Fifa 08 Gerçekçi Oynanış Serisi v.3

+ Yorum Gönder
Diğer Araçlar ve Oyun Yamaları Bölümünden Fifa 08 Gerçekçi Oynanış Serisi v.3 ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  murat_1245
  Üye
  Reklam

  Fifa 08 Gerçekçi Oynanış Serisi v.3

  Reklam  Fifa 08 Gerçekçi Oynanış Serisi v.3

  Forum Alev
  Fifa 08 Gerçekçi Oynanış Serisi v.3  Arakadaşlar bu verdiğim yama ile fifa 08 oyunu gerçeğe uygun olark oynaya biliyorsunuz işte genel bilgiler:

  Arktık tüm takımlar kendi kapasitesi haricinde oynuyamıyor. (normalde normalde 4 yıldızlı bir takım 5 hatta 6 yıldızlı bi takım gibi oynuyabiliyordu) Deplasmanda rakip takım yenik durumda ise son dakikalarda oyun otomatikman amatörse-semi pro semi pro ise profesiyonel profesionel ise wklas wklas ise lagent seviyesine geçiyor.

  Artık oyunda hem rakip hemde sizin oyuncularınız boş alanlara sanki Q yabasmış gibi hareketlene biliyorlar. VE birkaç ekleme : yapay zekada değişikler yapıldı ve ayrıca fizik düzenlemesi yapıldı.topu ayağınızda tutmanız normal fizik kurallarına göre düzenlendi. oyunda gördüğümüz kadarıyla taktik anlayışı tam anlamıyla sahaya yansıtılamıyordu oyuncular artık taktiğinize göre oyun sitiliniz değişecek (tam saha prees zon play vs) İçsaha ve Deplasman faktörü eklendi (bunu rakiplere kapşı oynarken hissedebileceksiniz) orta yaparken-firikiklerde-şutlarda falso sistemi değiştirilmiştir.

  Artık yön tuşları ile falso verebileceksiniz (top ayaktan çıktıkdan hemen sonra+yön tuşları)
  EK OLARAK ŞUT ÇEKERKEN TOP AYAKTAN ÇIKAR ÇIKMAZ ARTIK KAVİSLİ OVAL FALSOLAR VEREBİLECEKSİNİZ ( C > Z > Q + YÖN TUŞLARI) SON OLARAK BİZİMDE BEĞENDİĞİMİZ DEFANS PANİĞİ OLAYINI EKLEDİK.. VE AYRICA HAKEMLER ARTIK HATALI KARARLAR VEREBİLECEK BAZEN (ÇILDIRA BİLİRSİNİZ OFSAYT OLAN GOLLER -OFSAYT OLMUYAN GOLLER VE DAHASI.. artık defans cakılı kalmıyor. :

  normalde gerçek hayattaki footballda bazen defans oyuncuları ileri çıka biliyor.bu yamada bu olayıda göre bilirsiniz.bir bakmışınız defanstaki oyuncunuz boş alana ileri depar atıyor..

  FAKAT BU DURUMDA ÇOK HIZLI KONTRA YİYE BİLİRSİNİZ.KONTRA ATAK SİSTEMİNİ YENİLEDİK.. TAKIM DENGE sistemi

  *Tek yıldızlı takımlar Daha çok kontra atak oynuyacaklar.genelde maç sonlarına doğru takım halinde yorulma belirtileri görüle bilecek.

  **Çİft yıldızlı takımlar Kendi sahalarında daha dengeli oynuyacaklar.ilk yarılar fazla atak görünmeselerde ikinci yarılar kotralara iyi çıkabilecekler.

  ***Üç yıldızlı takımlar Adam markajları ve iç saha avantajlarını iyi kullanacaklar.ilk dklarda gol arayan takımlar.

  ****Dört yıldızlı takımlar Sistemleri oturmuş dış sahada kontra atak iç sahada kanat akınları ve press ile oynuyacaklar.maçın sonlarında üzerinizde baskı kurmak istiyeceklerdir.

  *****Beş yıldızlı takımlar Sistemlerini size kabul ettirmek için dış ve iç saha olayını pek düşünmiyecekler. kontraya iyi çıkan ve maçın başında ve son bölümünde yüklenen takımlar olacak karşınızda Fizik olayı tamamen yenilendi Hava mücadelesi ve hava atışları yenilendi Sahadaki topun düşeceği yer (nokta) sayısı arttırıldı.

  Takımlar arası denge düzenlendi. Kontra ataklarda oyuncuların boş alanı değerlendirme olasılığı arttırıldı (yapay zeka) Oyun şeklinize göre karşı rakipler sistemini değiştire bilecek. Taktik oynanışta değişiklikler yapıldı Her oyuncu kendi kapasitesi dışına çıkamıyacak (60lık bir oyuncu 80 lik gibi çalım veya pas atamıyacak)

  DEFANS PANİĞİ sistemini geliştirdik ve kaleci paniğinide ekledik Artık hava toplarında Z ye basarak rakip oyuncuyu ittire bilecek şaj yapabileceksiniz.yanı zamanda hava toplarında kalecilerede şaj yapabileceksiniz artık -Press : saha içi press yapacak oyuncu sayısı arttırıldı -zone Play : oyuncular alan kontrolünde topsuz alanıda kotrol edebilecekler artık. -Forver BACK : forvet oyuncuları tamamen defansa gelmiyecek kontra için orta alana yakın duracaklar.

  -Ofside : artık bazen defansınızdaki yavaş oyuncular ofsideı bozabilecek. -WP : ataklarda defanstan bindirmeler olabilecek oyuncular kanata doğru açılacaklar -MR : verkaç için 3ü blok sistemi eklendi

  -CA : boş alanlara iyi kaçabilecek ve hızlı atağa çıkabileceksiniz

  -BO : bir kaç değişiklik yaptık bu sistemde.eğer bu sistemi seçerseniz göreceksinizki defansınız sabit kalmayıp sık sık ileri cıkacaktır.

  VE AYRICA OYNADIKCA FARK EDECEĞİNİZ BİR ÇOK YENİLİK. Top fiziği tamamen yenilendi yazılımı değiştirildi Artık topu ayağınızda tutmanız zorlaşacak top kotrolü iyi olmayan oyuncular eskisigibi şut-pas atamıyacak. Atak-konra atak defans sistemi geliştirildi Defans paniği yenilenip ek olarak ortasaha ve forvet paniği eklendi.

  Next-gen sisteni oyuna eklendi Hava micadelesi tamamen yenilendi. NOT : Oyunda fizik olayını tam anlamıyla hissetmek istiyorsanız kontrol menüsünden otomatik ara pası ve otomatik koşu kapalı olmasını tavsiye ediyoruz. Ayrıca daha oynarken fark edebileceğiniz yenilikler..
  saygılarımla.......
  Download Link: Gerçekçi Oynanış serisi V.3.rar
 2. 2
  gokcekoylu
  Yeni Üye

  --->: Fifa 08 Gerçekçi Oynanış Serisi v.3

  Reklam  bunu nasıl kuracağız, bilgi verirseniz sevinirim 3. 3
  Hasan
  Özel Üye
  Lütfen Konu Açarken Daha Dikkatli Olunuz.

  Verdiğiniz link Doğrumu - Sağlam mı Bir Kontrol Edin Zarar Olmaz.

  1. Mesaja Resim ve Yeni Link Eklenmiştir.
 4. 4
  murat_1245
  Üye
  oyun kurulumu rara ile gelen dosyayı açıp içinde bulunan tüm dosyaları fifa 08/data/cmm dosyasının içine atıyoruz ve çıkan soruya evet diyoruz hepsi bukadar

 5. 5
  efsanee
  Üye
  Alıntı Hasan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Lütfen Konu Açarken Daha Dikkatli Olunuz.


  Verdiğiniz link Doğrumu - Sağlam mı Bir Kontrol Edin Zarar Olmaz.

  1. Mesaja Resim ve Yeni Link Eklenmiştir.

  Hasan kardeş çok sağol sende olmasan işimiz yaş :D

 6. 6
  gseses
  Yeni Üye
  eyw baya guzel olmus benıde zorladı mac adamlar hızlı kosmuyo artık hucuma 4-5 kısı gelıyolar...

+ Yorum Gönder
fifa 08 gerçekçi oynanış yaması indir,  fifa 08 gerçekçi oynanış yaması
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi