+ Yorum Gönder
Bilgisayar Dünyası ve Program Arşivi Bölümünden ACDSee Sürümleri ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  ORKUN
  Usta Üye

  ACDSee Sürümleri

  ACDSee Sürümleri Forum Alev
  ACDSee 10 Photo Manager


  Resimlerle haşırneşirseniz, elinizde mutlaka ACDSee bulunmalı. Bu mükemmel grafik aracı, resim görüntülemede ve birden fazla resme göz atmada hızlı, etkili ve kullanımı kolay bir arayüze sahip. Görüntü gözatıcısı, grafiklerinizi kolayca yerleştirip düzenlemenizi sağlarken tam işlevli resim görüntüleyici, hızlı bir şekilde resimleri gösteriyor.

  ACDSee, kullanıcıya Photo Enhancer (Fotoğraf Düzeltici) dahil olmak üzere birçok görüntü işleme aracı sunuyor. Program, birçok medya dosyasının yanısıra en popüler görüntü biçimlerini destekliyor. Üstelik toplu dosya dönüştürme özelliği de var.

  HTML albümü üretimi, tak- çalıştır türü dijital kameralar için destek ve TWAIN desteğinin yanı sıra ZIP ve LHA sıkıştırılmış dosyalara göz atabilme de programın özellikleri arasında. “Thumbnail” (tırnak resim) fonksiyonu, dosya yönetimi araçları, masaüstü duvar kağıdı ve kabuk düzenleme (Shell edit) komutları gibi birçok özellik de cabası.

  14MB


  DOWNLOAD
 2. 2
  ULtRaDяagoN
  Usta Üye
  ACDSee 10 Photo Manager 10.0 Build 238 FREE
  Resimlerinizi görüntülemek, düzenlemek, bulmak ve paylaşmak için en mükemmel çözüm kesinlikle ACDSee`dir. Anahtar kelimeler kullanarak resimlerinizi kategorilere ayırabilir ve en düzgün biçimde görüntüleyebilirsiniz. Favori resimlerinizi online resim albümünüze ekleyebilir, email ile paylaşabilirsiniz. Ve yüksek çözünürlükte printer çıktıları alabilirsiniz.
  "ACDSee resim arşivinizi düzenlemek için kullanabileceğiniz en mükemmel çözümdür.
  - diyor, Digital Photography`den Phil Askey

  Hazır gösterim
  ACDSee ile bir başka resmi açmak için asla beklemenize gerek yok. Doğrudan tüm resimlerinize ulaşın.

  Yapay bir takvimde resimlerinizi görüntüleyin. Üstelik küçük resim simgeleri ile birlikte. Bu sayede resimlerinizi tarihsel olarak da arşivleyebilir, görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca hızlı gösterim modu ile de anında görüntüleyebilir ve anında email adresinize yollayabilirsiniz. Mouse`unuzu resmin üstüne götürdüğünüz zaman küçük bir resim penceresinde önizleme imkanı da sunuluyor.
  "1000 resimlik bir klasöre erişim adeta 10 resimlik bir klasöre erişim gibi. Üstelik resimleri kataloglama derdi olmadan!"


  ACDSee ile düzenleyin


  ACDSee ile en düzenli görünümleri, arşivleri yapın. Windows klasörlerine ekleyeceğiniz anahtar kelimeler ve oylamalar ile anında istediğiniz klasörler ekrana gelir. Bu sayede favori resimleriniz anında görüntülenebilir durumda olur.

  Yeni anahtar kelime kullanımı geliştirildi. Örneğin: "Türkiye seyahati" anahtar kelimelerine sahip resimleri anında görüntüleyebilirsiniz.

  iPod veya benzeri harici belleklerden aldığınız resimler otomatik olarak düzenlenir ve bu sayede size onları sadece görüntülemek kalır.

  CD veya DVD`lerden aldığınız resimler anında düzenlenir ve bu sayede onları okumak için bir zaman geçmesine gerek kalmaz.

  Yeni! Sıkıştırılmış klasörlerden de ACDSee ile görüntüleme yapabilirsiniz.
  "ACDSee ile organize etmeye ihtiyaç duyduğum tüm klasör ve resimleri anında görüntüleyebiliyorum"
  - diyor, Whitefish Skate Ramp şirketinden Brendan Rohan


  Resimlerinizi doğrulayın ve düzeltin

  Resimlerde flaş patlamaları yüzünden oluşan kırmızı gözlerinizi ACDSee ile düzeltebilir, görünmesini istemediğiniz siyah noktalarınızı, sivilcelerinizi veya belirgin olan resim hatalarını anında düzeltebilir ve bu sayede çok daha güzel resimlere sahip olabilirsiniz.

  Resimlerinizi aydınlık veya karanlık ayarlarını da ACDSee ile yapabilir, gölgeleri daha belirgin hale gelebilir ve bu sayede profesyonel bir fotoğrafçının çekim kalitesine sahip resimler elde edebilirsiniz.  Favori resimlerinizi paylaşın
  Ailenize veya arkadaşlarınıza email yolu ile favori resimlerinizi anında yollayın. Ve nerede olursanız olun yeni çekilmiş resimlerinizden istediğiniz kişilerin haberdar olmasını sağlayın.

  Yeni! Flickr ve Smugmug gibi sitelerin sahip olduğu online resim paylaşımı upload sistemine anında sahip olun. Sitenizde blogunuzda resimlerinizi anında paylaşın.

  Kendi slayt şovlarınızı da bu program ile hazırlayın. Hatta bu slayt şovlarına istediğiniz şekilde müzikler ekleyin.  Evden çıktılarınızı kolayca alın
  ACDSee’nin yazdırma özelliği sayesinde evinizdeki yazıcınızdan anında oldukça kaliteli resim çıktıları elde edin.


  Resimlerinizi koruyun
  ACDSee bilgisayarınızın çökmesi ihtimaline karşılık her zaman resimlerinizin bir kopyasını yedekler. İster başka bir harddiske ister network bağlantınızdan başka bir bilgisayara resimlerinizi "Sync tool" sayesinde resimlerinizi yedekleyin. Ve sizin için çok önemli olan arkadaş, aile, iş resimlerinizi güvence altına alın. İsterseniz de CD veya DVD ye resimlerinizin yedeğini alın. Üstelik tek tıklama ile!
  100`den fazla dosya formatını destekleme
  BMP, GIF, IFF, JPG, PCX, PNG, PSD, RAS, RSB, SGI, TGA ve TIFF. Diğer desteklenen formatlara göz atmak için buraya tıklayın.

  Sistem gereksinimleri
  Donanım gereksinimleri

  • Intel Pentium® III / AMD Athlon işlemci veya eşdeğeri (Intel Pentium® 4 / AMD Athlon XP veya eşdeğeri)
  • 512 MB RAM (1 GB RAM önerilir)
  • 100 MB boş harddisk alanı (1 GB önerilir)
  • Yüksek renk çözünürlüğü 1024 x 768 çözünürlük (1280 x 1024 önerilir)
  • CD/DVD Burn programı - CD ve DVD yazmak için
  Yazılım gereksinimleri  • Windows® 2000, Windows® XP ve Windows Vista™
  Microsoft® Internet Explorer™ 5.0.0 (6.0.0 önerilir)
  Microsoft® DirectX® 9.0
  QuickTime™ 6.0 - QuickTime dosya formatı desteği için
  Ghostscript® 8.0 - PDF desteği için
  Windows Media™ Player 9.
  Download


 3. 3
  Hasan
  Özel Üye
  ACDSee Canvas with GIS + 11.0 Build 1252 indir , download

  Üretici  indir , download
  Download : ACDSee Canvas with GIS + 11.0 Build 1252

+ Yorum Gönder