Serious Sam 3:The First Encounter'den Yeni Görüntüleri yeni görüntüler burada

+ Yorum Gönder
Tanıtım ve Oyun Resimleri Bölümünden Serious Sam 3:The First Encounter'den Yeni Görüntüleri yeni görüntüler burada ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  ULtRaDяagoN
  Usta Üye
  Reklam

  Serious Sam 3:The First Encounter'den Yeni Görüntüleri yeni görüntüler burada

  Reklam  Serious Sam 3:The First Encounter'den Yeni Görüntüleri yeni görüntüler burada

  Forum Alev
  Mizahi ve eğlenceli oynayışıyla FPS türünün değişik oyunlarından biri olan Serious Sam, üçüncü oyunuyla hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

  Eğlenceli multiplayer özelliği ile tanınan Serious Sam'in yapılış amacı, CroTeam'ın oyun motorunun reklamını yapmaktı. Ama 2001'de piyasaya çıkan yapım o kadar çok beğenildi ki, ikincisinin yapımı için çalışmalara başlandı ve 2005'de, ortaya Serious Sam 2 çıktı. Oyun çevrelerinden övgüler alan yapımın devamı ise yolda.
  Serinin üçüncü oyunu Serious Sam: The First Encounter'ın yeni ekran görüntüleri yayınlandı. Baktığımızda ikinci yapımın grafiklerine göre epey bir gelişme olduğunu görüyoruz. Zaten Serious Sam'in fan'ları için grafikler pek de önemli değil.
 2. 2
  sinemacrazy
  Usta Üye

  --->: Serious Sam 3:The First Encounter'den Yeni Görüntüler Yayınlandı

  Reklam  Şu an serious sam 1 in resimlerine bakıyor gibiyim.Grafiksel açıdan hiçbr gelişme yok.Aynı oyun,azıcık farklı mekanlar,alacaklar yine stres atmak isteyen kişiler.... 3. 3
  Osmanlı Torunu
  Özel Üye
  Serius Sam 2 bundan daha guzel oldugu kesin benim icin hic ilerleme kaydedilmemis 4. 4
  вєℓค12
  Üye
  Amaç Aynı Görüntüler Aynı..

  Hiçbir Gelişme Yok Açıkcası.

+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi