotlar, sayfa numaraları, başlıklar) en uygun şekilde dönüştürüyor.
  Güçlü MRC Sıkıştırma ve PDF/A Desteği

  ABBYY PDF Transformer 3.0, Office dokümanlarının ve sadece imaj içeren PDF dokümanlarının aranabilir PDF/ A formatında uzun dönem saklanabilecek özellikte olmalarını sağlıyor. Yeni MRC sıkıştırma teknolojisiyle de kullanıcılar, PDF dosyalarının boyutlarını on kata kadar azaltarak depolama alanından büyük kazançlar sağlayabilir.
  Hassas Verilerin Basımı

  Kamu kuruluşları, finansal hizmet sunan firmalar, sağlık ve iş alanındaki müşteriler; PDF dokümanı üzerinde hem metin hem de imaj katmanlarındaki hassas bilgileri ayrıştırarak basabilirler.
  Damgalama ve Kesin Damgalama

  PDF Transformer ile bir kullanıcı kolaylıkla damgalama yöntemini kullanarak yazım haklarına ya da doküman statüsüne göre özelleştirilmiş herhangi bir metin, pozisyon ya da renk ile dokümanı damgalayabilir. Yeni kesin damgalama (bates stamping) özelliği ile de tanımlama, koruma ve kıymetli dokümanlar için otomatik artımlı numaralandırma sağlar.
  En Geniş Dil Desteği

  ABBYY PDF Transformer'ın yeni versiyonu; 184 farklı dil desteğiyle, dokümanları tam doğrulukla tanımlar ve ayrıştırır. Latin, Kiril, Yunanca, Ermenice, İbranice, Çince, Japonca ve Thai dilleri de bunlara dahil.
  ABBYY PDF Transformer 3.0; kayıtlı kullanıcılar için ABBYY Screenshot Reader adlı ek bir uygulama ile birlikte gelmektedir. Ekran üzerindeki görüntüyü ya da metni, hızlı ve kolayca yakalamak için geliştirilmiş bir uygulamadır.

  İndirmek için;
  http://www.filebuzz.com/publisher/download.php?id=55999
 2. 2
  fuyaka
  Yeni Üye
  bu muhteşem emeği takdir etmeyi öğrenin arkadaşlar . o kadar kopyala yap sonra yapıştır yap...bunlar muazzam şeyler. saygı duyun

+ Yorum Gönder