+ Yorum Gönder
Bilgisayar Dünyası ve Program Arşivi Bölümünden Adobe Acrobat Reader 9.0 Yükle - İndir - Download Et ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  ULtRaDяagoN
  Usta Üye

  Adobe Acrobat Reader 9.0 Yükle - İndir - Download Et

  Adobe Acrobat Reader 9.0 Yükle - İndir - Download Et Forum Alev
  Adobe, Acrobat yazılımına paralel olarak PDF okuyucusu Adobe Reader 9'u da indirmeye sundu...


  Adobe, PDF okuyucusunun güncelleştirilmiş bir sürümünü yayınladı. Adobe Reader 9 ilk kez Flash içeriği entegre edilmiş PDF dokümanlarını görüntüleyebiliyor. Ayrıca Adobe Acrobat ile hazırlanmış "PDF Portfolios" da görüntülenebiliyor. Portfolios ile PDF'nin içine tablo, resim ve video gibi multimedya içerik eklenebiliyor.

  Reader üzerinden bir tık ile Adobe'un online hizmeti "acrobat.com" a ulaşabiliyor ve orada dokümanlar, tablolar, resimlerden PDF dosyaları oluşturabiliyorsunuz. Portal üzerinden farklı kişilerle aynı anda çalışmak da mümkün. Buna ek olarak Adobe Reader artık 256-Bit PDF şifrelemesini de destekliyor.

  Adobe Reader hem ticari hem de kişisel bilgisayarlarda standart donanım arasında yer alıyor. Yazılım yine ücretsiz sunulmaya devam ediliyor ve PDF'lerin görüntülenmesine/basılmasına imkân veriyor.


 2. 2
  Hasan
  Özel Üye
  Adobe Reader 9.1.3 Update indir , download
  Üretici : http://get.adobe.com/reader/  indir , download
  Download : Adobe Reader 9.1.3 Update
  Download : Adobe Reader 9.1

+ Yorum Gönder
adobe acrobat reader indir,  acrobat reader 9 indir,  adobe reader 9 indir,  adobe acrobat reader 9 indir,  adobe 9 indir