Warcraft III: Reign of Chaos Rehber

+ Yorum Gönder
Tanıtım ve Oyun Rehberi Bölümünden Warcraft III: Reign of Chaos Rehber ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  InKusTe
  Usta Üye
  Reklam

  Warcraft III: Reign of Chaos Rehber

  Reklam



  Warcraft III: Reign of Chaos Rehber

  Forum Alev
  Neyse, oyunun başındaki yer alan, oyuncuyu oyunun yapısına ısındırmak ve hikayeye giriş amacıyla eklenmiş Orc'ların kısa giriş kampanyasının ardından (Prelude -ki bu kısa kampanya fazlasıyla basit olduğundan yazılmaya gerek görülmemiştir) 4 ırk için 4 farklı kampanya ile devam ediyor. İşte bu iki yazımızda toplam 4 kampanyayı da bulabileceksiniz.

  Chapter 1: The Defence of Strahnbrad:

  İlerleyince köylülere saldıran eşkiyaları öldürün ve köylüyü (Gerard) dinleyin. Size bir görev verecek. Haritanın güneydoğusuna doğru ilerleyin. Karşılaştığınız eşkiyaları öldürün. Geri döndüğünüzde Gerard size Tome of Strenght verecek. Bu iteme tıklayıp kullanırsanız strength skill iniz artacaktır.

  Haritanın güneyinde çocuğu esir alınan bir kadınla karşılacaksınız. Batıya doğru giderek küçük çocuğu kaçıran Gnoll'ları öldürün. Kadın size ödül olarak Ring of Protection verecek.

  Batıda size footman olarak yardım edebilecek iki köylü ile karşılaşacaksınız. Onları aldıktan sonra Strahnbrad kapısına gidin ve içeri girin.

  Kasaba Slavemaster tarafından saldırı altında. Haritanın kuzeybatısına giderek onu öldürün.


  Chapter 2: Blackrock n Roll

  Burda ilk kez üs kurmaya başlayacağız. Orc'lar sağdan ve soldan saldıracaklardır. Ayrıca Uther buralarda sürekli devriye gezecek.

  Sizden yapılması istenen binaları ve askerleri (6 tane footman, 2 Farm ve 1 Barrack) yapın. Blademaster Uther ile konuşmaya gelecek fakat Uther ona saldırdığında sadece bir hologram olduğunu anlayacaksınız. Adamlarınızı kuzeye gönderin. Birkaç dwarf ile karşılaşacaksınız. Sizden Siyah Ejderhayı öldürmenizi isteyecekler. Ancak bunun için rifleman birimlerine ihtiyacımız var çünkü normal adamlarımız uçan yaratıklara saldıramıyorlar. Neyse ki Dwarf'lar bize birkaç Rifleman veriyorlar. Ayrıca siz de üretebiliyorsunuz. Yoldan ilerleyin ve Dragon'u öldürün. Kalbini dwarf'lara geri verdiğinizde silahınıza ateş gücü verecekler.

  Üssünüze dönün. Yeteri kadar adam toplayıp Ork üssüne saldırın. Ve sağ taraftaki küçük patikadan geçerek blademaster'ı öldürün.



 2. 2
  InKusTe
  Usta Üye

  --->: Warcraft III: Reign of Chaos Rehber

  Reklam



  Chapter 3: Ravages of the Plague

  Yolu takip edin ve kırık köprüye kadar gelin. Köylüler size başka bir yolun daha olduğunu fakat o yolun çok tehlikeli olduğunu söyleyecekler.

  İlerleyin ve eşkiyaları öldürün. Haritanın kuzeybatısında Fountain Of Life var, yanına yaklaştığınızda sizi iyileştiriyor. Sıkıntı çekerseniz oraya gidebilirsiniz.

  Biraz daha ilerleyince bir köye geleceksiniz. Köydeki düşmanları temizleyin ve Güneye doğru ilerleyin. Bir Priest ile karşılacaksınız. Yandaki değirmeni yok edin. Yolu takip edin Undead'leri temizleyin. (Holy Light çok işe yarıyor).

  Kel'Thuzad'a kadar gelin. Sizinle biraz konuşacak ve ortadan kaybolacak. Bıraktığı yaratıkları öldürün ve oradaki binayı da yıkın.


  Chapter 4: Cult of the Damned

  Üssünüzü kurun. Kuzey batıda bir Undead şehri var. Sizi pek zorlayacağını sanmam, ezin geçin.

  Bir İnsan köyüne geleceksiniz. Kel Thuzad ile tekrar karşılaşacaksınız fakat yine kaçacak. Hediye olarak da birkaç ghoul bırakacak. Onları öldürdükten sonra kuzeydeki yoldan devam edin.

  Karşınıza gelen herşeyi yıkıp geçin, Kel Thuzad ile yine karşılaşacaksınız. E artık öldürmenin zamanı gelmedi mi? Holy light burda çok işe yarıyor.


  Chapter 5:March of the Scourge

  Evet gördüğünüz gibi amacımız 30 dakikalığına köyü Undead akınlarına karşı ayakta tutabilmek.

  Hemen birkaç tane Peasant yapıp bazılarını altın, ikisi hariç diğerlerini de odun toplamaya gönderin. Şimdi elimizdeki iki köylülerden birisini askeri binalar diğerini de farm yapmakla görevlendirin. Biraz Footman ve Rifleman yapın. Undead akınları şehrin dört yanından da gelebilir, ama merak etmeyin siz şehrin o köşesine ulaşana kadar tower'lar düşmaları oyalar. Yani savunmanızı dörde bölmenize gerek yok. Yalnız sakın dışarı çıkıp da Undead karargahına saldırmaya çalışmayın. Bu bölümde işimiz sadece şehri savunmak.

  Sadece bir sebeple için köyden ayrılmanız gerekecek, o da komşu köylere salgın bulaştıran topluluğu yok etmek için. Ama bu görevi yapmak zorunda değilsiniz (Bu görev sayacınız 20'yi gösterdiğinde açılacaktır).

  Şehri 30 dakika ayakta tuttuğunuzda Uther gelecek ve sizi bu dertten kurtaracak.


  Chapter 6: The Culling

  İşte genelde herkesin takıldığı görev.

  MalGanis ortaya çıkana kadar çok az zamanımız var. Hemen Knight yapabilmek için kurmanız gereken binaları kurun. Muhtemelen siz binaları bitirmeden önce Mal Ganis gelecek. Köydeki en güçlü adamları alın ve direk Mal Ganis'e saldırın. Böylece biraz zaman kazanmış oluruz. Ardından da hemen evleri yok etmeye başlayın. Bu sırada Knight için gereken binalar da bitmiş olmalı. Hemen yapabildiğiniz kadar Knight yapıp (şöyle 3-4 tane filan) onları yanınıza alın. Mal Ganis tekrar geldiğinde Knight'larla onu öldürmek pek de zor olmayacaktır.

  Evleri ve içindeki insanları yok etmeye devam edin. Bu arada Undead'ler belli aralıklarla şehrinize saldıracaklar. Bir kaç nöbetçi bıraksanız iyi olur. Şehirdeki yüz kişiyi öldürdüğünüzde bölüm bitecek.

  Not: Evlere sağ alttaki Attack tuşuyla saldırabilirsiniz.







 3. 3
  InKusTe
  Usta Üye
  Chapter 7: The Shores of Northland

  Bir altın madeni bulmamız gerekiyor. İlerleyin, karşınıza çıkan hayvanları ve Trolleri öldürün. Madeni bulduğunuzda eski bir dostunuzla karşılaşacaksınız.

  Üssünüzü kurun. Defansınız Rifleman ağırlıklı olsun, çünkü sık sık havadan saldırılara uğrayacağız.

  Üssünüzü düzene soktuktan sonra bütün upgrade'leri yapın ve yukarıdaki Undead üssüne saldırın. Bu üs sizi pek zorlamayacak. Üssü yıktığınızda yukarı çıkın. Yeni bir üs kazanmış olacaksınız.

  Eh artık anlatılacak bişey yok, ne kadar askeriniz varsa toplayıp Mal Ganis'in üssünü basın ve bölümü bitirin.


  Chapter 8: Dissension

  Kralın emrini alan askerlerimiz geri gitmek isteyecek. Bunu durdurmak için onlar gemilere ulaşmadan biz gemilerini yakmalıyız.

  Bu bölümde kendi askerlerimizden yardım alamayacağız. Bunun yerine askerlerimizi yoldaki tüccarlardan temin edicez.

  İlerleyin ve karşınıza çıkanları öldürüp ilk tüccardan biraz asker satın alın. Güneye doğru ilerleyip ilk gemiyi batırın.

  Doğuya doğru ilerleyin ve tüccardan istediğinizi aldıktan sonra karşınızdaki ağaçları yok ederek ikinci gemiyi de batırın.

  Aslında takılabileceğiniz pek bişey yok. Sadece yolu takip edip diğer gemileri de batıracaksınız. Ama dikkat etmeniz gereken iki yer var. Uçan yaratıklarla karşılaştığınızda yandaki tüccardan adam alın. Bu adamların ağ atma özelliklerini kullanarak uçan yaratıkları yere indirebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken diğer nokta ise Undead'lerin tower'larıyla korunan patika. Bunu geçmenin kolay bir yolu var. Yandaki tüccardan gerdanlığı alın ve iki hero'nuzu karşıya geçirin. Sonra gerdanğını kullanarak askerlerinizi bulunduğunuz bölgeye ışınlayın.

  Bütün gemileri yaktığınızda bölüm bitecek.


  Chapter 9: Frostmourne

  Muradin ve birkaç askerle beraber Frostmourne kılıcını aramaya çıkacaksınız. Burada kaybolmanız mümkün değil, sadece yolu takip edin. Karşınıza The Guardian çıkacak onu öldürün. Muradin'in bütün uyarılarına rağmen Arthas kılıcı alacak ve bu da Muradin'in sonu olacak.

  Şimdiki görevimiz Mal Ganis'in üssünü başına yıkmak. Ama burada Mal Ganis'inki haricinde birkaç üs daha var. Kuzeydeki sizi hiç zorlamayacak bir yer, hatta eğer oyunu normal seviyede oynuyorsanız orayı Arthas tek başına bile halledebilir. Doğudaki üsle pek ilgilenmeyin ama istiyorsanız Arthas ile vurkaç yapabilirsiniz.

  Bütün upgrade'leri yapıp yeteri kadar asker topladığınızda Mal Ganis'in üssünü basın. Hedefiniz öncelikle askeri binalar olsun. Bütün binaları yıktığınızda bölüm ve Human görevleri bitecek...







 4. 4
  InKusTe
  Usta Üye
  Orc Görevleri

  Chapter 1: Landfall

  Gözünüz aydın Arthas'tan kurtuldunuz. Yeni kahramanımız genç bir Orc olan Thrall.

  Kontrol size geçtiğinde kuzeye ilerleyin. Oradaki üç yaratığı Chain Lightning ile pişirin. Biraz daha ilerleyin ve gemileri görün. Sol tarafa gidin, oradaki yaratıkları öldürüp healing ward'ı alın. Yıkılmış bir köy görene kadar sağ taraftan devam edin.

  İlerleyin sola dönün. Bir Tauren'in öldürüldüğünü göreceksiniz. Köye dönün. Güney doğuya doğru ilerleyin ve oradakileri öldürerek iki tane adamınızı kurtarın.

  Ana yere geri dönün ve sağdan ilerleyin. Centaur'ların Tauren'leri öldürdüklerini göreceksiniz. Doğuya devam ederseniz party'nize iki kişiyi daha ekleyebilirsiniz. Güney doğuya doğru ilerleyin ve oradaki yaratıkları da öldürün.

  İlerlediğinizde Centaur ordusunu bir yere koştuğunu göreceksiniz. O yoldan devam edin. İlerde Fountain of Health var. Demo girene kadar ilerleyin. Demo bittiğinde sizinle konuşan yaratığı köyüne kadar takip edin.

  Köye vardığınızda yukardan ve aşağıdan saldırılar gelecek. Bu saldırıları savuşturduğunuzda bölüm bitecek.


  Chapter 2: The Long March

  Bir önceki bölümde tanıştığımız dostumuzun caravan'larına yol boyunca eşlik etmemiz gerekiyor. Bu yol üç etaptan oluşuyor.

  Aslında anlatılacak bişey yok çünkü gideceğiniz yer belli. Yanlış bir yola sapmanıza da imkan yok (zaten öyle bişey yaparsanız Caravan'lar sizi takip etmeyecektir). Dikkat etmeniz gereken şey caravanlardan en az ikisinin sağ olarak yolun sona varabilmesi.

  Her etabı bitirdiğinizde size yeni birlikler katılacaktır. Ayrıca arkadan gelen saldırılara karşı Cairne sizi uyaracaktır.

 5. 5
  InKusTe
  Usta Üye
  Chapter 3: Cry of the Warsong

  Bu bölümde oyunda ilk defa bir dostumuz olacak (hatırladığım kadarıyla bu ilk). Bu dost clan çok işimize yarayacak. 4 tane de human üssü var ama.

  Hemen üssünüzü kurmaya başlayın. Her bir peon'a bir bina yaptırın ki hızlıca bütün binalara kavuşalım. Üssünüzü kurduktan sonra Grom dayanamayıp insan üslerine teker teker saldırmaya başlayacak. İlk saldırılarda onun peşinden gitmeyin. Grom saldırısı bittikten sonra savaştığı köy size üssünüze asker salacak dikkatli olun.

  Altın kaynağımız bitmeden bütün insan üslerini yıkmalıyız. Çünkü diğer altın kaynaklarını ele geçirsek bile onları işlemeye kalktığımızda insanlar orayada saldıracaktır. İki yeri birden savunmak neredeyse imkansız.

  Üssünüz belli bir düzene girdiğinde yandaki dostlarınızı iyi takip edin. Onlar saldırı için yola çıktıklarında siz de askerlerinizi alarak peşlerinden gidin. Tabii olası saldırılara karşı üssünüzde asker bırakın. Grom'u ve askerlerini kendimize siper olarak kullanacağız. Grom ve askerleri bir human köyüne girdiklerinde biraz bekleyin ki düşman askerleri onarın üzerine toplansın. Daha sonra ordunuzu alarak üsse girin ve bütün binaları yıkın. Diğer human üslerinide benzer şekilde yıkın.

  Bütün üsleri yok ettiğinizde mavi üssün bulunduğu bölgeden ilerleyin, yolunuza çıkanları öldürün. Karşınıza uçan yaratıklar çıkacak. Raider'lar onarı indirmekte çok işe yarıyorlar. Hepsini temizlediğinizde tüccardan iki tane zeplin alın. İkisini de köyünüze getirdiğinizde bölüm bitecek.


  Chapter 4: The Spirits of Ashenvale

  İşte sizi baya zorlayacak bir görev. Özellikle hard zorluğunda oynuyorsanız yanınıza yumruk atacak herhangi bişey alın çünkü siniriniz epey bozulacak. Hatta zorluk dercesini düşürmek zorunda bile kalabilirsiniz (şahsen bu görevi 3 kez tekrarladım). En büyük dezavantajımız bölüm başladığında sadece 1000 altınımızın olması ve altın madenimimizin bulunmaması. Amacımız 15000 odun toplamak. Ama korkmayın, yazdığım taktikleri zamanında ve doğru uygularsanız bu bölümü kolayca geçebilirsiniz.

  Bu bölümde elf'lerin her zaman gece saldırdığını aklınızın bir köşesinde tutun. Bölüm başladıktan bir kaç dakika sonra elfler tarafından saldırıya uğrayacaksınız. Ama bu saldırıyı grom tek başına savuşturabilir. Bu saldırıdan HEMEN SONRA sol tarafınızdaki küçük üsse saldırın. Oradaki ağacı yıkın (3000 odun). Üssünüze hemen geri dönün uçan elfleri raider'larla indirerek öldürün. Grom'u alın, az önce yok ettiğimiz üssün solunda bölümün sonuna kadar işimizi görecek olan bir altın madeni var. Ama etrafında yaratıklar da var. Grom ve birkaç adamınızla bunları rahatça öldürebilirsiniz.

  Şimdi bir peon alarak altın madeninin yakınlarına bir great Hall yapın. Bu sırada üssünüze bir saldırı gerçekleşecek, onu savuşturmanız biraz zor olabilir. Ama bir-iki troll yaparsanız problem olmaz. Great Hall bittiğinde 3 tane peon yapıp altın toplatın (daha da fazla olabilir). Şimdi ekonomimiz düzene girdi. Artık sadece troll yapın. Troll'ere yararlı bütün upgrade'leri yapın. Her gece çok büyük bir ihtimalle altın madenine saldırı düzenlenecek. Gönderebildiğiniz kadar troll'ü altın madenine gönderin. Grom üssünüzde kalsın (her ihtimale karşı). Saldırı olduğunu görürseniz Grom'u da madene gönderebilirsiniz. Madene saldıran elflerin bütün upgrade'leri yapılmış trollerimize karşı fazla şansı yok.

  Şimdi hedefimiz madenin sol tarafındaki büyük elf üssü. Burayı yıkmak için iki veya üç catapult yapın. Gündüz vakti ne kadar askeriniz varsa catapult desteğiyle elf üssüne yığın. Büyük ağacı yıktığınızda 3000 odun kazanacaksınız. Üs yıkıldığında artık rahatlayın ve kalan adamlarınızı yerlerine gönderin. Üsse saldırırken baya bi altın birikmiş olmalı. Hepsini troll yapmaya harcayın ve bunları maden ile üssünüz arasında dağıtın.

  Şimdi üssünüzün sağ tarafındaki tüccarlara gidin ve verecekleri görevi dinleyin. Gösterdikleri yere gidin ve oradaki yaratıkları temizleyin. Tüccarlara geri dönün. Artık shredder (Aklıma Ninja kablumbağalardaki kötü adam geldi:)) alabiliriz. Hatta size iki tane bedava veriyorlar. Bu ağaç kesme makinelerini çalışırken görünce ağzınız açık kalabilir. Hemen iki tane daha satın alın ve hepsini ağaçlara gönderin. Çok geçmeden shredder'lar sizin için 15000 odun sağlamış olacaklar.

 6. 6
  InKusTe
  Usta Üye
  Chapter 5: The Hunter of Shadows

  Elf'ler bölüm başlar başlamaz saldıracaklar. Ara demodan sonra kontrol size geçtiği anda yapabildiğiniz kadar troll headhunter yapın. Çünkü bize gelecek olan saldırı hava ağırlıklı olacak.

  Elf'ler nehrin diğer tarafındaki bütün üsleri yok ettikten sonra ana üssünüze yönelecekler. Eğer yeteri kadar headhunter'ınız varsa saldırıyı kolayca savuşturabilirisiniz. Şimdi bir kaç tane watchtower yapın ve üssünüzün upgrade ve bina yapma işlemlerine başlayın.

  Hem kuzeyde hem de güneyde sağlam bir defansınız olunca yanınıza bir ordu alarak kuzeye doğru ilerleyin. Önünüze çıkan tarafsız yaratıkları öldürün. Ağaçları da Catapult veya peon yardımıyla indirebilirsiniz. İlerleyin ve Waygate'i koruyan yaratıkları öldürün. Waygate'e tıklayarak elf üssünün arka tarafına ışınlanın. İlerleyin ve Fountain of Health'i kullanarak ordunuzu iyileştirin. Ordunuz iyileştiğinde gidebileceğiniz tek patikadan ilerleyin ve oradaki yaratıkları öldürerek ilk görevi tamamlayın.

  Orc'larımız artık çok güçlendi (ama bu güçlenme son bölümde başımıza iş açacak). Artık Cenarius'u öldürebilecek kadar güçlüyüz. Adamlarınızı üsse geri getirin ve ne kadar adamınız varsa alıp mavi elf üssüne saldırın. Şehri yok ettiğinizde Cenarius ortaya çıkacak. Ne diyeyim artık Allah ne verdiyse dalın ve öldürün.


  Chapter 6: Where Wyverns Dare

  Yukardaki zor görevlerden sonra bu size ilaç gibi gelecek. Çünkü aşırı olmasada baya kolay bir görev. Ayrıca, bir hero daha olaya katılacak.

  Oyun başlar başlamaz her zamanki gibi defansınızı yapıp üssünüzü kurun. Bu sefer altın bolluğu var merak etmeyin. Kuzeyden beyaz human saldırları gelecek. Mavi human'lar da zeplin veya Uçan yaratıklarla saldıracaklar.

  Elinizde yeterince asker olduğunda beyaz üsse saldırın. Sizi zorlayacaklarını sanmam. Üssünüzün sol tarafında Fountain of Health var ama çalışmıyor. Bunu tekrar aktif etmek için kuzeydeki goblin tüccarının yukarısındaki patikadan ilerleyip ordaki yaratıkları öldürdükten sonra büyük yaratıktan düşen şeyi Fountain of Health e götürmek gerekiyor (Yazının en uzun cümlesi oldu).

  Diğer bir görev ise Wyvern'leri kurtarmak. Bu yaratıklar mavi üsse yapacağımız saldırıda hayatımızı kurtaracaklar. Zaten haritada Wyvern'lerin olduğu yer daha önce açılmıştı. Tek yapmanız gereken oraya gidip onları kurtarmak.

  Şimdi haritanın ortasındanki tüccardan bütün ordunuzun sığacağı kadar zeplin alın ve yanınızda 5 tane Wyvern olsun. Zeplinler ve Wyvern'lerle beraber mavi üsse uçun. Wyvern'ler havadaki düşmanları oyalarken siz rahatlıkla üssü yok edebilirsiniz. Eğer atak sonuç vermesse tekrar saldırın.

 7. 7
  InKusTe
  Usta Üye
  Chapter 7: The Oracle

  Bu bölümde takılabileceğiniz yer yok gibi. Stratejiye de ihtiyacınız yok. Baya kolay bir bölüm. Onun için sadece dikkat etmeniz gereken yerleri yazacağım.

  Düşmanların bazıları çok güçlü. Eğer onlarla yalnız başınıza dövüşmek zorunda kalırsanız vur-kaç taktiği işe yarıyor.

  Thrall ile biraz ilerleyin koyunlarla karşılaşacaksınız. Sakın onlara yaklaşmayın ve sadece aralarına Thrall gönderin. Koyunlar insana dönüşecek ve böylece birimleriniz tuzaktan kurtulmuş olacak.

  Biraz daha ilerleyince birkaç yaratığın kırmızı bir dragonla savaştığını göreceksiniz. Bırakın savaşsınlar. Dragon ölmezse gidip siz öldürün ve bıraktığı şeyi alın. Bunu daha önce karşılaştığınız heykele verdiğinizde size kapıyı açacak. İlerlediğinizde kontrol Cairn'e geçecek.

  Unutmayın karşınızdaki bazı taşları kırabilirsiniz.

  İlerlediğinizde Gemstone'u koruyan birçok yaratıkla karşılaşacaksınız. Yukarı gidin oradaki parlayan alana basarak Gemstone'un etrafındaki tuzağı çalıştırıp yaratıkları öldürün. Sonra da kuzeyden ileryip aşağı inin ve Gemstone'u alın.

  Gemstone'u aldığınızda Thrall'ın yanına giderseniz bölüm bitecek.


  Chapter 8: By Demons Be Driven

  İşte Orc'ların son bölümü. Amacımız dostumuz Grom'u eski haline getirmek. Amaç kolay aslında ama Grom'a ulaşmak zor:). Bu bölümü geçmek için şansa aşırı bir şekilde ihtiyacınız olacak. Çünkü Burning Legion atakları rastgele zamanlarda ve rastgele alanlara yapılıyor. Yani siz tam saldıracakken havadan pat diye iki tane infernal gelebilir. Söylemedi demeyin.

  Haritada iki büyük orc üssü var. Biri sağ üst diğeri sol üst köşede. Biz sağdakinin üzerine yoğuşlaşacağız. Çünkü Grom'u yakaladıktan sonra daha kolay kaçabiliriz.

  Kontrol size geçtiğinde çoğu kurulmuş olan üssünüzün defansını geliştirmeye çalışın. İki hero'nuzu alın sağa doğru ilerleyip tüccarı bulun. İki tane shredder satın alın. Böylece odun kıtlığı çekmeyeceksiniz. Bu bölümde iki yeri aynı anda korumak aşırı zor olacağından mevcut altın madenimiz bitmeden bu bölümü bitirmeliyiz.

  Population'ınız 90'ı vurduğunda üssünüzü boşvererek ne kadar adamınız varsa o üsse sürün (Peon'lar dahil) gitsin. Kısa sürede orc üssünün çoğu yok olacak. Orc binalarına yakından saldırmayın yoksa zarar görürsünüz. Catapult'lar bu iş için ideal.

+ Yorum Gönder
warcraft 3 reign of chaos kaç bölüm,  warcraft 3 reign of chaos bölümleri,  warcraft 3 orc görev,  warcraft orc gorevleri
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi