Cuma Mesajları 2013

+ Yorum Gönder
Yudumla ve Özel Gün ve Geceler Bölümünden Cuma Mesajları 2013 ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Galus
  Özel Üye
  Reklam

  Cuma Mesajları 2013

  Reklam



  Cuma Mesajları 2013

  Forum Alev
  Cuma Bizler için sevinç ve neşe günüdür Cuma günü sevdiklerinize sizde kutlama mesajı yollamaya ne dersiniz işte sizler Cuma günü için Kutlama sözleri.



  Sen'den dünya ve ahirette af ve afiyet diliyoruz. Her türlü semavi ve arzi afet ve belaları üzerimizden uzaklaştırmanı istiyoruz.

  Allahım!
  Bilerek veya bilmeyerek işlediğimiz hatalarımızı, günahlarımızı bağışla. Bizlere merhamet buyur. Şüphesiz Sen merhametlilerin en merhametlisisin.

  Allahım!
  Kalb katılığından, gafletten, dalaletten, zilletten, miskinlikten, küfürden, fısktan, nankörlükten, riyadan, sadece Sana sığınırız. Sen bizleri koru. Güç yetiremeyeceğimiz bela, fitne ve musibetlerle bizi imtihan eyleme Allahım!

  Allahım!
  Fayda vermeyen ilimden, ürpermeyen kalpten, doyma bilmeyen nefisten, yaşarmayan gözden ve icabet edilmeyen duadan sana sığınırız. Bildiğimiz ve bilmediğimiz şeylerin şerrinden Sen bizleri koru Allahım!



  Günler bize dostların güzelliğiyle, geceler onların dualarıyla mübarek oluyor.Umudumuz dostların hediyesi, duamızsa sizlerin sevgisi. Cumanız mübarek olsun..

  Yükü sevgi, özü saygı, gücü barış, süsü hoşgörü olan mübarek dinimizin seçtiği haftanın özel günü olan cumanızı kutlarım.

  Rabbimiz! Güçsüzlüğümüzü ve Senin isteklerini yerine getirmedeki yeteneksizliğimizi Sana şikayet ediyoruz. Üzüntümüzü ve tasamızı da yalnız Sana arz ediyoruz.

  Özünün hakikati ve yüzünün nuru üzerine yemin ederiz ki, Sana duyduğumuz ihtiyaç, Senin zenginliğine denk! Sana olan ihtiyacımız Senin büyüklüğün kadar...



  Yükü sevgi, özü saygı, gücü barış, süsü hoşgörü olan mübarek dinimizin seçtiği haftanın özel günü olan cumanızı kutlarım.

  Rabbimiz! Güçsüzlüğümüzü ve Senin isteklerini yerine getirmedeki yeteneksizliğimizi Sana şikâyet ediyoruz. Üzüntümüzü ve tasamızı da yalnız Sana arz ediyoruz.

  Özünün hakikati ve yüzünün nuru üzerine yemin ederiz ki, Sana duyduğumuz ihtiyaç, Senin zenginliğine denk! Sana olan ihtiyacımız Senin büyüklüğün kadar…

  Bildirdiğin ve gizlediğin tüm isimlerini ve Kur’an-ı Kerim’i, kalbimizin baharı, gönlümüzün nuru, sıkıntımızın ilacı yap. Hayırlı Cumalar.



 2. 2
  Filiz
  Bayan Üye

  Cevap: Cuma Mesajları 2013

  Reklam



  Cuma günlerini tebrik etmek hayırlamak için mesaj atmak ve arkadaşlarımızı,yakınlarımızı aramak güzel davranıştır.Müslümanlar için önemli bir gün olan cuma gününde onları hatırlamak ve dua etmek gerekir.







 3. 3
  Ziyaretçi
  tüm islam aleminin cuması mübarek olsun







+ Yorum Gönder
cuma mesajları,  cuma mesajları 2013,  neşeli cuma mesajları
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi