+ Yorum Gönder
Bilgisayar Dünyası ve Program Arşivi Bölümünden SubDownloader - Alt Yazı İndirme Programı ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  OR@L
  Usta Üye

  SubDownloader - Alt Yazı İndirme Programı

  SubDownloader - Alt Yazı İndirme Programı Forum Alev
  SubDownloader 1.2.9 - Alt Yazı İndirme Programı indir
  subdownloader-1.2.9.jpg

  İnternetten indirilen filmlerin altyazılarını arama zahmetini ortadan kaldıran bu program sayesinde artık hiç zorluk çekmeden istediğiniz filmin istediğiniz dildeki altyazısını bulabileceksiniz. Google Code üyesi yazılım geliştiricilerinin ürünü olan bu açık kaynak kodlu program ile altyazı arama derdiniz sona eriyor. Programın kullanımı oldukça kolaydır: Altyazısını bulmak istediğiniz filmi, programdaki "Add Video File" butonundan programa seçiyorsunuz ve anında size internet üzerindeki altyazı seçeneklerini detaylı olarak sunuyor. Altyazı film versiyon senkronizasyonu internet üzerinden film indirenler için oldukça büyük bir derttir ancak programdaki altyazı özellikleri gösterim detayı istediğiniz senkrondaki altyazıyı bulup indirmenize olanak tanıyor. Ayrıca program üzerindeki aramalar yeterli olmazsa internet tarayıcınız üzerinden de sonuç bulma opsiyonunu size buluyor.


  Önemli! Türkçe altyazıları bulmakta bazen yetersiz kalabiliyor. Versiyon güncellemesinde aramalar geliştirilmiştir.

  Dosya Boyutu: 6,50 MB
  Lisans: Ücretsiz
  Dil: İngilizce


  Download : İndir
  http://subdownloader.googlecode.com/...oader1.2.9.exe 2. 2
  DDeBBuS
  Emekli
  SubDownloader v2.0.9.3

  SubDownloader v2.0.9.3.png

  SubDownloader, Divx, MPEG, AVI, VOB gibi çeşitli video dosyaları için otomatik olarak altyazı arayıp, bulduğu altyazıları kolayca inndirilebilen bir programdır.

  Kullanıcı dostu bir arayüz ile kolayca bir film ya da dizi için altyazı aranabilir. Bir film adı belirtip altyazı aranabilir. (Eğer bir güvenik duvarı programı kullanıyorsanız bu programın internete çıkışına izin vermelisiniz.)

  Programın başlangıcında dil seçimi yapıldıktan sonra (şu aşamada Türkçe dil desteğine sahip değil) gelen ana pencere üzerinde üç ana başlık altından işlem yapılabilir. Search from video file (Video dosyasından ara), Search by movie file (Film dosyasına göre ara), Upload Subtitles (Altyazı yükle).

  Program altyazı dosyasını opensubtitles.org sitesi üzerinden arama yapıp, inndirir.

  Search by movie file (Film dosyasına göre ara) kısmına film adını yazdıktan sonra altyazı dilini de seçip search (ara) tuşuna basıldığında altyazı dosyaları çıkartılır. Bu çıkartılan sonuçlara göre eğer Türkçe altyazı dosyası varsa 'hata iletisi' gelmeden 'download' tuşuna bastığınızda inndirilir.

  Upload Subtitles (Altyazı yükle) kısmından hem film hem de altyazı yüklemesi yapılabilir. Video dosyası olarak 3G2, 3GP, 3GP2, 3GPP, 60D, AJP türlerini destekler. Altyazı dosyası olarak SRT, SUB, TXT, SSA, SMI, ASS, MPLJ dosyaları desteklenir. Altyazı dili gibi bazı bilgiler girildikten sonra 'Upload' tuşuna basıldığında internete yükleme başlatılır.

  Özellikler:

  Altyazı arama dili kısıtlanabilir.

  Tüm dillerde arama yapılabilir.

  Vekil sunucu desteğine sahip.

  Türkçe hariç çoklu dil desteğine sahip.

  Not: Programı 30 gün deneyebilirsiniz. Daha sonra kullanabilmek için satın almalısınız. Lisansı fiyatı ise 15€'dur.

  Boyut: 10.3 MB

  İNDİR


+ Yorum Gönder
altyazı indirme programı,  altyazı indirme programları,  altyazı programı indir,  altyazı bulma programı indir,  türkçe altyazı programı indir